Jeszcze 4 minuty nadziei dla graczy Fulham.

88'
88'

Fulham. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Kevin McDonald.

87'

Uderzył Schurrle. Piłka natrafiła na dwóch rywali, jednak ostatecznie wylądowała w rękach Edersona.

86'

I kolejny faul w pobliżu szesnastki gości nadzieją gospodarzy na bramke kontaktową.

84'

Gundogan pewnie wszedł pod pole karne, lecz uderzył nad poprzeczką.

1
83'

Manchester City zażegnał niebezpieńczestwo. Po chwili dobre dośrodkowanie Sassegnona, Christie zgrywa do Kebano, ale ten nieczysto trafia w piłkę.

1
82'

Faulowany Schurrle, będzie dobra okazja na centrę.

1
1
1
2
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Le Marchand.

80'

Sterling do Walkera, a ten huknął w słupek. To była piękna, dwójkowa akcja.

1
1
78'

Mistrz świata z 2014 roku dostał zgodę na powrót.

1
77'

Walker nastrzelił głowę Schurrle. Niemiec znokautowany, sędzia wzywa pomoc medyczną.

1
75'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Fernandinho.

71'

Manchester City wymienia podania w polu karnym Fulham. Sterling podał na piąty metr, ale obrona zażegnała niebezpieczeństwo.

1
70'

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Andre Schuerrle.

69'

I kolejna głupia strata Fulham, momentalnie uderza Bernardo. Zablokowany!

67'

Żółtą kartkę otrzymał Cyrus Christie.

Brzydki atak na Davida Silvę skutkuje pierwszym upomnieniem.

66'

Dwie próby dosrodkowań De Bruyne. Dwukrotnie górą obrońcy.

66'

Do prostopadłego podania ładnie urwał się Sterling, jednak nie zdołał przedryblować rywala. Będzie korner.

64'

Fulham. Schodzi: Floyd Ayite. Wchodzi: Neeskens Kebano.

wchodzi Wchodzi
Neeskens Kebano #7
schodzi Schodzi
1
1
63'

Fosu-Mensah poprosił o pomoc medyczną. Ma problemy z nogą.

1
61'

Bardzo dobry strzał Sterlinga odbił Sergio Rico. Z dobitka nie zdążył Bernardo Silva.

1
59'

Słabe dośrodkowanie, od bramki zacznie Rico.

58'

Kolejny fatalny błąd Fulham w wyprowadzaniu piłki. Na szczęście dla nich tym razem wszystko kończy się tylko rzutem rożnym.

1
1
57'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

56'

Ayide indywidualnie, ale nie udaje się tego zakończyć strzałem.

53'

De Bruyne pieknie minął rywala na skrzydle, zbiegł do środka i wystawił piłkę Otamendiemu. Argentyńczyk wysooooko ponad bramką.

1
52'

Akcja skrzydłem Kyle'a Walkera. Przerwał Ryan Sassegnon.

1
50'

Na razie niewielka przewaga Fulham, z czego jednak nic nie wynika.

1
1
49'

Kamery uchwyciły Antonio Conte na trybunach stadionu Fulham.

1
48'

Na razie sporo niedokładności z obu stron.

1
46'

2
45+1'

W odpowiedzi uderzenie De Bruyne daleko od bramki.

45'

Sessegnon do Bryana, a ten kończy akcję "strzało-dośrodkowaniem", którego nie zdołał przeciąć Ayide.

1
44'

Wymiana kilku podań przez graczy Pepa Guardioli zakończona strzałem Gundogana. Niemiec minimalnie obok słupka!

42'

De Bruyne huknął z dystansu, ale piłka otarła się o Otamendiego i zwolniła, pozwalając na interwencję dla Rico.

41'

Faulowany Gundogan, będzie rzut wolny z ciekawej odległości.

40'

Kilka chwil spokoju dla kibiców. The Citizens zwalniają grę, być może chcą znowu rozluźnić gospodarzy.

38'

Manchester City spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy środka boiska, po czym stara się przyspieszać atak. Wszystko kończy ofsajd Sterlinga.

36'

Najpierw dośrokowanie Gundogana wybili obrńcy, kolejne strzałem głową kończył Otamendi. Argentyńczyk źle trafił.

35'

Manchester City ponownie próbuje zamknąć gospodarzy pod polem karnym. Efektem są jednak tylko kolejne rzuty rożne.

33'

Ryan Sessegnon wszedł w pole karne i z bardzo ostrego kąta próbował strzału. Odbija Ederson!

32'

Fulham próbuje stworzyć sobie okazję długimi podaniami. Brak Aleksandaea Mitrovicia jest jednak bardzo widoczny.

30'

Fosu-Mensah zaatakował Sterlinga od tyłu w polu karnym. Bardzo zagadkowa sytuacja... Kevin Friend nakazał grać dalej.

29'

Manchester City ma dziś olbrzymią przewagę, ale gole strzela po prezentach od obrońców Fulham.

27'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Bernardo Silva.

Kolejna fatalna strata pod polem karnym, tym razem winowajca był Joe Bryan. Silva zagrał do Aguero, a ten strzałem w górny róg z ostrego kąta nie dał szans Rico.

6
2
1
1
1
25'

Kolejna próba gospodarzy zakończona odbiorem Żinczenki na skrzydle. Po chwili Sterling niebezpiecznie wstrzelił piłkę na piąty metr przed bramkę Rico, ale zabrakło kogoś do wykończenia.

1
1
1
1
23'

Podopieczni Parkera jakby trochę się obudzili. Gospodarze grają śmielej, do tego gościom czasem brakuje odpowiedniej koncentracji.

1
22'

Znowu Fulham w ataku. Uderzenie z dystansu Ayide zostało zablokowane!

2
1
19'

Było groźnie! Babel nie zdołał jednak czysto trafić w piłkę.

1
18'

Fulham ma rzut wolny w pobliżu pola karnego gości. Faulował Nicolas Otamendi.

2
1
16'

Szczęścia próbował teraz De Bruyne, ale piłkę z kłopotami złapał Rico.

16'

Manchester City się bawi. W polu karnym gospodarzy wymienili kilka podań, próbując "wjechać" z piłką do bramki.

15'

Fani Fulham są tak przybici, że każde celne podanie swoich piłkarzy kwitują okrzykiem "ole!"

1
14'

Gundogan z dystansu, odbija Rico!

13'

Na razie Fulham ma ogromne problemy z wyjściem poza dwudziesty metr.

11'

Ależ napiera City. Teraz dośrodkowanie Bernardo niebezpiecznie przecinał jeden z obrońców. Było blisko samobója!

1
1
10'

Sterling uderza sprzed pola karnego. Blokowany!

1
1
1
9'

Goście napierają w poszukiwaniu kolejnej bramki. Strzał Sterlinga blokowany, po chwili wrzutka De Bruyne bliski zaskoczenia Rico nieudanym dośrodkowaniem.

1
6'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Sergio Aguero.

Fatalny błąd Fosu-Mensaha, który stracił piłkę pod swoim polem karnym. Wymiana kilku szybkich podań przez graczy City kończy się zwodem i płaskim strzałem Bernardo sprzed szesnastki. Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku.

6
4
1
2
3
4'

Akcja The Citizens kończona strzałem Sergio Aguero, broni Rico!

3'

Strzał Żinczenki zablokowany.

3'

Teraz już w ataku piłkarze City. Udało im się wywalczyć rzut rożny.

1
1'

Ależ wpadka Edersona. Brazylijski bramkarz minął się z piłką poza polem karnym, ale na jego szczęście Ryan Babel spalił.

1
12:42

Pogoda na Craven Cottage dopisała. Oby piłkarze dopasowali się widowiskiem.