26
30
44
90+1'

Piłka meczowa była na głowie Artura Sobiecha. Rezerwowy napastnik gospodarzy nie zdobył gola!

40
39
27
46
74
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

71
23
17
18
25
89'

W stolicy był bezbramkowy remis. Wszystko wskazuje na to, że w Gdańsku padnie ten sam rezultat.

37
23
21
29
38
88'

Legia. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Jose Kante.

44
25
18
10
10
87'

Dominik Nagy wrzucił futbolówkę w pole karne gospodarzy, ale na posterunku piłkarze Lechii.

50
19
10
12
16
85'

Jakub Arak doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale nie potrafił skierować piłki głową w światło bramki.

19
20
9
13
25
84'

Dominik Nagy oszukał Nunesa, ale asekuracją popisał się Jarosław Kubicki.

27
17
10
14
15
82'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Makowski.

Makowski sfaulował Martinsa. Druga żółta kartka w tym meczu, pierwsza dla miejscowych.

Lechia Gdańsk
27
14
5
12
29
80'

Mecz po zmianie stron nie stoi na najwyższym poziomie. Lechii ten wynik pasuje, a Legia nie jest w stanie stworzyć sobie znakomitej sytuacji do zdobycia gola.

31
18
14
8
12
78'

Niecelny strzał głową Vesovicia po dośrodkowaniu Sebastiana Szymańskiego.

30
25
5
11
11
78'

Goście nie zdołali wykorzystać błędu jednego z piłkarzy Lechii.

37
25
15
13
13
76'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Artur Sobiech.

31
15
12
6
9
74'

Flavio Paixao przesadził i sfaulował Andre Martinsa.

22
11
12
7
21
73'

Andre Martins wykonał rzut wolny. Zawodnik gości dośrodkował piłkę prosto w ręce Dusana Kuciaka.

25
15
7
4
12
70'

Kolejna centra przyjezdnych. Adam Hlousek jednak się nie popisał i posłał piłkę zbyt wysoko.

32
23
7
7
14
69'

Nagy zagrał piłkę po ziemi do Vesovicia, ale piłkarz Legii do niej nie doszedł. Chwilę później niecelny strzał oddał Szymański.

21
11
7
5
12
67'

Lechia. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Jakub Arak.

32
13
4
4
9
66'

Jędrzejczyk wygrał pojedynek z Paixao, ale popełnił błąd i piłka wyleciała poza linię boczną.

20
11
4
2
8
66'

Słabe dośrodowanie Sebastiana Szymańskiego.

18
14
4
1
10
65'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Sandro Kulenović.

20
13
8
1
4
65'
64'

Jeden z gospodarzy upadł w polu karnym gości, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

15
6
4
4
30
63'

Wolski stracił piłkę w polu karnym Legii. Szykuje się podwójna zmiana w ekipie gości.

14
4
6
5
11
62'

Remy posłał długą piłkę, ale zrobił to zbyt mocno i żaden z ofensywnych piłkarzy Legii nie mógł do niej dojść.

17
13
7
9
11
60'

Skrzydłowy gości już jest na boisku. Lechia w posiadaniu futbolówki.

32
11
5
4
13
58'

Michał Kucharczyk znajduje się poza boiskiem i potrzebuje pomocy medycznej. Gramy dalej, Legia w tej chwili gra w dziesiątkę.

22
10
7
8
10
56'

Świetny rajd gospodarzy po lewym skrzydle. Artur Jędrzejczyk w ostatniej chwili wybija piłkę na korner.

25
9
8
6
17
54'

Ambitny Majecki uchronił swoją drużynę od rzutu rożnego.

20
9
4
7
18
52'

Andre Martins posłał długą piłkę w kierunku swoich kolegów, ale zagranie było zbyt mocne. Od bramki zaraz rozpocznie Kuciak.

16
5
5
4
5
50'

Cafu strzelił zza pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z gospodarzy i spadła poza boisko. Mamy rzut rożny.

19
9
7
6
14
48'

Dobra interwencja Nalepy. Piłkarz gospodarzy popisał się ofiarnym wślizgiem i wybił piłkę prosto na aut.

17
9
7
6
7
47'

Dobry powrót Łukasika. Pomocnik gospodarzy uprzedził rywala i przerwał akcję rywali.

23
12
4
3
12
46'

Piłkarze z Gdańska pojawili się na połowie warszawian, ale szybko stracili piłkę.

17:00

Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

9
7
4
4
4
17:00

Spiker poinformował, że na stadionie pojawiło się 20 856 kibiców.

27
10
10
3
5
45+1'

Martins popełnił faul na połowie gospodarzy, ale nie obejrzał drugiej żółtej kartki.

11
8
13
4
29
45'

Szymon Marciniak doliczył do pierwszej części meczu dwie minuty.

25
13
6
7
7
44'

Strzał Mladenovicia został zablokowany. Chwilę później dośrodkowywał z lewego skrzydła Haraslin, ale pewnie spisali się obrońcy gości.

21
8
6
5
20
41'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Martins.

Faulowany był Haraslin. Martins w następnym spotkaniu Legii nie zagra z powodu żółtych kartek.

Legia Warszawa
47
21
10
9
15
40'

Gospodarze znowu znaleźli się na połowie rywala. Mają jeszcze pięć minut.

27
7
3
6
10
38'

Kontra gości. Kucharczyk oddał strzał, ale świetnie obronił Kuciak! Lechia nie może zapominać o defensywie.

33
13
11
11
13
36'

Korner dla miejscowych. Jarosław Kubicki wrzucał piłkę w pole karne, ale dobrze spisała się defensywa mistrza Polski.

21
12
5
7
14
35'

Flavio Paixao strzelał z 15 metra, ale uderzenie zostało zablokowane przez Remy'ego. Gdańszczanie teraz szukają pierwszego gola.

30
12
7
11
14
35'

William Remy świetnie spisał się we własnym polu karnym. Stoper Legii był dobrze ustawiony i oddalił zagrożenie.

19
14
6
8
24
32'

Seria dośrodkowań gości, ale Lechia Gdańsk wychodzi obronną ręką. Dusan Kuciak poradził sobie i złapał piłkę.

36
16
6
14
13
30'

Za nami trzydzieści minut meczu. Oba zespoły miały szansę na zdobycie bramki, ale wciąż na tablicy wyników widnieje 0:0.

20
11
14
9
10
28'

Trzecie uderzenie gospodarzy z dystansu. Flavio Paixao nie skierował futbolówki w światło bramki.

12
27'

Carlitos nie spodziewał się, że Szymański zagra piłkę w pole karne. Napastnik Legii stał i w ogóle nie pobiegł w kierunku piłki.

15
27
8
9
12
26'

Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy. Było małe zamieszanie, ale Kuciak złapał futbolówkę.

26
14
8
9
10
23'

Szymański posłał piłkę w pole karne Lechii, ale dobrze spisali się miejscowi.

27
15
5
8
9
22'

Kucharczyk ucierpiał na połowie gospodarzy, ale już wstał. Za chwilę Legia rozpocznie akcję ze stojącej piłki.

9
13
6
6
12
20'

Kolejne uderzenie gospodarzy z dystansu! Ładny strzał Tomasza Makowskiego, ale znowu skuteczny w bramce Majecki.

32
9
4
6
16
19'

Joao Nunes oddał strzał zza pola karnego. Dobra obrona Radosława Majeckiego!

22
7
3
3
10
18'

Legia Warszawa prowadzi grę, a Lechia Gdańsk czeka na rozwój wydarzeń. Remis nie jest złym wynikiem dla miejscowych.

15
3
3
3
8
16'

Nieźle spisuje się Paweł Stolarski. Prawy obrońca gości dwukrotnie zatrzymał gdańszczan.

24
10
8
9
19
14'

Martins wrzucił futbolówkę w pole karne gospodarzy. Piłka odbiła się od Paixao i otrzymała dziwną rotację. Na szczęście dla miejscowych, nie sprawiła kłopotów Kuciakowi.

14
8
3
3
4
13'

Piekielne uderzenie Pawła Stolarskiego w światło bramki! Dobrze ustawiony Kuciak obronił ten strzał.

23
17
3
5
10
11'

Dusan Kuciak wybiegł z bramki i uprzedził Carlitosa.

29
6
4
4
10
10'

Pierwsza ofensywna akcja Lukasa Haraslina. Skrzydłowy gospodarzy poradził sobie ze Stolarskim, ale zatrzymał się na drugim z obrońców.

14
7
3
5
6
9'

Augustyn posłał długą piłkę na lewe skrzydło do Haraslina, ale piłkarz gospodarzy nie miał szans na przyjęcie.

5
8
3
6
5
7'

Dłuższa wymiana piłkarzy z Warszawy w okolicach pola karnego Lechii Gdańsk. Andre Martins oddał strzał, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Dusana Kuciaka.

16
6
5
2
2
6'

Ładny wślizg Augustyna. Carlitos miał szansę wbiec w pole karne gospodarzy, ale defensor przerwał akcję.

15
9
4
6
9
4'

Sebastian Szymański znalazł się na lewym skrzydle i zagrał piłkę w pole karne gdańszczan. Dobrze ustawieni byli stoperzy Lechii.

19
8
6
6
14
3'

W okolicach środkowej części boiska sfaulowany został Rafał Wolski. Piłkarz Lechii szybko wstał i gra toczy się dalej.

13
12
5
8
10
1'

Filip Mladenović chciał podać piłkę do jednego z kolegów, ale zrobił to bardzo niecelnie. Futbolówka znalazła się na aucie.