4
1
3
88'

Lucas Vazquez nie potrafił oddać strzału w polu karnym Espanyolu i zmarnował dobrą sytuację.

1
5
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Lopez. Za faul.

Alex Lopez #18
Espanyol Barcelona
3
1
3
1
84'

Thibaut Courtois skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

1
3
2
3
81'

Gol! Strzelił Roberto Rosales.

Rosales przyjął piłkę na klatkę piersiową i strzelił z powietrza pod poprzeczkę bramki Realu. Sędzia początkowo odgwizdał pozycję spaloną, jednak po interwencji VAR-u gol został uznany.

20
12
5
5
10
81'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Za taktyczny faul.

Real Madryt
2
3
2
3
77'

Po czerwonej kartce Espanyol stara się zaatakować. Strzał Sergio Garcii padł jednak łupem Thibaut Courtois.

4
2
3
1
3
76'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Marcelo.

4
4
3
2
3
75'

Espanyol. Schodzi: Sergi Darder. Wchodzi: Oscar Melendo.

1
74'

Ależ zamieszanie w polu karnym Realu Madryt. Dani Carvajal wybijał piłkę głową z linii bramkowej!

4
1
2
1
3
73'

Pablo Piatti uderzył z rzutu wolnego, z 18. metrów, prosto w mur.

3
2
1
3
2
72'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Raphael Varane.

Francuz faulował tuż przed polem karnym Piattiego, który wychodził do sytuacji sam na sam z bramkarzem.

22
10
9
6
17
71'

Espanyol. Schodzi: Leo Baptistao. Wchodzi: Pablo Piatti. Piłkarz gospodarzy nabawił się kontuzji łydki.

70'

Znów czarował Karim Benzema! Francuz kapitalnie wypuścił w uliczkę Carvajala, po którego strzale piłkę na korner sparował Diego Lopez.

4
1
68'

Przy bramkowej akcji kontuzji nabawił się Leo Baptistao, który stracił piłkę w okolicy własnego pola karnego na rzecz Lucasa Vazqueza.

1
1
1
67'

Gol! Strzelił Gareth Bale.

Ależ wejście Walijczyka! Bale wygarnął piłkę w polu karnym rywali, przełożył ją sobie piętką i strzelił obok bezradnego Lopeza.

Real Madryt
25
14
7
6
9
64'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Gareth Bale.

62'

Vinicius Junior ruszył lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, jednak został zatrzymany przez obrońcę i bramkarza Espanyolu. Real znów w natarciu.

1
3
1
59'

Karim Benzema tylko złapał się za głowę. Tym razem Luka Modrić świetnie wypuścił Francuza, który źle trafił w piłkę i wyraźnie spudłował.

2
1
4
4
3
58'

W strzałach celnych 7:2 dla Realu Madryt.

6
4
3
3
3
57'

Karim Benzema do dwóch goli powinien dołożyć asystę. Po świetnej dwójkowej akcji Francuz znalazł w polu karnym Modricia, ale jego strzał z trudem obronił Diego Lopez.

1
1
3
1
2
56'

Kolejna próba Kroosa i kolejna nieudana. Niemiec uderzył z dystansu wyraźnie nad poprzeczką.

2
2
2
1
1
54'

Vinicius Junior specjalnie nadepnął na nogę Mario Hermoso, ale sędzia nie ukarał młodego piłkarza Realu kartką.

1
3
3
1
51'

Real Madryt długo rozgrywa piłkę. Tymczasem do rozgrzewki ruszył powracający po kontuzji Gareth Bale.

6
5
4
1
2
47'

Karim Benzema pod względem strzelonych bramek w Realu Madryt (207 w 445 meczach) zrównał się z legendarnym Hugo Sanchezem. Przed Francuzem już tylko pięciu piłkarzy.

2
4
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
3
46'

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Nacho. W końcówce pierwszej połowy Ramos nabawił się urazu kolana i po przerwie nie wyszedł już na boisko.

2
2
7
1
45+1'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

Benzema już szczęśliwy! Francuz zagrał z klepki z Viniciusem i z 16. metrów strzelił technicznie, po ziemi, w pobliże dłuższego słupka. 3:1!

36
19
8
8
12
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
4
4
1
45'

Lucas Vazquez ładnie zacentrował na 10. metr, ale nieczysto w piłkę trafił Karim Benzema. Francuski napastnik jest wyraźnie zły na siebie.

1
1
2
1
42'

Niestety po bramce dla Espanyolu niewiele dzieje się w Barcelonie. Czekamy na kolejne akcje.

2
2
3
1
1
39'

Na trybunach RCDE Stadium w Barcelonie selekcjoner reprezentacji Hiszpanii - Luis Enrique.

1
2
1
38'

Słabszy okres w meczu. Real rozgrywa piłkę, ale nie potrafi przedostać się w pole karne rywala.

4
1
2
4
2
35'

Sergio Ramos po dłuższej interwencji lekarzy wrócił do gry. Obrońca Realu miał problemy z kolanem, jeszcze lekko kuleje, ale wydaje się, że pozostanie na boisku.

4
3
2
2
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Garcia. Za faul na Sergio Ramosie.

5
2
1
1
1
33'

Karim Benzema odegrał do Kroosa, który z 18. metrów fatalnie przestrzelił.

2
4
2
5
30'

Dla Sergio Ramosa był to już 36. gol strzelony głową w rozgrywkach Primera Division. Biorąc pod uwagę ostatnie 25 lat obrońca Realu jest na ósmym miejscu pod tym względem:

4
1
1
1
2
29'

Espanyol się przebudził. Po bramce to gospodarze są w natarciu i szukają kolejnego gola.

3
2
3
3
6
27'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Hiszpan ukarany za faul taktyczny na Leo Baptistao. Obrońca Realu ma spore pretensje do sędziego.

Real Madryt
8
5
4
1
4
25'

Gol! Strzelił Leo Baptistao.

Espanyol wraca do gry! Po rzucie rożnym Didac Vila Rossello uderzył płasko zza pola karnego, a Lucas Vazquez tak niefortunnie blokował, że piłka trafiła do niepilnowanego Baptistao. Hiszpan strzelił pod poprzeczkę i tym razem pokonał Thibaut Courtois.

19
14
2
9
20
24'

Pierwsza okazja dla Espanyolu. Javi Lopez ładnie wypuścił w pole karne Leo Baptistao, który strzelił silnie w kierunku krótszego słupka. Na posterunku stał jednak Thibaut Courtois.

2
1
2
1
1
22'

Dani Carvajal wrócił do gry.

3
3
2
21'

Dani Carvajal zderzył się głową z Borją Iglesiasem i potrzebuje interwencji lekarzy.

1
1
1
6
1
18'

Real wciąż wysoko ustawiony. "Królewscy" nie zamierzają skończyć dziś na dwóch golach. Posiadanie piłki 68 do 32 procent dla gości.

6
3
2
1
15'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Luka Modrić.

Pachniało bramką dla Realu i mamy już 2:0! Modrić zacentrował z okolicy narożnika pola karnego, a na długim słupku celnie główkował Sergio Ramos. Diego Lopez bez szans, a na takim wyniku może się dzisiaj nie skończyć!

36
18
6
11
14
15'

Vinicius Junior wycofał piłkę przed pole karne, a na strzał zdecydował się Toni Kroos. Niemiec został zablokowany. Rzut rożny dla Realu.

1
3
2
2
2
12'

Pachnie kolejną bramką dla Realu. Goście skutecznie grają pressingiem i oddalają piłkę od własnego pola karnego.

8
2
3
1
3
9'

Bramkarz Realu Madryt na razie bezrobotny. Gospodarze szybko tracą piłkę i narażają się na kolejne ataki.

2
6
3
4
2
7'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Roca. Zawodnik Espanyolu stracił piłkę na połowie rywala i ratował się faulem, za który został ukarany kartką.

Marc Roca #21
4
1
4
3
4
4'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Kapitalny początek Realu! Luka Modrić miał mnóstwo miejsca, zupełnie niepilnowany wbiegł w pole karne, ale jego strzał obronił Diego Lopez. Były bramkarz Realu z dobitką Benzemy nie miał już jednak żadnych szans.

Real Madryt
37
23
8
12
19
3'

Mamy pierwszy strzał w meczu. Real ruszył z kontratakiem, Vinicius Junior wbiegł z lewego skrzydła do środka i zza pola karnego uderzył w bramkarza.