Szansa Longa. Irlandczyk zmarnował sytuację sam na sam z Edersonem!

82'
80'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Fabian Delph.

75'

Piłkarze Manchesteru City trochę odpuścili po zmianie stron i dają teraz się wykazać rywalowi.

1
2
73'

Southampton. Schodzi: James Ward-Prowse. Wchodzi: Michael Obafemi.

71'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Phil Foden.

70'

Strzał gracza Southampton został zablokowany. Mamy korner dla przyjezdnych.

1
1
1
67'

Man City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Vincent Kompany.Legenda ekipy z Manchesteru już na boisku!

3
1
1
3
1
66'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Sergio Aguero. Drugi gol zawodnika gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Skrzydłowy popisał się ładnym uderzeniem po podaniu Aguero. 5:1 dla City!

10
4
5
2
3
61'

Sane ładnie uderzył na bramkę Świętych. Minimalna pomyłka Niemca.

1
2
1
1
59'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Stones doszedł do piłki, ale strzelił niecelnie. To była odpowiedź gospodarzy.

1
1
1
55'

Ederson ma po zmianie stron dużo pracy. Kolejna interwencja Brazylijczyka po strzale Danny'ego Inga!

2
1
1
1
1
50'

Ederson w końcu mógł się wykazać. Golkiper gości obronił strzał jednego z graczy Southampton.

2
1
1
1
1
47'

Gospodarze w natarciu. Sterling nie doszedł jednak do dogodnej sytuacji. Piłkarze City nie zamierzają odpuszczać.

1
2
czas Druga połowa
45+2'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Sergio Aguero.

Argentyńczyk odebrał piłkę Cedricowi w polu karnym Southampton i wypatrzył znakomicie ustawionego Sterlinga. Mamy 4:1!

11
7
3
1
3
45'

Arbiter doliczył aż trzy minuty.

1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg.Kolejny faul nagrodzony żółtą kartką.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Aguero.Strzelec drugiego gola przesadził z agresją i przewinił.

1
1
1
34'

Sterling szukał podaniem Davida Silvy, ale zagranie okazało się zbyt mocne dla Hiszpana.

1
1
1
1
2
30'

Gol! Strzelił Danny IngsIngs nie myli się z jedenastu metrów! Ederson nie wyczuł jego zamiarów i rzucił się w zły róg. Piłkarze Southampton złapali mały kontakt.

Southampton FC
10
5
2
3
5
30'

Hojbjerg faulowany! Mamy jedenastkę dla gości!

7
5
2
1
2
28'

Małe zamieszanie w polu karnym miejscowych. Na posterunku był jednak Kyle Walker, który wybił piłkę po jednym z dośrodkowań.

3
1
1
1
1
25'

Kolejna przebojowa akcja gospodarzy. Kibice mogli podziwiać wymianę podań między Sane z Aguero. W ostatniej chwili sytuację ratują obrońcy.

3
1
1
1
1
22'

Ward-Prowse przeprowadził akcję na połowie rywala, ale nie było żadnego zagrożenia. W dalszym ciągu trzybramkowa przewaga City jest bezpieczna.

3
1
1
1
1
20'

Bertrand ucierpiał na boisku. Mamy chwilę przerwy.

4
2
1
1
1
18'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling. David Silva soczystym strzałem powiększa prowadzenie. Mamy 3:0! To nie będzie udany powrót Marka Hughesa do Manchesteru...

15
8
2
1
3
18'

Ryan Bertrand zablokował uderzenie Bernardo Silvy.

1
1
4
1
1
15'

Kolejne ataki budują miejscowi. Święci nie mają kompletnie nic do powiedzenia.

4
2
1
1
2
13'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Raheem Sterling. Mamy już 2:0! Pogubiona defensywa gości nie dała rady Sterlingowi, który podał piłkę do Aguero. Argentyńczyk dostawił nogę i skierował futbolówkę do siatki.

14
6
2
1
4
11'

Sterling szukał swoim dośrodkowaniem Bernardo Silvę. Centra nie doszła do adresata.

4
1
1
1
1
10'

Ostry faul Ward-Prowse na Davidzie Silvie. City mają ten mecz pod kontrolą.

3
2
4
2
2
6'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Wesley Hoedt. Pierwsza kombinacyjna akcja City i bramka! Aguero podał piłkę do Silvy, który świetnie wypatrzył Leroya Sane. Niemiec zgrał piłkę w kierunku bramki Southampton, ale niefortunną interwencję zaliczył Hoedt. Mamy 1:0!

16
9
5
1
4
3'

Miejscowi spokojnie operują piłką na własnej połowie. Przyjezdni czekają na jakiś błąd.

4
2
2
1
1
1'

Indywidualna akcja Longa na prawym skrzydle. Piłkarz Świętych stracił jednak piłkę na rzecz Leroya Sane.

5
3
2
2
3
15:43

Gospodarze zagrają w swoich tradycyjnych błękitnych koszulkach, przyjezdni w czerwono-białych.