1
7
86'

Gol! Strzelił Duvan Zapata.

Duvan Zapata nie zaspokoił swojego apetytu jednym golem. Druga bramka Kolumbijczyka potwierdziła wyższość Atalanty nad Juventusem. Najlepszy snajper gospodarzy zabrał piłkę rywalom po nieudanym podaniu Mattii De Sciglio do Wojciecha Szczęsnego i wpakował ją do siatki.

Atalanta BC
65
35
18
12
17
85'

Federico Bernardeschi wywalczył rzut wolny w bocznym sektorze boiska. Dośrodkowanie Miralema Pjanicia przecięło pole karne Etrita Berishy. Żaden z Bianconerich nie był w stanie dopaść do piłki i wpakować ją do siatki.

7
5
3
2
2
82'

Atalanta stara się utrzymać w posiadaniu piłki. Każda sekunda wymieniania podań to sekunda mniej dla Juventusu na zdobycie gola kontaktowego.

4
3
1
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za protestowanie.

7
4
2
2
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani za faul na Duvanie Zapacie.

5
3
2
3
2
77'

Płaskie wstrzelenie Rodrigo Bentancura zostało wybite w ostatnim momencie. Nie minęło dużo czasu i kolejne dośrodkowanie posłał Miralem Pjanić. Z coraz większym roztargnieniem bronią się gospodarze.

3
2
5
2
1
74'

Wojciech Szczęsny musiał naprawiać błąd kompletnie rozkojarzonego od momentu wejścia z ławki rezerwowych na boisko Joao Cancelo. Na szczęście dla Juventusu jego bramkarz zdążył do piłki po podaniu Portugalczyka.

7
5
4
2
1
71'
2
1
6
1
1
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogami Samiego Khediry. Niemiec nie mógł się zastanawiać, musiał oddać uderzenie. Po próbie pomocnika Juventusu interweniował Etrit Berisha i Atalanta utrzymuje dwubramkową zaliczkę.

4
2
1
1
1
65'

Mało do zaproponowania ma kibicom Juventus. W niedzielę drużyna Massimiliano Allegriego uciekła spod topora Lazio, ale w Bergamo szczęście może się skończyć, ponieważ Atalanta jest jeszcze lepiej dysponowana niż Biancocelesti.

3
6
1
1
1
61'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Douglas Costa.

3
4
4
6
4
61'

Łupem zespołu z Bergamo po akcji Duvana Zapaty był rzut rożny. Niewiele wynikło z tego stałego fragmentu dla Nerazzurrich.

1
2
1
2
5
57'

Rajd Paulo Dybali po połowie przeciwnika. Argentyńczyk wpadł na zawodników w niebiesko-czarnych pasiakach. Juventus ponowił jeszcze atak, jednak nie potrafił stworzyć sobie sytuacji podbramkowej.

4
6
2
3
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Hans Hateboer za faul na Alexie Sandro.

4
53'

Daniele Rugani wbiegł w pole karne przeciwnika i główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieznacznie ponad bramką Atalanty.

2
4
2
1
1
50'

Kolejne beznadziejne podanie Joao Cancelo prosto pod nogi Duvana Zapaty. Tym razem Kolumbijczykowi nie udało się wymierzyć Portugalczykowi i spółce kary za błąd.

3
2
2
2
2
48'

Juventus nie ma czasu na kalkulowanie. Drużyna z Turynu musi zorganizować się do frontalnego ataku. Rajd Federico Bernardeschiego zakończył się podaniem w pole bramkowe pod nogi zawodnika Atalanty.

4
2
1
2
2
46'

2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Remo Freuler za faul na Paulo Dybali.

Atalanta BC
2
1
4
3
4
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
1
2
43'

Żółtą kartkę otrzymał Berat Djimsiti za faul na Paulo Dybali.

3
1
8
2
3
42'

Cristiano Ronaldo w swoim stylu huknął z rzutu wolnego w mur. Zmarnowana niezła szansa na złapanie kontaktu z przeciwnikiem w pierwszej połowie.

5
2
1
2
1
40'

Massimiliano Allegri został przez sędziego wyrzucony z ławki rezerwowych na trybunę.

8
4
3
6
39'

10. z rzędu mecz z golem Kolumbijczyka. Genialna passa Duvana Zapaty trwa w najlepsze. Wyszarpnął on piłkę turyńczykom na obrzeżach pola karnego, sprytnie się z nią obrócił i uderzeniem z kilkunastu metrów pokonał Wojciecha Szczęsnego. Sensacja zaczyna wisieć w powietrzu. Podopieczni Gian Piero Gasperiniego mają dwubramkową przewagę.

Atalanta BC
38
25
21
13
21
37'

Gol! Strzelił Timothy Castagne.

Wywołani do tablicy piłkarze zmienili wynik! Beznadziejnie zachował się przed polem karnym przyjezdnych Joao Cancelo. Piłkę zabrał zmiennikowi Timothy Castagne i bezkarnie dobiegł z nią przed pole karne Juventusu. Pozostało pokonać technicznym uderzeniem Wojciecha Szczęsnego. Atalanta na prowadzeniu i robi się interesująco!

31
20
18
14
19
35'

Coraz mniej czasu na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Gole padły przed przerwą w spotkaniach Milanu z Napoli, a także Fiorentiny z Romą. W Bergamo spotkały się najbardziej bramkostrzelne kluby ligi włoskiej, jednak na razie nie potrafią pokonać golkipera przeciwnika.

2
4
1
1
31'

Alejandro Gomez wywalczył rzut wolny blisko pola karnego Juventusu. Sam Argentyńczyk zabrał się za wykonanie stałego fragmentu. Jego dośrodkowanie w kierunku Duvana Zapaty było dalekie od ideału.

1
1
2
28'

Także zmiana Giorgio Chielliniego była oczywiście spowodowana urazem. Trenerzy musieli dokonać wcześnie przegrupowania w swoich zespołach.

4
2
1
1
1
27'
26'
25'

Przypomniała o swojej mocy uderzeniowej drużyna z Bergamo. Trudne do obrony uderzenie Alejandro Gomeza, ale poradził sobie z nim Wojciech Szczęsny.

2
4
1
1
21'

Szansa Juventusu na pokonanie Etrita Berishy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do piłki podszedł Federico Bernardeschi, po którego zagraniu piąstkował bramkarz Atalanty.

4
4
4
2
18'

Przerwa w grze spowodowana urazem Josipa Ilicicia. Za moment jednego z liderów Atalanty może nie być na boisku.

1
1
2
3
15'

Zmniejszyło się szalone tempo ataków zespołu z Bergamo. Za moment można jednak spodziewać się kolejnego szturmu najbardziej bramkostrzelnego klubu ligi włoskiej.

3
1
3
1
1
12'

Juventus stara się odpowiedzieć gospodarzom. Podanie w pole karne Atalanty trafiło do Cristiano Ronaldo. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i to co później robił Portugalczyk nie ma już znaczenia.

3
1
6
3
2
8'

Kotłuje się raz po raz w polu karnym Juventusu. Duvan Zapata wbiegł w szesnastkę i wywalczył dla swojego zespołu korner. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu główkował nieznacznie obok bramki Berat Djimsiti.

3
2
4
1
2
6'

Idzie do przodu Atalanta bez respektu wobec Juventusu. Marten de Roon miał nadspodziewanie dużo miejsca przed polem karnym mistrza Włoch i oddał uderzenie metr obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
3
6
4'

Alejandro Gomez poczęstował Wojciecha Szczęsnego strzałem zza pola karnego. Bramkarz Juventusu nie pozwolił piłce przedostać się do siatki po próbie Argentyńczyka.

6
4
3
1
1
2'

Premierowa szansa jedenastki z Bergamo na zaskoczenie Wojciecha Szczęsnego. Josip Ilicić przedarł się blisko pola bramkowego reprezentanta Polski, jednak nie dostarczył piłki żadnemu lepiej ustawionemu kompanowi.