Pierluigi Gollini popisał się znakomitą interwencją po uderzeniu głową Albina Ekdala!

Rywala nieprzepisowo powstrzymywał Josip Ilicić.

1
1
84'
83'

Atalanta Bergamo cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

1
1
1
81'

Duvan Zapata łatwo ograł Bereszyńskiego, ale po chwili niecelnie podawał.

1
1
2
80'

Zespół z Genui próbuje odpowiedzieć i rozgrywa swoją akcję w okolicy pola karnego ekipy z Bergamo.

3
3
77'

Gol! Strzelił Robin Gosens.

Atalanta Bergamo wygrywa 2:1! Emil Audero odbił piłkę do boku, ale do futbolówki dopadł Robin Gosens i strzelił gola uderzeniem z ostrego kąta.

12
77'

Celnie główkował Mario Pasalić, natomiast świetnie obronił Emil Audero!

2
75'

Goście wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
2
2
1
73'
72'

Karol Linetty ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

3
2
3
2
2
71'

Albin Ekdal był faulowany na połowie przyjezdnych.

1
1
1
1
70'

Josip Ilicić zdecydował się na strzał z około 18 metrów, ale uderzył niecelnie.

2
1
1
67'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Sampdoria Genua doprowadziła do remisu 1:1! Pewnie "jedenastkę" wykorzystał Fabio Quagliarella. To jego 20. trafienie w tym sezonie Serie A i jest aktualnie liderem klasyfikacji strzelców.

10
7
6
2
6
66'

Trener Gian Piero Gasperini za prostesty został usunięty na trybuny.

4
1
2
65'

Rzut karny karny dla gospodarzy! Faulowany przez Alejandro Gomeza był Gaston Ramirez. Bezsensowne zachowanie zawodnika Atalanty Bergamo.

7
7
6
1
3
63'

Sampdoria Genua dość długo utrzymuje się przy piłce, lecz nie potrafi zagrozić bramce Atalanty.

1
1
1
61'

Groźnie z lewej strony pola karnego dośrodkowywał Gosens, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

1
1
59'

Sampdoria. Schodzi kontuzjowany: Jacopo Sala. Wchodzi: Bartosz Bereszyński.

58'

Manolo Gabbiadini uderzył z kilku metrów obok bramki Atalanty. Grę od własnej bramki wznowi Pierluigi Gollini.

1
1
56'

Jacopo Sala strzelił mocno z dystansu, ale niecelnie.

1
1
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nicola Murru.

1
3
2
52'

Próbowała odpowiedzieć Sampdoria Genua, jednakże na razie bezskutecznie.

2
50'

Gol! Strzelił Duvan Zapata. Asystował mu Josip Ilicić.

Atalanta Bergamo wyszła na prowadzenie 1:0! Josip Ilicić zagrał piłkę do Duvana Zapaty, a ten wygrał walkę o pozycję z obrońcami Sampdorii Genua i lekkim, dokładnym strzałem pokonał Emila Audero.

8
3
2
4
9
50'

Duvan Zapata był faulowany i grę od rzutu wolnego wznowią przyjezdni.

1
1
1
2
48'

Robin Gosens trafił w słupek z kilku metrów! Piłka odbiła się od aluminium i wyszła poza linię końcową boiska.

1
1
1
48'

Josip Ilicić przegrał pojedynek sam na sam z Emilem AuderoAtalanta Bergamo o krok od wyjścia na prowadzenie.

1
1
47'

Celnie uderzył Manolo Gabbiadini, a piłkę pewnie chwycił Pierluigi Gollini.

1
2
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo.

4
3
1
1
1
45+2'

Sampdoria. Schodzi kontuzjowany: Riccardo Saponara. Wchodzi: Gaston Ramirez.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

3
1
1
45'

Riccardo Saponara ucierpiał i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
43'

Fabio Quagliarella złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
41'

Ajj, świetną okazję do zdobycia bramki zmarnował Karol Linetty. Polak strzelił z około 12 metrów wprost w Pierluigiego Golliniego, który odbił piłkę do boku.

Karol Linetty
1
5
5
40'

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła główkował Duvan Zapata.

2
1
1
39'

Ekipa z Genui próbowała wyjść z kontratakiem, jednak ta akcja została zastopowana przez gości.

1
1
3
37'

Dryblował Josip Ilicić i próbował uderzać, ale został zablokowany przez rywala.

2
1
36'

Duvan Zapata powalił Jacopo Salę i tym razem grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

3
2
1
34'

Karol Linetty i spółka mają problem z wyjściem z własnej połowy boiska. Spokojnie atakuje Atalanta Bergamo.

1
2
4
32'

Jacopo Sala faulował Alejandro Gomeza i będzie rzut wolny dla zespołu z Bergamo.

2
2
Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
3
1
1
29'

Sampdoria Genua próbowała się przedrzeć prawym skrzydłem pod bramkę przeciwnika, lecz bezskutecznie.

1
1
1
28'

Faulowany na połowie Atalanty był Karol Linetty.

2
2
1
26'

Huknął z dystansu Albin Ekdal, jednakże piłka minimalnie minęła bramkę gości.

1
1
1
25'

Josip Ilicić uderzył z rzutu wolnego nad bramką gospodarzy i grę wznowi Emil Audero.

1
1
24'

Nieudana akcja Sampdorii i do ofensywy przeszła Atalanta Bergamo. Po chwili faulowany był Josip Ilicić.

1
1
22'

Na boisku sporo walki, ale kibice mogą narzekać na brak składnych, ciekawych akcji.

2
20'

Sampdoria Genua w końcu przebudziła się z letargu i dłużej potrafi utrzymać się przy futbolówce.

2
18'

Dennis Praet uderzył niecelnie na bramkę rywala po podaniu od Karola Linettego.

2
1
1
1
18'

Piłkę do gry wybiciem spod własnej bramki wprowadzi Pierluigi Gollini.

1
1
16'

Przyjezdni mają na razie dużą optyczną przewagę. Gospodarze muszą uciekać się przede wszystkim do defensywy.

2
1
14'

Manolo Gabbiadini znalazł się na spalonym.

1
13'

Omar Colley faulował rywala i będzie rzut wolny dla Atalanty Bergamo.

1
1
12'

Kibice głośnym dopingiem próbują zachęcić gospodarzy do cięższej pracy.

1
10'

Posiadanie piłki:

Sampdoria Genua - 37 proc.

Atalanta Bergamo - 63 proc.

1
1
1
7'

Bezpańską piłkę opanował Emil Audero, który szybko rozpoczął atak Atalanty.

1
1
5'

Na razie mocno na gospodarzy nacierają przyjezdni, którzy atakują przede wszystkim prawą flanką.

1
1
3'

Atakują piłkarze Atalanty, a aktywny jest Josip Ilicić.

1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
1
czas Start meczu
00:40

Starcie poprowadzi sędzia Michael Fabbri.

2
2
2
Czy Sampdoria Genua pokona Atalantę Bergamo?
Tak
Nie
4
2
1
22:51

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 27. kolejki Serie A Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo. Początek niedzielnej konfrontacji zaplanowano na godzinę 15:00.