Liga Europy: I runda eliminacyjna, rewanże
19 lip 2018 17:00
90+4'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Darko Jevtić.

Udało się! Uff! To był rzut wolny, z którego dośrodkował Jevtić, a piłkę do siatki głową wpakował zupełnie niepilnowany Trałka.

317
139
62
51
78
90+4'

12
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Makuszewski.

14
28
10
12
19
90+2'

Lech w końcówce aktywniejszy, Gandzasar czeka raczej na dogrywkę.

33
18
14
15
15
90'

Doliczone 5 minut.

33
12
8
6
13
89'

Szkoda! Mocno, ale za blisko środka bramki uderzył z 14 metrów Christian Gytkjaer i Meliksetjan odbił piłkę.

18
19
13
15
23
87'

Coraz głośniejszy doping dla gospodarzy. Ormiańscy kibice czują, że Lech jest dziś zwyczajnie słaby i do ogrania.

23
45
7
11
16
84'

Żółtą kartkę za faul na Tomasiku otrzymał Aleksandr Swierczinskij.

Aleksandr Swierczinskij #13
20
6
6
8
14
82'

Gandzasar. Schodzi: Geworg Nranjan. Wchodzi: Wardan Poghosjan.

4
81'

Musonda wyszedł na czystą pozycję, na szczęście podał beznadziejnie i zepsuł tę akcję.

16
17
6
10
9
80'

Jeśli nic się nie zmieni, to czeka nas dogrywka, a w niej wszystko możliwe...

16
29
6
5
14
76'

Tragikomedia... Piotr Tomasik miał mnóstwo miejsca w polu karnym, huknął z ostrego kąta w słupek, piłka trafiła jeszcze w twarz stojącego przed bramką Chaczatrjana i opuściła boisko.

17
71
12
15
20
72'

Przerwa w grze. Na boisku opatrywany jeden z zawodników gospodarzy, a inni wykorzystują ten czas na uzupełnienie płynów.

14
7
5
7
9
68'

Mogło być 2:1. Po koszmarnym błędzie bramkarza Piotr Tomasik uderzał na pustą bramkę i w ostatniej chwili piłkę szczupakiem wybił jeden z wracających zawodników Gandzasaru.

20
22
9
12
34
67'

Gol! Strzelił Gegham Harutjunjan.

Tragedia... Z rzutu wolnego pięknie uderzył Harutjunjan, piłka poleciała w okienko i wpadła do siatki po ręce Putnocky'ego.

Gegham Harutjunjan #22
142
112
28
32
72
64'

Gandzasar. Schodzi: Artur Juspaszjan. Wchodzi: Geworg Ohanjan.

7
63'

Dobre próby Trałki z dystansu i Raduta z ostrego kąta. Za każdym razem jednak skutecznie interweniował Meliksetjan.

7
6
4
7
6
62'

Wreszcie lechici trochę dłużej utrzymują się przy piłce. Przydałby się wyrównujący gol, bo on zamknąłby sprawę awansu.

16
10
4
5
6
60'

Lech. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Darko Jevtić.

25
13
3
5
11
60'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Mihai Radut.

15
9
4
2
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Geworg Nranjan.

9
5
2
7
6
58'

Ivan Djurdjević szykuje pierwszą zmianę, do wejścia przygotowuje się Darko Jevtić.

11
11
3
2
4
56'

Ormianie są coraz groźniejsi. Lech prosi się o kolejnego gola i totalną kompromitację!

15
11
9
8
12
54'

Zaczęła się wymiana ciosów. Lech dostał zimny prysznic i trochę się poderwał, a gospodarze próbują odrobić całość strat.

4
6
4
13
7
50'

Gol! Strzelił Lubambo Musonda. Asystował mu Gegham Harutjunjan.

Ręce opadają... Harutjunjan ściąnął na siebie obu stoperów Lecha, zgrał piłkę klatką piersiową do Musondy, a ten atomowym strzałem z 16 metrów nie dał szans Putnocky'emu. 1:0 i robi się gorąco.

46
47'

Lech nadal śpi! Z rzutu rożnego dośrodkował Junior, a tuż obok słupka główkował Nranjan.

9
9
4
9
12
46'

Początek drugiej połowy.

6
2
1
3
4
45+3'

Niech już będzie przerwa i Ivan Djurdjević wstrząśnie lechitami. Teraz Harutjunjan uderzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę i Matus Putnocky z kłopotami.

9
7
9
6
16
45'

Doliczone 3 minuty.

10
9
6
5
5
44'

Lech igra z ogniem! Aktywny Junior zacentrował na 10. metr, a stamtąd w doskonałej sytuacji chybił Musonda!

7
8
5
9
9
43'

Teraz mamy bitwę i zapasy w środku pola. Dużo w tym energii, jakości ani trochę.

2
10
2
2
7
40'

Czujnie Matus Putnocky. Złapał piłkę po wrzutce Juniora z lewej strony boiska.

8
3
7
1
5
37'

Tomasz Cywka zablokowany przy próbie płaskiego uderzenia z 17 metrów. Coś nam się wydaje, że Meliksetjan i tak by obronił. Zabrakło mocy.

8
4
5
9
3
33'

Ajjj! Maciej Makuszewski dostał świetną piłkę z lewego skrzydła, jednak skiksował przy próbie strzału, a nikt go nie krył!

6
6
9
12
15
31'

Ładnie, choć z naszej perspektywy raczej nieładnie kropnął z dystansu Wbeymar Angulo. Piłka sunęła tuż obok słupka.

3
3
4
3
8
30'

Niezła, szybka akcja Lecha - rozgrywał Pedro Tiba, a strzelał Piotr Tomasik. Kąt był jednak zbyt ostry i piłka w rękach Meliksetjana.

9
6
3
5
4
26'

Przerwa na płyny. Patrząc na poziom widowiska, piłkarze na nią nie zasłużyli.

20
11
3
2
12
24'

Chytra próba Tiby z rzutu wolnego z narożnika boiska. To była pozycja raczej na dośrodkowanie, ale Portugalczyk uderzył w krótki róg i Meliksetjan musiał być czujny między słupkami.

12
6
3
1
4
19'

Lech nadal w formie mocno wakacyjnej. Rozumiemy, że poznaniacy nic tu nie muszą, ale z samej przyzwoitości wypadałoby pokazać więcej.

19
13
4
8
10
15'

Teraz mogła być ciekawa odpowiedź poznaniaków, ale Maciej Gajos stracił piłkę na 17. metrze na rzecz Juspaszjana.

9
6
3
5
2
12'

Co za błąd Cywki! Lechita nie upilnował Juniora, ten dośrodkował na środek pola karnego do Harutjunjana, na szczęście główka napastnika Gandzasaru była zbyt lekka, żeby sprawić kłopoty Putnocky'emu.

6
3
3
9
7
9'

Lech zaczął spokojnie. Gra właściwie tak jak od 15. minuty meczu w Poznaniu, gdy prowadził już 2:0 i spuścił z tonu.

10
8
3
4
7
6'

Pogubili się teraz lechici, Harutjunjan chciał ruszyć sam na sam z Putnockym, jednak bramkarz Lecha zdążył go uprzedzić.

10
9
2
3
5
4'

Juspaszjan chciał oddać strzał z 15 metrów, ale wyszło tak, że lepiej byłoby spuścić zasłonę milczenia. Piłka poleciała w okolice linii bocznej.