3
3
3
87'

Aubameyang urwał się obroncom. Gabończyk wyprzedził Mathieu i Coatesa. Desperacko ratował akcję wślizgiem tuż przed polem karnym Francuz. Będzie go to srogo kosztować

1
1
3
2
3
84'

Sporting. Schodzi: Miguel Luis. Wchodzi: Radosav Petrović.

1
83'

Sporting. Schodzi: Abdoulay Diaby. Wchodzi: Jovane Cabral.

2
82'

Kolasinac znowu z lewej flanki podał do Aubameyanga. Gabończyk uderzył z pierwszej piłki, ale trafił rywala.

2
1
1
1
1
81'

Iwobi zabawił się z obrońcami na lewej stronie pola karnego, podał do Mchitarjana, ale ten zupełnie nie spodziewał się tego i oddał bardzo słaby strzał.

2
2
1
2
1
78'

Diaby namieszał w polu karnym Arsenalu, będzie rzut rożny.

2
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Luis.

4
72'

Lichtsteiner opuszcza boisko na własnych siłach.

71'

Kolejny problem Arsenalu. Lichtsteiner nie dobiegł do piłki na prawym skrzydle, Szwajcar sygnalizuje uraz mięśniowy.

1
1
2
1
68'

Sporting. Schodzi: Fredy Montero. Wchodzi: Bas Dost.

Fredy Montero #10
1
1
1
68'

Iwobi spróbował strzału z dystansu, ale niecelnie.

67'

Głębokie dogranie Kolasinaca, ale wybite przez bramkarza. Trwa oblężenie na bramkę Sportingu.

63'

Teraz na murawie leży Bruno Fernandes, pomocnik został trafiony piłką.

2
1
1
60'
58'

Iwobi podał w polu karnym do Aubameyanga. Gabończyk strzelił, ale trafił tylko w boczną siatkę.

2
1
58'

Nani dogrywał z lewej strony do Montero, ale piłkę zatrzymał Petr Cech.

54'

Smith Rowe z prawej storny wszedł w pole karne, dryblował i oddał strzał. Nie była to najlepsza decyzja, piłka nie trafiła nawet w światło bramki.

1
48'

Groźna akcja Sportingu. Dogranie z lewej strony od Miguela Luisa do Diabyego. Napastnik złożył się do strzału, ale strzelił prosto w blokującego Jenkinsona.

1
1
2
1
2
46'

Mchitarjan dobiegł do piłki na prawym skrzydle i dograłw pole karne. Tam był Aubameyang, który oddał strzał, ale minimalnie nad bramką!

2
4
3
2
2
46'

1
45+3'

Przejęcie piłki przez Sporting na połowie Arsenalu. Odważnie z dystansu uderzył Bruno Fernandes, ale niefortunnie trafił kolegę z drużyny, Abdoulaya Diabyego.

1
45'

Co to było? Mchitarjan zbyt mocno uderzył piłkę i zamiast groźnego dośrodkowania jest aut bramkowy.

1
44'

Kontratak Arsenalu. Mchitarjan został zatrzymany przez Bruno Fernandesa, po chwili Ormianin dał się sfaulować drugiemu rywalowi. Będzie dogodny rzut wolny dla Kanonierów.

1
44'

Nani z lewej strony dograł do Luisa Miguela, ale 19-latek nie oddał strzału i dał wypchnąć się z pola karnego.

1
41'

1
38'

Popędził prawą flanką Lichtsteiner, dograł w pole karne, ale do piłki nie doskoczył Smith Rowe.

1
36'

Smith Rowe świetnie wypuścił Ramseya. Walijczyka z pola karnego wypchnął jednak Coates. Pomocnik dryblował, dryblował, aż w końcu dośrodkował, ale piłka nie trafiła do żadnego z kolegów w polu karnym.

31'

Aubameyang mógł mieć już pierwszą okazję do wykazania się. Niestety dla niego, Jenkinson niecelnie dośrodkował z lewej strony.

1
2
2
2
2
29'

Welbeck opuszcza boisko na noszach.

5
4
3
5
3
27'

Welbeck wciąż leży na murawie. Rozgrzewa się już Aubameyang. Prawdopodobnie Gabończyk zmieni Anglika.

4
3
3
4
3
25'

Niezłe dogranie Lichtsteinera z prawej strony. Do piłki wyskoczył Danny Welbeck, ale oddał niezbyt mocny strzał. Anglik ucierpiał w starciu z rywalem i muszą opatrzeć go medycy.

2
2
2
2
2
24'

Mchitarjan próbował dobiec do piłki dogranej w polu karnym, ale Ormianina zatrzymał doświadczony Mathieu.

1
1
2
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Lichtsteiner.

Szwajcar faulował Naniego.

2
1
2
2
1
20'

Dogranie Mchitarjana z rzutu wolnego. Nieudanie główkował Welbeck.

1
1
17'

Prawą stroną ruszył Matteo Guendouzi! Zawodnik dograł w pole karne do Welbecka. Napastnik uprzedził Jeremyego Mathieu i strzelił na bramkę. Piłkę niemal z linii bramkowej zdążył wybić Coates!

3
1
1
4
17'

Kolejny popis Smith Rowe'a. Pomocnik jednym zwodem przy przyjęciu zgubił rywala, ale chwilę później piłkę zabrał mu Acuna.

1
16'

Odważna próba 18-letniego pomocnika Arsenalu. Smith Rowe zabawił się z rywalem i oddał strzał z dystansu. Bramkarz nie musiał interweniować - piłka przeleciała obok bramki.

1
12'

Rozkręca nam się mecz. Mchitarjan dogrywał z lewej strony do Welbecka. Napastnik nie zdążył do piłki, w porę wybił Coates.

1
11'

Teraz dogranie do Abdoulaya Diabyego na prawą stronę. Nic z tego, napastnik był na spalonym.

1
1
10'

Diaby wypatrzył w polu karnym Naniego. Portugalczyka uprzedził jednak Lichtsteiner. Było groźnie w polu karnym Kanonierów.

7'

Mchitarjan dograł na prawą stronę do Smith Rowe'a, ale dośrodkowanie pomocnika było niedokładne. Wybili obrońcy, a Sporting ruszył z kontrą.

3'

Nani dryblował na skraju pola karnego. Portugalczyk oddał pierwszy strzał w tym meczu, ale został zblokowany przez obrońcę Arsenalu.

3
2'

Nieudane dogranie Lichsteinera z prawej strony. Piłka wybita przez piłkarzy Sportingu.

1
1
1
2'

Piłkarze Arsenalu szybko przejęli piłkę. Teraz rozgrywają ją na połowie boiska.

czas Start meczu
20:33

Piłkarze wychodzą na murawę. Zaraz zaczynamy!