Dawid Kownacki podał piłkę Fabio Quagliarelli. Futbolówka nie leży jednak idealnie na stopie Włocha, który chybił.

Torino. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Roberto Soriano.

Torino. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Simone Zaza.

79'
78'

Gol! Strzelił Armando Izzo. Asystował mu Andrea Belotti.

Armando Izzo wpakował piłkę z bliska do bramki po stałym fragmencie. Zachwycony jest defensor Torino FC. Również jego szkoleniowiec, ponieważ demolka staje się faktem.

3
2
2
1
1
75'

Za mocne podanie Dennisa Praeta w kierunku Bartosza Bereszyńskiego. Reprezentant Polski nie dogonił piłki zanim ta opusciła boisko.

1
1
1
1
1
71'

Andrea Belotti zdobyłby w tym meczu hat-tricka, gdyby nie obrona Emila Audero. Dobre uderzenie, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza Sampdorii.

1
1
1
1
1
69'

Torino. Schodzi: Iago Falque. Wchodzi: Alex Berenguer.

1
67'

Nieco ponad 20 minut na wyrównanie ma Sampdoria Genua po bramce Fabio Quagliarelli. Gospodarze są uskrzydleni i zwietrzyli swoją szansę.

1
1
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Weteran nie wykorzystał rzutu karnego, ale natychmiast poprawił się i dobił piłkę do bramki po własnym uderzeniu.

Sampdoria Genua
8
2
1
1
1
63'

Rzut karny po przewinieniu Daniele Baselliego na Dennisie Praecie. Szansa na pierwszego gola dla Sampdorii Genua. Piłka w dłoniach Fabio Quagliarelli.

2
1
1
1
1
62'

Ponownie Emil Audero. Tym razem musiał wykazać się po uderzeniu Daniele Baselliego.

2
1
1
1
1
60'

Uskrzydleni wynikiem przyjezdni ponownie na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Emil Audero musiał interweniować po uderzeniu z dystansu Tomasa Rincona.

1
2
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Iago Falque. Asystował mu Ola Aina.

Wreszcie wstrzelił się do siatki Iago Falque. Po zgraniu Oli Ainy piłkarz ofensywny Torino huknął płasko z centralnej części pola karnego.

4
4
5
3
2
55'

Wprowadzony z ławki rezerwowych Gregoire Defrel ma ożywić ataki zespołu z Genui. Na razie ofensywa gospodarzy wygląda jednak równie źle jak przed roszadą Marco Giampaolo.

1
1
1
1
1
53'
51'

Żółtą kartkę otrzymał Soualiho Meite za faul przed własnym polu karnym na Karolu Linettym.

1
48'

Była szansa dla Torino po dalekim wrzuceniu piłki z autu. Obok Andrei Belottiego znalazło się kilku obrońców Sampdorii Genua, co utrudniło oddanie strzału.

2
1
1
1
1
46'

2
45+2'

Iago Falque spektakularnie wymanewrował obrońców z Genui, po czym oddał mocne uderzenie z dystansu nieznacznie obok bramki Emila Audero.

3
2
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

2
2
1
1
1
43'

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Idzie za ciosem kapitan Torino. Pierwszy dublet w sezonie. Andrea Belotti sam wywalczył i sam wykorzystał rzut karny. Byki prowadzą już 2:0 w Genui.

3
2
1
1
41'

Rzut karny dla Torino za faul Emila Audero na Andrei Belottim. Genialna szansa dla Byków na drugiego gola po bezmyślnym zachowaniu byłego bramkarza Juventusu.

2
1
1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Albin Ekdal za faul na Daniele Basellim.

2
1
1
1
1
37'

Wrzutka Karola Linettego w poszukiwaniu Fabio Quagliarelli. Znalazł, ale Salvatora Sirigu, który interweniował z wyczuciem na przedpolu.

2
1
1
1
2
36'

Toro nie stwarza sytuacji podbramkowych po zmianie wyniku, ale co ważniejsze z perspektywy przyjezdnych, nie dopuszcza do dużego zagrożenia we własnym polu karnym.

3
1
1
1
1
33'

Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego spadła na głowę Fabio Quagliarelli, którego strzał głową obronił w dobrym stylu Salvatore Sirigu.

2
1
1
1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Rincon za faul na Dennisie Praecie.

1
29'

Uderzenie z dystansu Iago Falque. Emil Audero nie musiał interweniować po próbie Hiszpana.

1
28'

Fabio Quagliarella nie zdążył uciec zza linii obrońców Torino FC. Sędzia asystent musiał zauważyć, że były zawodnik Juventusu jest na spalonym w momencie podania z głębi pola.

2
26'

Salvatore Sirigu nie miał problemu ze złapaniem piłki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

2
1
24'

Dostali ostrzeżenie od Sampdorii zawodnicy z Turynu i starają się ponownie przenieść grę bliżej bramki Emila Audero.

2
1
1
22'

Tak blisko wyrównania jeszcze nie było. Techniczne uderzenie Gianluci Caprariego po krótkim dryblingu. Niewiele pomylił się napastnik Sampdorii Genua, a Salvatore Sirigu tylko nerwowo odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

1
1
19'

Dotychczas jedna interwencja Salvatore Sirigu po strzale Dennisa Praeta zza pola karnego.

2
17'

W posiadaniu piłki podopieczni Marco Giampaolo. Niewiele wynikło z długiego rozegrania, ponieważ interweniował Nicolas N'Koulou.

2
1
14'
12'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Lorenzo De Silvestri.

Andrea Belotti przez kilka miesięcy nie potrafił zdobyć gola strzałem głową. Wreszcie przymierzył! Kapitan Torino dał prowadzenie gościom po ośrodkowaniu Lorenzo De Silvestriego.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Praet za faul na Armando Izzo.

1
1
7'

Po wrzutce z prawego skrzydła główkował Andrea Belotti. Piłka poszybowała obok bramki Emila Audero. Druga zmarnowana szansa przez napastnika z Turynu.

1
1
1
6'

Bartosz Bereszyński staranował blisko linii bocznej Olę Ainę. Wszystko zgodnie z przepisami i Sampdoria Genua mogła wznowić grę.

1
2
2
3'

Podanie w pole karne Sampdorii Genua do Andrei Belottiego. Były kandydat do zdobycia korony króla strzelców zwlekał za długo i dał się dogonić defensorom Marco Giampaolo.