Lotto Ekstraklasa: 28. kolejka
02 kwi 2019 18:00
90+3'

Jeszcze jeden strzał na bramkę. Z kilkunastu metrów niecelnie uderzył Lubambo Musonda.

5
3
2
3
6
90+1'

Śląsk rozgrywa piłkę przed polem karnym Miedzi Legnica. Wrocławianie jeszcze szukają okazji na gola.

9
5
1
3
4
90'

Doliczone trzy minuty.

6
2
2
2
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Augustyniak.

3
2
1
2
87'

Kontra Miedzi, zanosiło się na bardzo groźną akcję, lecz strzał Fabiana Piaseckiego obronił Słowik.

3
7
1
1
83'

Teraz Miedź szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Śląska.

4
3
2
1
6
80'

Ładnie w polu karnym Miedzi pokazał się Michał Chrapek. Oddał strzał celny, ale uderzenie obronił bramkarz.

3
3
5
1
77'

Z linii pola karnego strzelał Jakub Łabojko. Piłkę pewnie złapał bramkarz Miedzi.

1
1
1
3
76'
komentarz

3
1
1
73'

Ładny, mocny, aczkolwiek niecelny strzał z dystansu oddał Lubambo Musonda.

3
2
2
3
3
71'

W pole karne Miedzi dośrodkował Piotr Celeban. Do piłki wyskoczył Lubambo Musonda, lecz pewnie złapał ją Anton Kanibołocki.

1
2
4
2
2
69'
67'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Miljković.

5
4
1
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
2
62'

I teraz dobra okazja dla Śląska! W polu karnym piłkę otrzymał Lubambo Musonda, strzelił z kilkunastu metrów, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

8
3
2
3
61'

W końcu dobra okazja strzelecka! Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska strzał głową oddał Aleksandar Miljković. Świetnie obronił Jakub Słowik.

4
1
1
2
56'

Śląsk Wrocław w ostatnich minutach śmielej ruszył do ataku.

11
6
5
1
2
53'

Zamieszanie w okolicy pola karnego Miedzi Legnica. I rzut rożny dla Śląska.

7
2
1
1
2
50'

Miedź Legnica utrzymuje się przy piłce, ale cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
2
2
3
46'

Początek drugiej połowy. Pierwsza część spotkania nie była porywającym widowiskiem - liczymy, że teraz będzie więcej emocji.

2
1
2
17:02

1
45'

Indywidualną akcję przeprowadził Henrik Ojamaa. Zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów. Jakub Słowik pewnie złapał piłkę.

3
3
1
43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Miedzi. Piłkę pewnie złapał Anton Kanibołocki. W odpowiedzi niecelny strzał na bramkę Śląska w wykonaniu Omara Santany.

3
1
2
2
42'

Sporo gry w środkowej strefie boiska, ale cały czas brakuje celnych strzałów na bramkę - czy to z jednej, czy z drugiej strony.

1
1
1
1
2
39'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Zabrakło strzału, ale legniczanie wywalczyli rzut rożny.

4
1
2
2
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Chrapek.

Śląsk Wrocław
3
2
5
5
9
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
33'

Teraz przy piłce wrocławianie. Wymieniają podaniana połowie drużyny z Legnicy.

5
3
3
3
3
29'

Ostatecznie z rzutu wolnego strzelał Mateusz Hołownia. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
3
3
28'

Wrocławianie wywalczyli rzut wolny przed polem karnym Miedzi Legnica.

3
26'

Z pierwszej piłki zza pola karnego niecelnie strzelał Omar Santana.

1
2
22'

Będzie rzut wolny dla Miedzi. Dobra okazja na strzał. Przy piłce jest już Petteri Forsell.

2
4
1
1
2
26'

Legniczanie często są przy piłce i rozgrywają ją na połowie Śląska. Na razie jednak nie ma zbyt wielu okazji strzeleckich.

1
1
3
22'

Petteri Forsell oddał niecelny strzał z rzutu wolnego. Piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1
3
1
22'

2
3
1
2
20'

Zanosiło się na groźną, oskrzydlającą akcję Śląska Wrocław. Przed polem karnym zatrzymany został jednak Lubambo Musonda.

1
3
16'

W pole karne Śląska dośrodkował Aleksandar Miljković. Piłka dotarła do Artura Pikka, który oddał niecelny strzał głową.

3
1
1
14'

Teraz rzut wolny dla Śląska na połowie Miedzi. Dośrodkowanie Dorde Cotry - legniczanie wybili piłkę z pola karnego, ale Śląsk jest w jej posiadaniu.

2
3
2
2
2
12'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Piłkę wrzucał Petteri Forsell, a niecelnie główkował Rafał Augustyniak.

4
1
10'

Z ostrego kąta na bramkę Miedzi strzelał Damian GąskaAnton Kanibołocki nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
9'

Dość spokojny początek meczu. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
1
1
5'

Przy piłce piłkarze Miedzi Legnica. Rozgrywają ją na połowie Śląska. Po chwili niecelnie z dystansu uderzył jeden z zawodników gości.

2
2
2
2
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Miedzi Legnica. Goście zdołali wybić piłkę.

1
1
2
2'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Petteri Forsell. Piłka przeleciała jednak nad bramką WKS-u.

3
2
17:02

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.