20 sie 2018 21:00
90+4'
90+3'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Mohamed Salah.

Po meczu! W szybkiej kontrze Salah podał na czystą pozycję do Mane, a ten poradził sobie z naciskającym go obrońcą, minął Hennesseya i z ostrego kąta trafił do pustej bramki.

51
33
6
4
5
90+2'

Goście poradzili sobie z bardzo groźną centrą Milivojevicia z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2
2
2
3
4
90'

Doliczone 4 minuty.

3
1
2
2
2
89'

Świetny wślizg Tomkinsa, który zatrzymał szarżującego w polu karnym Roberto Firmino.

1
1
7
7
10
87'

Liverpool. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Adam Lallana.

7
5
3
3
4
85'

Znakomita płaska centra Zahy z lewej strony boiska, ale z piłką minęło się kilku jego kolegów!

2
3
1
2
2
84'

Po centrze z lewego skrzydła, groźnie pod poprzeczkę główkował Mohamed Salah, jednak Wayne Hennessey zdążył z interwencją.

2
1
1
3
4
83'

Palace. Schodzi: Jeffrey Schlupp. Wchodzi: Max Meyer.

4
1
1
2
2
82'

James McArthur minął w polu karnym Arnolda, a następnie upadł, wywołując rwetes na trybunach. Sędzia jednak puścił grę.

2
2
1
2
2
79'

Palace. Schodzi: Andros Townsend. Wchodzi: Joel Ward.

3
1
2
4
1
78'

Wayne Hennessey na raty obronił niezły strzał z dystansu Keity.

2
2
3
4
5
77'

Stojący w murze James Tomkins zastopował strzał Salaha z rzutu wolnego z 17 metrów.

2
2
1
75'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka. To konsekwencja faulu na wychodzącym na czystą pozycję Salahu.

12
14
5
3
3
73'

Wilfried Zaha zatańczył z piłką w polu karnym, zgubił Arnolda, ale uderzył płasko w sam środek bramki i Alisson na posterunku.

4
2
3
1
1
70'
70'

Londyńczycy walczą bardzo ambitnie, ale brakuje im jakości w wykończeniu.

1
1
1
1
1
67'
66'

Christian Benteke znakomicie opanował piłkę przed polem karnym, ale uderzył koszmarnie - w kierunku linii bocznej.

2
1
1
2
1
63'

Konsultacje Juergena Kloppa z asystentami. Za chwilę chyba nastąpi jakaś zmiana w Liverpoolu.

3
4
5
2
2
60'

Po strzale Salaha sprzed pola karnego piłka odbiła się od głowy Schluppa i wyszła na rzut rożny. Zapachniało golem na 0:2.

8
4
5
2
4
58'

Liverpool próbuje uspokoić grę, bo początek drugiej części jest dla niego niepokojący.

3
3
5
5
4
54'

Soczyście, ale zbyt wysoko uderzył z ostrego kąta Patrick van Aanholt.

3
3
3
2
4
53'

Bardzo ładnie z rzutu wolnego z 23 metrów uderzył Luka Milivojević, piłka leciała przy bliższym słupku, ale znakomicie odbił ją Alisson!

9
5
4
1
1
52'

Bardzo otwarty mecz po przerwie - głównie dlatego, że gospodarze podjęli ryzyko.

4
4
3
3
5
49'

Szybka kontra The Reds, Mohamed Salah wyłożył piłkę Keicie, ale ten chybił z 13 metrów.

2
2
2
3
49'

Jeffrey Schlupp posłał świetne płaskie dośrodkowanie spod końcowej linii, jednak nikt go nie zamknął.

46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Doliczona 1 minuta.

6
3
2
3
3
45'

Gol! Strzelił James Milner.

1:0 dla Liverpoolu! Milner uderzył w lewy róg, Hennessey rzucił się w prawy i piłka w siatce.

Liverpool FC
42
22
5
7
7
44'

Rzut karny dla Liverpoolu! Mohamed Salah sfaulowany przez Sakho. Słuszna decyzja.

14
6
1
43'

Kiepsko z rzutu wolnego dośrodkował James Milner, było jeszcze małe zamieszanie w polu karnym, jednak londyńczycy wyszli z opresji.

2
1
1
4
2
40'

Sadio Mane szukał szczęścia strzałem z narożnika boiska, jednak piłka poleciała nad poprzeczką.

1
4
2
1
1
38'

Aaron Wan-Bissaka znakomicie wypracował sobie pozycję do dośrodkowania spod końcowej linii, jednak zabrakło zamknięcia. Jęk zawodu na trybunach Selhurst Park.

1
1
1
1
4
35'

Efektowny, ale bardzo niecelny strzał Robertsona z 15 metrów.

4
2
2
1
1
34'

Londyńczycy nieco zniwelowali przewagę rywala i Liverpool nie napiera już tak jak na początku.

4
1
1
1
2
30'

Ładny płaski strzał z dystansu Schluppa i piłka nieznacznie minęła słupek.

3
2
1
1
1
27'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy i trochę zbyt anemiczny strzał Keity z ostrego kąta. Wayne Hennessey odbił piłkę.

2
2
1
2
4
25'

Ależ piękny strzał z dystansu Townsenda! Piłka zatrzymała się na poprzeczce! Po raz pierwszy zapachniało golem dla londyńczyków.

4
5
4
2
2
23'

Mohamed Salah na czystej pozycji, ale jego lob był fatalny i piłka poleciała w trybuny.

8
8
6
5
5
21'

Piłka w siatce Crystal Palace, ale sędzia nie mógł uznać tego gola, bo Sadio Mane wręcz zdemolował Hennesseya.

2
2
3
5
3
19'

Sytuacyjne, nieczyste uderzenie Salaha z 17 metrów. Zabrakło mocy i piłka w rękach Hennesseya.

4
4
3
3
3
18'

Minęło kilkanaście minut, w których Liverpool niemal nieustannie atakował, ale groźnego strzału jeszcze nie oddał.

3
2
2
4
2
14'

Teraz Hennesey wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Milnera. Cały czas przeważa Liverpool.

4
2
2
3
3
12'

Wayne Hennessey poradził sobie z płaską centrą Robertsona z lewej strony pola karnego.

3
2
2
1
1
11'

Mohamed Salah urwał się prawym skrzydłem, ale był na spalonym i gra przerwana.

3
1
2
2
1
8'

Liverpool w ataku pozycyjnym, Crystal Palace nie potrafi na dłużej przejąć piłki.

6
4
3
3
2
5'

Lekka przewaga The Reds, ale brakuje konkretów. Teraz Trent Arnold całkowicie spartaczył dośrodkowanie z prawego skrzydła i piłka opuściła boisko.

4
3
3
3
3
3'

Mohamed Salah zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

4
1
1
4
4
3'

Fatalnie wycofywał piłkę James McArthur, ale Salaha w ostatniej chwili wyprzedził Mamadou Sakho. To mogła być sytuacja sam na sam Egipcjanina z Hennesseyem.