2
1
1
88'

Oezil wystawił piłkę jak na tacy Bellerinowi. Jednak futbolówka była na jego słabszej nodze i Hiszpan nie trafił w światło bramki.

3
2
2
1
6
86'

Dośrodkowanie do Welbecka, który faulował i na dodatek zagrał piłkę ręką.

3
2
2
1
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandre Lacazette.

6
4
6
4
7
82'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. 1:1! Płaskie zagranie w pole karne do Francuza. Ten nie oddał strzału od razu, zrobił kółeczko i idealnie trafił tuż przy słupku.

34
15
7
13
26
81'

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Danny Welbeck.

80'
80'

Płaskie dośrodkowanie Kolasinaca. Do nikogo.

1
3
2
1
2
76'

Iwobi wpadł w pole karne, zagrał na piąty metr, ale Oezil nie sięgnął piłki.

1
4
1
1
3
74'

Silny strzał głową van Dijka. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale w miejsce, gdzie stał Leno. Kolejny korner dla LFC.

1
2
2
1
1
71'

Przestała się kleić gra Arsenalowi. Emery szykuje kolejną zmianę.

4
1
1
69'

Kontra Liverpoolu i płaskiego dośrodkowania Salaha nie zdołał sięgnąć Mane.

5
4
3
2
2
68'
67'

Milner wciąż opatrywany. Widać krwawienie z nosa.

4
2
64'

Zderzenie głowami Milnera i Gomeza. Przerwa w grze.

4
1
2
6
2
63'

Świetna akcja Torreiry, ale strzał z 14 metrów wprost w Alissona.

2
1
3
61'

Gol! Strzelił James Milner. 1:0 dla Liverpoolu! Leno tak wybił dośrodkowanie, że te trafiło pod nogi Milnera. Silny strzał Anglika, mimo ofiarnej interwencji obrońców, znalazł drogę do siatki.

39
25
5
4
11
59'

Kolasinac dośrodkował z lewego skrzydła, jednak Aubameyang nie sięgnął piłki.

4
3
3
56'

Nadal świetne tempo meczu. Gol mógłby wprowadzić jeszcze większą wymianę ciosów.

4
3
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho. Faulowany Torreira.

6
2
4
4
6
51'

Henrich Mchitarjan wbiegł sam w pole karne, ale dał się dogonić van Dijkowi i stracił piłkę.

3
2
4
51'

Świetnie ustawiony Holding, który zatrzymał podanie do Salaha.

2
1
1
3
3
49'

Ostry faul Fabinho. Faulowany Lacazette.

5
1
2
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
45'

Leno niepotrzebnie wyszedł na 15. metr i Virgil van Dijk uderzył głową. Piłka trafiła w słupek!

4
1
2
2
13
43'

Liverpool od blisko 15 minut ma problem, żeby wydostać się z własnej połowy.

8
6
3
5
5
41'

Piłka w siatce The Reds, ale Mustafi był na spalonym. A to on podawał do Lacazette'a, który skierował piłkę do bramki.

3
2
4
5
2
39'

Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem niecelnie głową przymierzył Aubameyang.

5
1
1
2
3
39'

Silny, płaski strzał Lacazette'a. Kąt był ostry i Francuz uderzył obok słupka.

3
35'

Lepsze fragmenty w wykonaniu Arsenalu. Wcześniej swoje okazje miał Liverpool.

2
3
1
1
32'

Alexandre Lacazette dobrze się obrócił z piłką w polu karnym LFC. Jego strzał został jednak zablokowany.

1
3
31'

Piękna, składna akcja Arsenalu. Strzał Aubameyanga został przyblokowany. Korner.

4
4
1
1
1
30'

Szybkie tempo meczu, sporo okazji, brakuje tylko goli.

2
28'

Henrich Mchitarjan źle przyjął piłkę po tym jak Alisson wybił dośrodkowanie na środek pola karnego.

2
1
25'

Niecelny strzał Bellerina z 20 metrów. Ciekawy mecz na Emirates Stadium.

3
24'

Silny strzał Robertsona z lewej strony pola karnego. Wprost w Leno.

1
1
1
23'

Virgil van Dijk stanął oko w oko z bramkarzem. Leno skrócił kąt i zablokował jego strzał.

3
1
22'

Kapitalny wślizg Xhaki we własnym polu karnym. Wybił piłkę Salahowi. Od kilku minut lepiej prezentują się goście.

1
2
18'

Piłka w siatce Arsenalu! Firmino trafił w słupek, a dobitka Mane była już skuteczna. Sędzia dopatrzył się spalonego Senegalczyka, którego nie było!

6
4
2
6
19
16'

Błąd Alissona, który zaliczył pusty przelot na jedenastym metrze. Henrich Mchitarjan oddał jednak niecelny strzał głową.

4
2
1
1
14'

Ciekawie rozegrany rzut rożny przez Arsenal i strzał Xhaki był za słaby, żeby zaskoczyć Alissona.

4
1
2
1
1
14'

Niezłe podanie do Aubameyanga i Gomez w ostatniej chwili zablokował Gabończyka. Korner dla Kanonierów.

2
2
3
1
1
13'

Torreira przyblokował strzał Firmino z 20 metrów.

3
3
3
1
11'

Nie klei się gra Liverpoolu. Przy linii bocznej szaleje Juergen Klopp, który nie jest zadowolony z postawy swoich piłkarzy.

3
3
1
1
3
9'

Georginio Wijnaldum skiksował przy strzale z 14 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

4
3
1
1
3
8'

Aubameyang znów złapany na spalonym.

4
2
1
3
3
6'

Korner dla LFC, jednak dośrodkowanie Salaha zostało wybite.

7
3
2
3
1
4'

Dobra akcja Arsenalu. Dośrodkowanie na trzeci metr i Alexandre Lacazette nie zdołał pokonać bramkarza.