2:1
Zakończony

Ukraina U20

90+4'

Ukraińcy próbowali zagrozić dośrodkowaniem z rzutu wolnego, ale na posterunku czuwali polscy defensorzy i wybili piłkę.

8
2
1
1
2
90+1'

Moder popisał się niezłym dryblingiem, zastawił się z piłką, ale został sfaulowany przez rywala.

1
90'
88'

Zagotowało się na połowie Ukrainy. Akcję strzałem próbował zakończyć Stanilewicz, ale został zblokowany przez przeciwników.

1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Kyrylo Drvshliuk.

Kyrylo Drvshliuk #8
Ukraina U20
1
1
86'

Urwał się spod krycia na lewej flance Korniienko, ale jego dośrodkowanie zostało zblokowane. Polacy zażegnali zagrożenie z własnego pola karnego.

85'

Slisz dograł do Sobocińskiego, ale ten posłał piłkę nad bramką.

84'

Przedarł się prawą stroną w pole karne David Kopacz. Napastnik oddał strzał, ale piłka została zblokowana i będzie rzut rożny.

80'
79'

Zamieszanie w polu karnym Polaków po centrze z rzutu wolnego. Na szczęście Biało-Czerwonych, jeden z rywali faulował i sędzia przerwał groźną akcję.

1
1
78'

Na lewej flance faulowany Korniienko. Będzie rzut wolny dla Ukrainy przed polem karnym Polaków.

77'

Na murawie leży Jan Sobociński. Obrońca ucierpiał podczas rozgrywania rzutu wolnego.

1
1
77'

Dośrodkowanie Puchacza z rzutu wolnego, ale wybili Ukraińcy.

1
2
76'

Ukraina U20. Schodzi: Oleksii Kashchuk. Wchodzi: Andrii Remeniuk.

1
76'

Ukraina U20. Schodzi: Serhii Buletsa. Wchodzi: Denys Ustimenko.

1
76'

Ukraina U20. Schodzi: Oleksandr Safronov. Wchodzi: Oleksandr Avramenko.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Oleksandr Safronov.

Zawodnik faulował Kopacza.

Ukraina U20
1
1
1
73'

Kopacz odważył się bezpośrednio uderzył z dużej odległości ze stojącej piłki. Bramkarz nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
2
72'

Puchacz ruszył z kontratakiem na lewej stronie. Piłkarz próbował zejść z piłką do środka, ale został sfaulowany.

70'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Oleh Veremiienko.

Kostorz urwał się na prawej flance i dośrodkował w pole karne. Tam nieudanie interweniował Veremiienko i wślizgiem skierował piłkę do własnej bramki.

4
68'

Ukraińcy mogli się zemścić! Dogranie w pole karne z lewej strony, główkował Kashchuk, ale uderzył niecelnie.

2
1
4
2
2
68'

Polska U-20. Schodzi: Miłosz Mleczko. Wchodzi: Karol Niemczycki.

Karol Niemczycki #1
2
1
67'

Polska U-20. Schodzi: Adam Chrzanowski. Wchodzi: Kacper Kostorz.

Kacper Kostorz #6
1
1
1
66'

Wyśmienite podanie Sobocińskiego do Puchacza. Zawodnik GKS-u Katowice zmarnował kapitalną okazję i niecelnie próbował przerzucić piłkę.

2
1
65'

Nieudane dośrodkowanie Łyszczarza z rzutu wolnego. Piłkę poza swoje pole karne wybili rywale.

1
1
63'

Ukraina U20. Schodzi: Maksym Chekh. Wchodzi: Kyrylo Drvshliuk.

Maksym Chekh #6
63'

Ukraina U20. Schodzi: Ihor Snurnitsyn. Wchodzi: Tymofii Sukhar.

Tymofii Sukhar #18
Ihor Snurnitsyn #20
1
1
1
61'

Dobre prostopadłe podanie z głębi pola do uciekającego w polu karnym Kashchuka. Jan Sobociński nie zdążył do napastnika, który uderzył na dalszy słupek. Na szczęście dla Polaków, strzał był niecelny.

1
1
1
59'

Sobociński dostrzegł na prawej stronie Puchacza. Ten dośrodkował, ale podanie przeciął Veremiienko.

1
1
1
56'

Polacy mogli wykorzystać błąd obrońców Ukrainy. Strzał z ostrego kąta oddał Puchacz, piłka wybita na rzut rożny, ale Polacy nie zagrozili ze stałego fragmentu gry.

1
2
1
53'

Puchacz złapany na spalonym.

2
1
52'

Kapitalne uderzenie Kashchuka z rzutu wolnego. Ukrainiec obił poprzeczkę!

3
2
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Sobociński.

Jan Sobociński #15
Polska U-20
1
1
3
51'

Dogranie z lewej strony do Supriagi, napastnik nie zdobył piłki. Akcję zakończył mocnym strzalem Bieliaev, ale niecelnie.

1
48'

Bardzo nieudany strzał z dystansu Tymoteusza Puchacza. Zawodnik nie trafił czysto w piłkę i grę wznowi bramkarz reprezentacji Ukrainy.