Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Denis Gojko.

1
1
1
87'

Z takich ciekawostek, ponieważ nic specjalnego nie dzieje się na boisku, ojciec Adriana Benedyczaka to w przeszłości jeden z bardziej znanych bramkarzy na Pomorzu Zachodnim. Grał w Gryfie Kamień Pomorski.

6
5
3
1
1
84'
84'

Tomasz Jodłowiec ponownie szarżował w polu karnym Pogoni Szczecin. Autor dwóch bramek przechytrzył Tomasa Podstawskiego i główkował nieznacznie obok bramki Adriana Benedyczaka.

4
3
1
4
2
83'

Nowym bramkarzem Pogoni Szczecin został Adrian Benedyczak. Młody napastnik spróbuje w życiu czegoś nowego.

12
8
7
2
3
81'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Załuska za faul na Joelu Valencii prawie w kole środkowym. Ciekawe, kto stanie w bramce Pogoni Szczecin.

Pogoń Szczecin
9
6
2
4
4
80'

Jeszcze 10 minut regulaminowego czasu. Pogoń Szczecin wymienili pewnie jeszcze mnóstwo podań, ale wątpliwe, że będzie w stanie przekuć to choćby w jednego gola.

1
1
1
1
79'

Joel Valencia strzelił zza pola karnego w kierunku narożnika bramki Pogoni Szczecin. Trochę zbyt delikatnie i Łukasz Załuska spokojnie zdążył do piłki.

2
2
1
1
76'

Pogoń. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Adrian Benedyczak.

76'

2824 kibiców ogląda mecz z trybun.

2
3
1
2
3
75'

Sebastian Kowalczyk próbował pokonać Frantiska Placha zza pola karnego. Kąśliwe uderzenie młodzieżowca nieznacznie obok bramki. Powinien być korner dla Pogoni Szczecin, ale sędziowie nie wyłapali tego.

1
1
2
2
6
73'

Frantisek Plach poradził sobie z mocnym uderzeniem Adama Buksy z ostrego kąta! Kolejna skuteczna interwencja bramkarza Piasta Gliwice. Naprawił pomyłkę Aleksandara Sedlara sprzed kilku sekund.

1
1
1
2
71'

Pogoń. Schodzi: David Stec. Wchodzi: Spas Delew.

3
2
1
1
71'

Świetnie broni w tym meczu Piast Gliwice. Gospodarze nie pozwalają na nic przeciwnikowi, a jego boczni defensorzy na dodatek asystowali przy golach.

4
1
1
1
1
68'
68'

Pogoń Szczecin spróbuje jeszcze cokolwiek wywalczyć w ustawieniu z dwoma napastnikami. Soufian Benyamina dołączył w przodzie do Adama Buksy.

4
4
1
66'

Tomasz Jodłowiec jest dziś bezwzględny dla Pogoni Szczecin.

6
3
2
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Walukiewicz za faul na Jorge Felixie.

2
1
1
2
61'

Gol! Strzelił Tomasz Jodłowiec. Asystował mu Mikkel Kirkeskov.

Nie ma wątpliwości, że Piast Gliwice jest zespołem konkretniejszym i lepiej dysponowanym w tym meczu. Tomasz Jodłowiec zranił Pogoń Szczecin po raz drugi w tym meczu. Pomocnik ponownie miał nadspodziewanie dużo miejsca w środku pola karnego i strzelił płasko na 3:0 po podaniu Mikkela Kirkeskova.

20
15
5
9
13
59'

Nie odrobili nawet części strat przyjezdni po powrocie z szatni na boisko. Zdecydowana przewaga Pogoni Szczecin pod kątem posiadania piłki nie przekłada się na sytuacje podbramkowe.

3
2
1
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Podstawski za faul na Michale Papadopulosie.

2
1
1
1
2
56'

Pojedynek Davida Steca z Mikkelem Kirkeskovem, po którym szczecinianie mieli korner. Po kolejnym nieudanym stałym fragmencie poradzili sobie gospodarze.

2
1
2
2
2
53'

Futbolówka wrzucona z głębi pola przez Radosława Majewskiego do Adama Buksy. Sytuacyjne uderzenie napastnika Pogoni Szczecin ponad bramką Frantiska Placha. Spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko golkiper Piasta Gliwice.

1
1
2
2
50'

Zdecydowanie lepsza próba Patryka Dziczka. Młody pomocnik Piasta Gliwice huknął z dystansu nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką. Nie mógł być pewny swego Łukasz Załuska.

1
1
2
1
49'

Pogoń Szczecin próbuje przyspieszyć. Po wymianie podań przed polem karnym Piasta Gliwice strzelił po ziemi Zvonimir Kozulj. Uderzenie pomocnika pozostawiało bardzo dużo do życzenia.

1
1
1
1
2
47'

Gwizdek sędziego po wślizgu Ikera Guarrotxeny. Bask próbował odzyskać piłkę na połowie przeciwnika, ale zrobił to nieprzepisowo.

1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
3
2
1
1
Czy Pogoń Szczecin strzeli gola po przerwie?
1
45'

Doliczona minuta.

4
2
2
1
41'

Tak grożnie w polu karnym Piasta Gliwice jeszcze nie było! Gospodarzy ratował dwukrotnie Frantisek Plach. Nie potrafił go pokonać z bliska Radosław Majewski. Bramka kontaktowa wisiała w powietrzu, ale nie padła.

5
3
4
1
4
39'

Zdecydowanie konkretniejszy jest Piast Gliwice. Jorge Felix zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne i swoim mocnym uderzeniem zmusił do interwencji Łukasza Załuskę. Miał szczęście kapitan Pogoni Szczecin, że piłka leciała praktycznie tam gdzie stał.

7
5
2
1
2
38'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Adam Buksa strzelił przewrotką w kompana z zespołu. Wyszło z tego dziwne podanie do Huberta Matyni, którego mocne uderzenie zakończyło atak Pogoni Szczecin.

3
6
4
2
36'

Gospodarze przenieśli grę na połowę Pogoni Szczecin, ale ich długa wymiana podań była już w pewnym momencie pozbawiona tempa oraz pomysłu.

3
2
1
1
2
33'

Szybki wypad Piasta Gliwice zakończony miękką wrzutką w rękawice Łukasza Załuski. Bramkarz Pogoni Szczecin nie miał problemu z zatrzymaniem piłki.

5
5
1
1
1
31'

Strzał do statystyk. Frantisek Plach nie miał problemu ze złapaniem powoli turlającej się piłki po próbie z dystansu Radosława Majewskiego.

3
3
2
1
4
28'

Nic nie wynika ze stałych fragmentów Pogoni Szczecin. Sporo biją ich przyjezdni, ale Jakub Czerwiński i spółka rządzą w powietrzu i nie pozwalają na oddanie jakiegokolwiek strzału.

8
6
4
3
6
26'

Mecz pod dyktando Piasta Gliwice.

3
2
2
2
25'

Kolejny stały fragment dla Pogoni Szczecin. Tym razem poturbowany został Iker Guarrotxena na lewej stronie boiska.

3
3
5
3
3
22'

Szansa dla Pogoni Szczecin z rzutu wolnego. Po dośrodkowaniu Huberta Matyni udało się interweniować gospodarzom. Jeszcze korner mieli podopieczni Kosty Runjaicia.

2
4
5
20'

Operuje piłką Pogoń Szczecin, ale nie zdobywa przestrzeni i w tym spotkaniu jeszcze nie oddała niebezpiecznego strzału.

4
4
1
1
4
19'

Aleksander Sedlar i Piast Gliwice ma już solidną zaliczkę.

2
2
3
17'

Gol! Strzelił Aleksandar Sedlar.

Piast Gliwice idzie jak burza. Każdy jego atak kończy się golem! Aleksandar Sedlar wykorzystał rzut karny ze stockim spokojem po zmyleniu Łukasza Załuski.

22
14
4
4
10
15'

Rzut karny dla Piasta Gliwice! Michal Papadopulos powalony przez Mariusza Malca i gospodarze mają szansę na podwojenie przewagi.

7
2
2
2
5
14'

Akcja gliwiczan przed polem karnym Pogoni Szczecin zakończona uderzeniem Patryka Dziczka. Interweniował na raty, ale skutecznie Łukasz Załuska.

3
2
3
1
2
12'

Piast Gliwice ma czego bronić.

2
2
2
2
10'

Gol! Strzelił Tomasz Jodłowiec. Asystował mu Martin Konczkowski.

Piast Gliwice wcześnie wyszedł na prowadzenie! Pierwsza akcja gospodarzy dała im gola. Tomasz Jodłowiec strzelił nieczysto, ale skutecznie ze środka pola karnego do bramki. Podawał Martin Konczkowski, który w banalny sposób poradził sobie na skraju szesnastki z Ikerem Guarrotxeną. Waldemar Fornalik bije brawo podopiecznym.

20
10
4
5
18
8'

Jakub Czerwiński wybił piłkę spod nóg Adama Buksy. Po tej interwencji byłego zawodnika Pogoni Szczecin obecni mieli korner. Dośrodkowanie Radosława Majewskiego ze stałego fragmentu prosto na głowę Jorge Felixa.

1
1
2
2
3
7'

Ostre przewinienie Tomasza Jodłowca na Zvonimirze Kozulju w centrum boiska.

2
2
3
1
4
5'

Bardzo ciekawe zagranie Ikera Guarrotxeny w pole karne Piasta Gliwice. Przejął tam piłkę Adam Buksa, który jeszcze centrował z niewygodnej pozycji. Futbolówka trafiła od napastnika przyjezdnych do obrońców.

1
2
2
3
3'

Piłka głównie na prawym skrzydle Piasta Gliwice. Tak samo gospodarze, jak i ich przeciwnicy z Pomorza Zachodniego nic specjalnego tam nie wyczarowali.

1
2
2'

Gospodarze w czerwonych strojach, natomiast Pogoń Szczecin w granatowych koszulkach oraz spodenkach z białymi akcentami.

17:09

Po raz pierwszy w sezonie może zagrać Soufian Benyamina.

1
2
17:09

Jedenastka wybrana przez trenera Piasta Gliwice.

1
1
2
1
17:09

Piast Gliwice ma dwa punkty więcej niż Pogoń Szczecin, a także wygrał z nią pierwsze w sezonie spotkanie przy Twardowskiego. 30 lipca 2018 roku podopieczni Waldemara Fornalika zwyciężyli 2:0.

1
1
1
1
16:53

Kosta Runjaić nie zaskoczył. Wciela w życie najbardziej prawdopodobny plan na zastąpienie Kamila Drygasa.

1
1
2
16:53

Pogoń Szczecin zagra bez swojego kapitana Kamila Drygasa. Pomocnik wystąpił we wszystkich dotychczasowych meczach Portowców w tym sezonie. W poniedziałek pauzuje z powodu czwartej żółtej kartki.

1
1
1
2
16:53

Dwa kluby z górnej połowy tabeli Lotto Ekstraklasy zmierzą się w Gliwicach. Piast będzie bronić swojego piątego miejsca przed rozpędzoną jesienią Pogonią Szczecin. Podopieczni Kosty Runjaicia wygrali siedem z ostatnich ośmiu spotkań.