4
2
5
88'

Jeszcze próbują gospodarze. Strzał sprzed pola karnego został jednak łatwo zablokowany.

3
2
2
85'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Jadon Sancho.

Kapitalne dogranie z prawego skrzydła i na wślizgu gospodarzy pogrąża hiszpański rezerwowy.

31
22
9
4
4
83'

Jeśli ktoś to wygra to będą to goście.

8
4
4
2
1
80'

Środkiem pola karnego przedzierał się Reus... na marne.

2
2
3
1
79'

Bayer. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Paulinho.

1
76'

Gospodarze wyraźnie opadli z sił, teraz to Borussia atakuje.

4
3
1
73'

Goście mogli prowadzić! Po strzale Paco Alcacera piłka odbiła się rykoszetem od pleców obrońcy i nieznacznie minęła bramkę.

1
2
71'

Bayer. Schodzi: Lucas Alario. Wchodzi: Leon Bailey.

Lucas Alario #13
1
71'

Bayer. Schodzi: Mitchell Weiser. Wchodzi: Tin Jedvaj.

69'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Jadon Sancho.

Ależ akcja prawą stroną boiska! Wymiana kilku podań kończy strzał pod poprzeczkę. Borussia wraca w wielkim stylu!

23
20
6
1
2
68'
65'

Gol! Strzelił Jacob Bruun Larsen.

Goście łapią kontakt! Po centrze Hakimiego z prawej flanki z powietrza wolejem kropnął Reus, Hradecky odbił piłkę, ale poprawka z metra musiała się udać.

21
20
6
2
5
63'
62'

Reus chytrze do Larsena, a ten strzela z 16 metrów. Lukas Hradecky broni "na raty".

1
60'

Impet Borussii opadł i chyba stoją za tym dwa szybkie ataki Aptekarzy. Goście czują, że nie mogą bezkarnie atakować.

57'

Kai Havertz z kilku metrów, ale fantastycznie obronił Burki!

3
1
1
1
2
54'

Kontra gospodarzy i szczęście Borussii! Strzał z 17 metrów trafił w słupek. Próbował Kevin Volland.

1
1
1
52'

Musiało się coś stać w szatni Borussii Dortmund. Po przerwie to zupełnie inny zespół!

3
50'

Ależ zryw Brandta! Skrzydłowy dynamicznie wpada w pole karne i uderza z 15 metrów. Roman Burki końcami placów przenosi piłkę nad bramką.

48'

Wreszcie akcja w stylu Borussii Dortmund. Gra na jeden kontakt z Larsenem i Marco Reus strzela minimalnie nad poprzeczką.

46'
46'

Zaczynamy II połowę.

1
45'

Sędzia dorzucił do pierwszej połowy 2 minuty.

2
44'

Kohr przewrócił Pulisicia 22 metry przed własną bramką. Thomas Delaney trafia jednak w mur.

3
42'

Celny, płaski strzał Witsela, ale zbyt lekko, by złapać kontakt z rywalem.

1
39'

Gol! Strzelił Jonathan Tah.

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Borussii po rzucie rożnym. Goście mogli wybić piłkę, ale tego nie uczynili. Ta przypadkowo trafiła pod nogi Taha, a ten wiedział co zrobić.

Bayer 04 Leverkusen
10
7
2
3
9
38'

Maximilian Philipp miał na plecach Kohra, ale mimo to zdecydował się na strzał "przewrotką"... nieczyste uderzenie, a do tego obok bramki.

1
37'

Marco Reus tuż obok muru, ale Lukas Hradecky "pofrunął" w lewo i odbił piłkę na rzut rożny.

1
3
4
2
3
36'

Borussia przed szansą. Wendell faulował Philippa tuż przed własnym polem karnym.

3
1
1
1
2
34'

Małe zamieszanie w polu karnym Bayeru. Podanie do Reusa, ale jeden z obrońców ofiarnie wygarnia mu piłkę spod nóg.

1
1
1
1
2
32'

I kolejny raz agresywny atak gospodarzy przynosi skutek. Dan-Axel Zagadou spanikował wobec pressingu i musiał kopać na oślep.

28'

Julian Brandt źle przyjmował piłkę na własnj połowie i przechwyt zalicza Reus. Pytanie tylko czemu nie ruszył w stronę bramki rywala, a zagrywał do własnych obrońców?!

25'

Borussia nie radzi sobie z agresywnym futbolem prezentowanym przez Bayer. Na razie piłkarze w żółtych strojach jeszcze bez składnej akcji.

1
2
1
1
2
23'

Kontrę gospodarzy wyprowadzoną w liczebnej przewadze 4 na 3 kończy niedokładne podanie Alario.  A mogło być już 2:0.

2
1
1
1
1
20'

Maximilian Philipp zahaczony przez rywala 22 metry przed bramką gospodarzy, ale sędzia zaskakująco puszcza grę. Jego zdaniem nic nie było.

17'

Zaskakujący strzał Alario z ok. 20 metrów. Piłka zmierzała w światło bramki, ale Roman Burki pewnie ją złapał.

14'

Mieliśmy małą przerwę w grze. W walce o górną piłkę ucierpiał Dominik Kohr.

11'

Odpowiada Borussia. Christian Pulisić huknął w prawy róg, ale bramkarz Bayeru bez ryzyka odbija futbolówkę do boku.

2
2
1
9'

Gol! Strzelił Mitchell Weiser. Asystował mu Lucas Alario.

Dobra gra gospodarzy zostaje nagrodzona! Kai Havertz oszukał dwóch rywali i dograł na lewe skrzydło, gdzie przed pole karne dośrodkował Alario. Nadbiegający Weiser huknął z powietrza po długim rogu.

Asysta:
11
6
4
6
16
7'

Było blisko gola samobójczego! Po centrze z kornera niefortunnie interweniował Dan-Axel Zagadou. Przyjezdni odetchnęli po tym jak piłka przeleciała centymetry obok słupka.

2
6'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Delaney. Błąd w wyprowadzeniu piłki z własnej połowy i ostry atak w nogi Vollanda.

2
3'

Lucas Alario dynamicznie ruszył prawą stroną boiska, udana "klepka", ale osaczony przez dwóch rywali stracił piłkę.