Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

15
7
25
88'

Matus Putnocky! Wyborna interwencja bramkarza Lecha Poznań po strzale z dystansu Martina Kostala. Wyszedł w powietrze i odbił na korner szybko szybującą piłkę.

68
31
14
11
20
86'
20
10
9
5
12
85'

Wołodymyr Kostewycz rozpędził się na lewym skrzydle. Defensor Lecha Poznań sprytnie wywalczył korner dla przyjezdnych. Po dośrodkowaniu Joao Amarala ze stałego fragmentu nie udało się oddać strzału żadnemu z podopiecznych Adama Nawałki.

14
5
10
12
7
83'

Lech. Schodzi: Tymoteusz Klupś. Wchodzi: Piotr Tomasik.

26
14
7
6
11
79'

Kilkanaście minut zostało Wiślakom na dogonienie przeciwnika. Gospodarze prawie w komplecie na połowie Lecha Poznań.

21
16
13
7
22
76'
75'

Gol! Strzelił Pedro Tiba.

Lech Poznań na prowadzeniu! Pierwsze uderzenie Macieja Makuszewskiego zostało jeszcze zablokowane, ale poprawka Pedro Tiby zza pola karnego była już skuteczna. Piłka poleciała mocno w sam narożnik bramki Mateusza Lisa. Trudno było o bardziej precyzyjne uderzenie.

Lech Poznań
264
143
44
48
75
74'

Martin Kostal dośrodkował z prawego skrzydła na głowę przeciwnika. Całe zamieszanie wyjaśnił Matus Putnocky, po czym wznowił grę dalekim wyrzutem.

18
9
4
6
8
72'

Nie ma w tym meczu goli, nie ma żółtych kartek. Coraz mniej czasu mają zawodnicy na zmianę kompromisowego rezultatu.

7
3
7
7
13
70'

Okazała frekwencja w Krakowie.

19
8
4
3
6
68'

Dawid Kort wdał się w drybling przed własnym polem karnym, a to było ryzykowne. Wiślakom udało się uniknąć straty piłki.

7
5
3
2
12
65'

Po nieudanym początku drugiej części Lech Poznań wrócił do równowagi. Przed momentem Christian Gytkjaer strzelił niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

16
4
4
2
8
62'
11
4
3
3
3
59'

Mateusz Lis popisał się robinsonadą po strzale Christiana Gytkjaera. Zaczyna realnie zagrażać gospodarzom czołowy napastnik Lotto Ekstraklasy.

13
6
7
2
4
59'

Wymiana podań podopiecznych Adama Nawałki, lecz nie z trudem zdobywali przestrzeń. Efektem ich rozegrania był wyłącznie korner.

11
7
5
2
6
56'

Nieudany początek drugiej połowy w wykonaniu Lecha Poznań. Brakuje jakości w atakach zespołu z Wielkopolski.

11
9
6
12
16
55'

Mecz również pod znakiem pożegnania.

16
13
3
4
1
52'

Kamil Wojtkowski zdecydował się na strzał z linii pola karnego zamiast uruchomić podaniem Jakuba Bartkowskiego. Nie zagroził golkiperowi Kolejorza.

10
6
6
4
8
50'

Długie rozegranie Białej Gwiazdy. Piłka powędrowała od Tibora Halilovicia na lewe skrzydło do rozpędzonego Rafała Pietrzaka, którego mocne wstrzelenie w pole bramkowe padło łupem Matusa Putnockiego.

6
4
3
3
3
48'

Piłka w dłoniach Matusa Putnockiego po strzale z dystansu Marko Kolara. Dobre przyspieszenie zawodnika Wisły Kraków, ale nie zaskoczył bramkarza z Poznania.

25
7
3
4
9
46'

6
45'

Doliczona minuta.

13
4
4
5
6
42'

Po raz drugi Wiślacy domagali się rzutu karnego w tym spotkaniu. Gospodarze sygnalizowali nieprzepisowe zagranie ręką Thomasa Rogne.

11
15
9
5
20
40'

Przerwa w grze spowodowana urazem Dawida Korta. Pomocnik gospodarzy potrzebował czasu, żeby dojść do pełni sił.

4
6
6
6
8
37'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetny strzał Marcina Wasilewskiego i jeszcze lepsza, instynktowna interwencja Matusa Putnockiego. Bramkarz uratował Lecha Poznań. Stał w odpowiednim miejscu i popisał się refleksem.

23
11
5
3
11
36'

Najdłużej budowana akcja Wisły Kraków. Zakończyła się ona dośrodkowaniem Jakuba Bartkowskiego w defensora Lecha Poznań. Jeszcze korner ma Biała Gwiazda.

12
4
3
2
3
33'

Ekspresowa odpowiedź po przeciwnej stronie boiska. Joao Amaral zatrudnił Mateusza Lisa uderzeniem zza pola karnego. Jeszcze próbował dobijać po interwencji bramkarza Christian Gytkjaer, jednak był na spalonym i jego próba nie miała specjalnego znaczenia.

15
7
6
5
2
32'

Jak na zawołanie celny strzał. W światło bramki Lecha Poznań trafił Dawid Kort, tyle że kopnął piłkę anemicznie i ta ledwo doturlała się do Matusa Putnockiego.

19
11
3
3
5
31'

Szybko minęły dwa kwadranse meczu, choć były bezbramkowe. Piłka wędruje spod jednego pod drugie pole karne. Brakuje przede wszystkim celnych strzałów.

8
3
6
1
5
29'

Mateusz Lis strącił piłkę po wrzutce z lewej flanki. To było dobre rozwiązanie, ponieważ zdezorientowani podopieczni Adama Nawałki nie oddali uderzenia.

13
5
6
2
4
27'

Martin Kostal podał piłkę Tiborowi Haliloviciowi przed polem karnym Kolejorza. Pomocnik gospodarzy nie przymierzył dobrze. Ponownie Matus Putnocky nie musiał interweniować.

11
5
6
5
8
25'

Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Christian Gytkjaer był na spalonym, więc piłka dla zespołu Macieja Stolarczyka.

20
12
7
8
9
23'

Pedro Tiba perfekcyjnie opanował piłkę przed polem karnym Wisły Kraków, po czym oddał uderzenie z dystansu. Było niebezpiecznie dla Mateusza Lisa.

25
8
5
4
9
20'

Martin Kostal próbował dokręcić piłkę z kilkunastu metrów w narożnik bramki Lecha Poznań. Matus Putnocky w niepokojem spoglądał jak futbolówka przelatuje nieznacznie obok słupka.

15
7
7
7
7
18'

Chwila spokoju po dynamicznym kwadransie. Piłka cyrkuluje między obrońcami z Poznania.

9
7
5
5
11
16'

Trudno nadążyć za piłkarzami. Christian Gytkjaer dostał futbolówkę w polu karnym od Tymoteusza Klupsia i starał się ją skierować do siatki bez przyjęcia. Mocne, ale niecelne uderzenie najlepszego snajpera Lecha Poznań.

19
9
7
7
9
15'

Dawid Kort domagał się rzutu karnego. Sędzia spojrzał w kierunku pomocnika Wisły Kraków i kazał mu podnieść się z boiska.

13
7
3
1
11
14'

Lech Poznań coraz bliżej wyjścia na prowadzenie! Pachnie golem klubu z Wielkopolski. Tymoteusz Klupś nie oddał sytuacyjnego strzału do odsłoniętej bramki po dośrodkowaniu Wołodymyra Kostewycza.

22
18
2
4
6
12'

Joao Amaral miał szansę na pokonanie Mateusza Lisa z kilkunastu metrów. Nie miał obok siebie przeciwnika, ale miał go przed sobą i trafił swoim strzałem właśnie w Vullneta Bashę.

14
9
6
6
6
10'

Marcin Wasielewski próbował dostarczyć piłkę z prawego skrzydła w pole karne. Blisko defensora Lecha Poznań był Vullnet Basha, który zablokował dośrodkowanie.

12
2
4
2
3
7'

Dynamicznie na boisku. Jakub Bartkowski podbiegł blisko pola karnego Lecha Poznań i zdecydował się na uderzenie. Pudło i Matus Putnocky wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem.

14
7
2
3
5
6'

Kolejne ofensywne wejście bocznego defensora. Akcja Lecha Poznań rozegrana na prawym skrzydle zakończona centrostrzałem Marcina Wasielewskiego. Po nim futbolówka wylądowała na poprzeczce bramki Mateusza Lisa!

30
12
8
13
12
5'

Lepsze dośrodkowanie wykonał Rafał Pietrzak. Żadnemu z ofensywnych zawodników Wisły Kraków nie udało się zakończyć tego strzałem.

10
5
2
2
4
4'

Szansa na zaskoczenie Mateusza Lisa z rzutu wolnego. Wołodymyr Kostewycz zabrał się za wykonanie stałego fragmentu i zrobił to źle. Piłka poszybowała prosto do koszyczka bramkarza Wisły Kraków.

5
11
5
3
4
2'

Akcje oskrzydlające po obu stronach boiska. Nieskuteczne i piłka wróciła do obrońców Wisły Kraków.

13
5
3
4
7
19:42

Mecz poprzedza minuta ciszy upamiętniająca ofiary tragedii w kopalni w Karwinie.

8
2
2
18
2
19:42

Piłkarze pojawili się na boisku w Krakowie. Wisła w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, a przyjezdni na biało-niebiesko.