1:1
Zakończony

Słowenia

90'

Doliczone cztery minuty. Ostatnie szanse obu reprezentacji na rozstrzygnięcie meczu, ale atakują bez większego przekonania.

11
6
5
6
4
90'

Słowenia. Schodzi: Benjamin Verbić. Wchodzi: Jaka Bijol.

1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Bojan Jokić za faul w centrum boiska.

2
2
2
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał Dor Peretz za faul na Josipie Iliciciu.

3
85'

Słowenia. Schodzi: Andraz Sporar. Wchodzi: Damjan Bohar.

Andraz Sporar #9
1
1
5
2
2
80'

Spieszy się zawodnikom. Remis nie jest wymarzonym wynikiem ani dla gospodarzy, ani dla przyjezdnych. Już trzy razy w historii spotkanie Izraela ze Słowenią kończyło się kompromisem.

1
2
1
1
1
79'

Izrael. Schodzi: Bibras Natcho. Wchodzi: Almog Cohen.

Bibras Natcho #6
1
2
2
2
1
78'

Ariel Harush interweniował po płaskim uderzeniu Josipa Ilicicia zza pola karnego. Dobitka już niecelna, a na dodatek ze spalonego. Odetchnęli gospodarze.

1
1
77'

Izrael. Schodzi: Taleb Tawatha. Wchodzi: Yonatan Cohen.

Yonatan Cohen #11
1
75'

Kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu. Słowenia przetrwała trudny dla siebie fragment spotkania. Przed momentem Jan Oblak uspokajał partnerów po tym jak zatrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła.

3
1
komentarz

71'

Potężnie, ale niecelnie Josip Ilicić. Piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Izreala. Był rykoszet i reprezentacja Słowenii ma jeszcze korner.

2
2
1
3
2
68'

Podanie Josipa Ilicicia do Andraza Sporara, którego uderzenie było niebezpieczne. Jeden z najważniejszych piłkarzy tego spotkania Ariel Harush potrafił sparować piłkę końcami palców na korner.

1
1
1
1
1
65'

Benjamin Verbić nie może uwierzyć, że Ariel Harush zatrzymał piłkę po jego płaskim uderzeniu z ostrego kąta. Czuł, że jest w stanie odzyskać prowadzenie dla reprezentacji Słowenii.

2
2
2
2
3
63'

Izrael. Schodzi: Beram Kayal. Wchodzi: Manor Solomon.

Manor Solomon #16
2
62'

Słowenia. Schodzi: Miha Zajc. Wchodzi: Domen Crnigoj.

Domen Crnigoj #15
Miha Zajc #10
2
60'

Bramka Słowenii zamiast dodać skrzydeł przyjezdnym, to dodała reprezentantom Izraela. Tak paradoksalna bywa piłka.

2
58'

Jan Oblak uratował Słoweńców, którzy już mogli przegrywać. Ponownie zrobiło się gorąco po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bronienie po stałych fragmentach stanowił duży problem dla przyjezdnych.

4
1
4
1
2
55'

Gol! Strzelił Eran Zahavi. Asystował mu Sheran Yeini.

Prosili się o stratę gola Słoweńcy i już pożegnali się ze swoim prowadzeniem. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogami Erana Zahaviego. Nie było w pobliżu żadnego z przyjezdnych, a Jan Oblak tylko przyklęknął i obserwował jak precyzyjne uderzenie po ziemi kończy się wyrównaniem.

9
51'

Taleb Tawatha mógł błyskawicznie wyrównać. Akcja indywidualna już w polu karnym przeciwnika. Udało się położyć defensora ze Słowenii, ale nie udało się przymierzyć w okienko bramki Jana Oblaka.

3
3
1
2
3
50'

Żółtą kartkę otrzymał Munas Dabbur za brzydkie zatrzymanie rywala po gwizdku.

4
1
1
1
1
48'

Gol! Strzelił Andraz Sporar.

To co nie udało się w pierwszej połowie, udało się Słoweńcom po przerwie. Andraz Sporar dał prowadzenie przyjezdnym. Napastnik znalazł się między rozkojarzonymi stoperami oraz Arielem Harushem i znalazł sposób na wepchnięcie piłki do bramki.

Słowenia
35
14
2
4
10
47'

Zobaczymy, kto ruszy do mocnego ataku. Na razie wygląda na pobudkę reprezentacji Izraela. Rokwało podanie w pole karne Słowenii, ale zostało przechwycone przez Jana Oblaka.

1
2
1
1
2
46'

Druga połowa. Tym razem zaczęli gospodarze.

1
1
1
1
1
20:04

Słowenia 53 procent posiadania piłki. W strzałach przeważa 7:3, a w tych celnych 2:1.

2
45'

Doliczona minuta.

4
2
2
1
2
44'

Domagali się rzutu karnego reprezentanci Słowenii. Sędzia z Portugalii nie zareagował i przyjezdni dostali tylko korner.

3
1
1
1
1
43'

Jasmin Kurtić główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pudło.

42'

Podniosła się wrzawa na trybunach. Dobrze wyglądało dośrodkowanie w środek pola karnego reprezentacji Słowenii, ale wybornie interweniował tam Bojan Jokić i nie pozwolił na uderzenie.

1
20:04

1
1
39'

Jeszcze powinni spróbować zaatakować w pierwszej części piłkarze obu drużyn. Akcje Słowenii są konkretniejsze. Izraelowi brakuje takiej indywidualności jak Josip Ilicić. Mało w tym spotkaniu Munasa Dabbura.

37'

Sporty walki w ostatnich minutach. Do tego trochę dyskusji z arbitrem. Brzydki fragment spotkania.

1
1
32'

Przerwa spowodowana faulem Bojana Jokicia na Elim Dasie.

3
30'

Josip Ilicić! Nie ma chwili oddechu od akcji lidera reprezentacji Słowenii. Jest szalenie niebezpieczny dla Izraela. Ariel Harush cudem sparował piłkę ponad poprzeczkę po potężnym uderzeniu pomocnika Atalanty.

4
1
2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Bibras Natcho za przewinienie taktyczne na Benjaminie Verbiciu.

Izrael
4
1
1
26'

Świetna tym razem akcja dyrygowana przez Josipa Ilicicia. Po wymianie podań lidera Słoweńców z Andrazem Sporarem strzelił Benjamin Verbić prosto w bramkarza reprezentacji Izraela.

3
1
23'

Jan Oblak nie miał prawa mieć problemu z zatrzymaniem piłki po strzale z dystansu. To dlatego, że futbolówka szybowała dokładnie w miejsce, w którym stał.

1
1
22'

Za bardzo uwierzył w swoje możliwości Josip Ilicić. Akcja byłego zawodnika Fiorentiny została zatrzymana przez zdwojone siły z Izraela.

1
1
21'

Uspokoili się piłkarze po szalonej wymianie ciosów w końcówce kwadransa otwierającego spotkanie. Najbliżej zdobycia bramki był wtedy Andraz Sporar.

1
1
18'

Interweniowali gospodarze po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w ich pole karne. Po tej sytuacji zderzenie Berama Kayala z Rene Krhinem w centrum boiska.

1
1
15'

Pokazały obie drużyny, że potrafią sobie zaszkodzić. Brakuje im jednak skuteczności.

12'

Szansa za szansę. Robi się gorąco w Hajfie. To już była stuprocentowa okazja do zdobycia prowadzenia. Andraz Sporar znalazł się sam w środku pola karnego po podaniu Josipa Ilicicia. Uderzenie po ziemi tuż obok bramki Ariela Harusha, który został w blokach i nie miałby szans na zatrzymanie futbolówki, gdyby potoczyła się w lustro bramki.

2
12'

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gospodarzy, a spotkanie zaczyna się rozkręcać. Munas Dabbur zbiegł z lewego skrzydła na skraj pola karnego, skąd jego uderzenie zostało zablokowane. To ułatwiło wykonanie chwytu Janowi Oblakowi.

1
1
20:04

1
10'

Pierwsza interwencja bramkarza. Ariel Harush rzucił się jak lew na piłkę, która zmierzała w narożnik jego bramki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i uderzeniu głową.

9'

Tak wyglądała prezentacja drużyn.

1
1
1
1
1
7'

Zorganizowali się już reprezentanci Izraela i odepchnęli przyjezdnych od własnego pola karnego.

2
1
1
1
1
4'

Josip Ilicić zatańczył z piłką na skraju pola karnego Izraela. Pomocnik Atalanty dośrodkował w kierunku ustawionego nadspodziewanie wysoko Rene Krhina, któremu nie udało się jednak dojść do futbolówki.

1
3'

Początek ze wskazaniem na przyjezdnych. To oni mieli pierwszą szansę na zaskoczenie przeciwnika z rzutu rożnego. Jan Oblak próbował też uruchomić jednego z napastników sprytnym podaniem.

1
20:04

Piłkarze ma murawie stadionu w Hajfie. Sporo wolnych miejsc na trybunach.

1
1
2
Czy reprezentacja Słowenii wygra mecz z Izraelem?
Tak
Nie
2
1
19:53

W takim zestawieniu rozpocznie Słowenia.

19:53

Reprezentacja Słowenii zagra w Hajfie o pierwsze zwycięstwo od 2 czerwca. Po pokonaniu 2:0 Czarnogóry drużyna znad Adriatyku poniosła trzy porażki i taką samą liczbę swoich meczów zremisowała.

2
2
2
19:53

Słowenia zagrała dotychczas jeden oficjalny mecz w Izraelu. Zakończył się on bezbramkowym wynikiem. Później w 2003 roku drużyna znad Adriatyku zwyciężyła 3:1 na swoim terenie, a ostatnia konfrontacja z 2006 roku zakończyła się rezultatem 1:1.

19:53

Reprezentacje Izraela i Słowenii chcą zdobyć w czwartek pierwsze punkty w eliminacjach do mistrzostw Europy. Do pojedynku tych drużyn dojdzie w Hajfie.