28
29
117
90+3'

Urywamy kolejne sekundy. Belgowie już rozpaczliwie. dogrywają w nasze pole karne.

82
41
17
14
20
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Grabara. Polak zapomniał wznowić grę.

Polska U-21
86
103
26
29
51
90+2'

Dobrze Kownacki w defensywie. Nasz kapitan przejął piłkę i dodatkowo został sfaulowany. Ok. 80 sekund do końca.

108
35
11
6
9
90+2'
107
34
21
15
17
90+1'

Kontra Polaków, Szymański jednak źle rozwiązał akcję.

13
10
12
23
42
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

28
14
30
18
71
90'
15
9
7
11
20
90'

I Grabara, Polak pewnie złapał złe dogranie z lewej strony Amuzu.

88
23
6
5
4
89'

Atak pozycyjny Belgów, Polacy ustawieni przed polem karnym.

19
7
7
13
13
88'
87'

Straszliwie śmierdzi wyrównującym golem dla Belgów. Rywale Polaków po kontaktowej bramce poczuli krew.

12
8
6
16
56
86'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego złapał Grabara.

53
19
4
6
6
86'

Znowu groźnie, strzał Amuzu i Grabara wybił piłkę na rzut rożny.

11
7
7
9
33
84'

Gol! Strzelił Dion Cools. Asystował mu Dodi Lukebakio. Jednak czeka nas nerwowa końcówka. Do dośrodkowania z rogu doszedł Cools i strzałem głową pokonał Grabarę. Już tylko 3:2!

160
83'

Błąd Polaków, strzał Schrijversa w ostatnim momencie zablokował Wieteska. Będzie rzut rożny.

6
5
4
6
21
82'

Jeszcze dwa takie mecze i podczas igrzysk olimpijskich w Tokio czekać nas będą zarwane noce. Lubimy to!

64
29
13
4
4
81'

Kolejna kontra Polaków, zabrakło dokładności pod polem karnym Belgów.

29
11
5
5
5
80'

Belgia U-21. Schodzi: Casper De Norre. Wchodzi: Francis Amuzu.

4
79'

Gol! Strzelił Sebastian Szymański. Asystował mu Szymon Żurkowski. Akcja Michalaka, piłkę w polu karnym otrzymał Żurkowski. Między nogami Faesa futbolówka dotarła do Szymańskiego, a ten zdołał uderzyć pod poprzeczkę do niemal pustej bramki. 3:1! Brawoooooo!

293
129
47
8
11
78'

Polacy cały czas spokojnie, momentami ospale. Belgowie nie potrafią wykreować sobie okazji do zdobycia wyrównującego gola.

33
14
7
4
6
76'

Belgowie na moment zamknęli Polaków przed polem karnym. Dośrodkowanie zdołał złapać Kamil Grabara.

18
10
6
6
8
75'

Do piłki przed naszą bramką doszedł Cools, ale nie zdołał trafić w bramkę.

17
7
6
7
9
74'

Z dystansu uderzył Bryan Heynen, daleko od celu.

20
15
5
5
7
73'

Kontra Polaków, Kownacki do Michalaka, ale dośrodkowanie do Żurkowskiego zdołał złapać bramkarz Belgów.

11
7
7
7
7
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krystian Bielik.

17
6
6
7
22
69'

Dobrze Polacy w defensywie. Nasi zawodnicy motorycznie nie odstają, a nawet są lepsi od Belgów.

41
21
5
5
5
67'

Michalak z pola karnego dogrywał do Kownackiego, szybszy jednak Faes. Będzie rzut rożny dla Polaków.

23
7
5
4
7
65'

Zwalniamy grę, usypiamy rywala, kradniemy sekundy. Do końca jednak jeszcze sporo czasu.

3
63'

Belgia U-21. Schodzi: Aaron Iseka Leya. Wchodzi: Yari Verschaeren.

Yari Verschaeren #16
12
6
5
5
5
62'

W końcu akcja Polaków, zagranie do Szymańskiego, ale będzie tylko rzut rożny.

19
9
3
4
4
61'

Kolejny raz uderzał Schrijvers, tym razem próba z ok. 17 metrów minęła cel. Polacy cofnęli się, ale czy nie za głęboko?

4
58'

Mieliśmy bardzo doużo szczęścia, Cobbaut uderzał z sześciu metrów, ale przestrzelił. Cóż za pudło!

23
12
7
3
3
58'

Sprzed pola karnego uderzył Siebe Schrijvers, piłka odbiła się od nogi obrońcy i wyszła na rzut rożny.

7
5
8
9
4
57'

Kolejna akcja Belgów lewą stroną, tym razem płaskie dogranie z pola karnego przejął polski obrońca.

4
54'

Mamy nieobliczalny zespół! Przegrywaliśmy, teraz prowadzimy. Miało nas nie być na Euro, a jesteśmy. W ataku Belgowie.

31
13
11
4
3
52'

Gol! Strzelił Krystian Bielik. Asystował mu Filip Jagiełło. Brawo Polacy! Z rzutu rożnego dośrodkował Jagiełło, głową z sześciu metrów uderzył Bielik. Piłka odbiła się od murawy, a następnie od słupka i wpadła do bramki. 2:1!

251
107
30
4
8
51'

Kontra Polaków, dośrodkował z lewej strony Szymański, jednak zbyt mocno kopnął piłkę.

18
9
3
4
3
48'

Od początku drugiej połowy przeważają Belgowie, starają się grać szybko piłką na naszej stronie boiska.

7
3
3
5
15
48'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Dodi Lukebakio.

19
9
4
1
4
46'

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

15
13
7
7
7
45'

Kownacki uderzał sytuacyjnie z siedmiu metrów. Trafił jednak w bramkarza. Powinniśmy prowadzić!

27
17
5
7
11
44'

Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze już myślą o przerwie.

12
5
9
5
5
42'

Przerwa w grze. Problemy z nogą miał Żurkowski. Polak już jednak pozbierał się z murawy.

20
7
4
3
4
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wout Faes.

4
37'

Szymański uderzył mocno z rzutu wolnego, tuż obok słupka!

22
13
10
11
12
36'

Mangala "połaskotał" biodrem Michalaka. Będzie rzut wolny dla Polaków z ok. 25 metrów.

9
8
1
1
3
34'

Dośrodkowanie z prawej strony, uderzał Siebe Schrijvers, ale w bramkę nie trafił. Gdyby lepiej trafił w piłkę byłby lament i płacz.

4
31'

Szukamy drugiego gola, ładna wymiana podań przed polem karnym Belgów, ale zabrakło uderzenia.

19
5
2
2
9
29'

Po golu Belgowie chcą zaatakować, ale Polacy znowu czują, że w meczu mogą zdobyć więcej.

6
26'

Gol! Strzelił Szymon Żurkowski. Asystował mu Filip Jagiełło. Dość niespodziewanie doprowadziliśmy do remisu. Piłka ok. 30 metrów przed bramką otrzymał Żurkowski. Polak podszedł z piłką kilka metrów i płasko uderzył. Futbolówka przetoczyła się międz nogami obrońcy i zaskoczyła bramkarza. 1:1!

240
105
32
6
10
25'

Zagranie do Szymańskiego, Polak jednak na spalonym.

3
6
3
10
9
24'

W końcu akcja Polaków, dośrodkowanie z prawej strony jednak niedokładne. Od bramki Belgowie.

11
23'

Po stracie gola wciąż nie potrafimy nawet w minimalnym stopniu zagrozić Belgom. To rywale cały czas posiadają inicjatywę.

3
4
2
9
6
21'

Schrijvers minął naszych obrońców i znalazł się sam na sam z Grabarą. Jednak Belg przekombinował i uderzył obok słupka.

7
6
5
3
3
19'

Po wyrównanym początku otrzymaliśmy w twarz. Spoliczkowani nie potrafimy dojść do siebie. Przewaga Belgów.

7
12
5
6
16
16'

Gol! Strzelił Aaron Iseka Leya. Asystował mu Isaac Mbenza. Belgowie przyspieszyli i szybko przyniosło to efekty. Z lewej strony dogrywał Mbenza, a Iseka dołożył nogę. Grabara nie był w stanie odbić piłki. 0:1! I cały misterny plan...

27
20
18
38
95
16'

Znowu groźnie, tym razem musiał interweniować Grabara.

7
7
4
5
6
14'

Uuuuufffff! Strzał Mangali, piłka odbiła się od słupka naszej bramki! Szczęście było po naszej stronie.

12
4
5
4
7
13'

Aaaaajjj! Dośrodowanie z prawej strony, wślizgiem do piłki starał się dojść Kownacki. Zabrakło niewiele.

8
8
1
6
7
11'

Belgowie rozgrywają piłkę na naszej połowie, Polacy szukają szans na wyprowadzenie kontry, ale ostatnio ich nie mają.

4
4
5
4
8
9'

Coraz ciekawiej wyglądają akcje Polaków. Nie potrafimy jeszcze przedostać się w pole karne Belgów, ale szukamy do tego okazji.

14
7
2
2
4
7'

Faul Dziczka w środku pola, rywal w dziwny sposób padł na murawę.

9
7
7
8
8
6'

Groźnie zapowiadała się akcja Polaków. Szarżował Szymański, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłką i Belgowie akcję zatrzymali.

13
5
5
6
4
3'

Pieerwsza akcja Belgów, piłka znalazła się w naszym polu karnym, Pestka jednak uprzedził rywala i wybił ją na róg.

15
10
8
4
6
18:17

Troszkę nie w te tony, ale ważne, że hymn odśpiewany z pełną dumą!

7
18
4
3
3
18:17

Piłkarze już na murawie. Śpiewamy hymny!