Strzał rozpaczy Bezjaka sprzed pola karnego poszybował wysoko ponad bramką.

4
3
14
90+3'

Przepychanki, jak zawsze "miło" w meczach Jagiellonii z Legią. "Gdzie ten z włosami" - krzyczy klasyk.

15
18
8
5
7
90+1'

Sprzed pola karnego uderzał Frankowski, metr obok bramki.

21
15
8
11
21
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

14
7
8
7
20
89'

Gol! Strzelił Sandro Kulenović. Legii udało się wyrównać! Z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Martins. Piłka spadała w okolice przepole i tam najwięcej sprytu zachował Kulenović, który głową wpakował futbolówkę do siatki!

131
62
16
47
170
89'

Rzut wolny dla Legii 25 metrów przed bramką. Kontrowersyjna decyzja arbitra.

27
8
13
17
90
86'

Na murawie leży Romanczuk, sędzia przerwał grę.

8
4
11
15
33
84'

Z kilku metrów głową uderzał Kante. Kelemen obronił! Piłkę z autu dorzucał Kucharczyk.

13
13
5
5
12
82'
81'

Z pola karnego uderzał Kante, trafił jednak w obrońcę. Legia ponownie pod bramką Jagiellonii.

17
6
3
7
21
79'

Z ok. 16 metrów niecelnie uderzał Marko Poletanovicia.

6
4
6
3
2
79'

Jagiellonia oddaliła grę od własnej bramki. Legia przeprowadziła dwie groźne akcje, ale teraz musi odpierać ataki gospodarzy.

17
9
5
3
4
76'

Ricardo Sa Pinto upomniany przez sędziego. Portugalczyk udaje Greka.

21
29
8
3
9
75'

Coraz groźniejsza Legia, Nagy uderzał z dość trudnej pozycji, jednak przestrzelił.

19
10
5
4
25
73'

Powinno być 1:1! Kante wycofał do Szymańskiego, a ten spudłował z 10 metrów!

33
23
16
13
15
72'
72'

Legia na połowie Jagiellonii. Jednak niewiele z tego wynika. 2. połowa rozczarowuje.

14
6
12
3
5
69'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

22
19
7
6
12
69'

Piłka spadła pod nogi Frankowskiego, strzał jednak nieudany.

8
10
8
9
14
68'

Kante przewrócił się i... złapał piłkę. Arbiter zatrzymał grę. Rozpocznie Jagiellonia.

14
12
5
3
8
66'

Legia ma już niewiele ponad 25 minut na doprowadzenie do wyrównania. Jagiellonia dobrze się broni, szuka szans na kolejne bramki.

27
14
5
4
9
63'

Z okolic pola bramkowego uderzał Świderski, piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka!

24
6
12
9
17
61'

Novikovas uderzył z rzutu wolnego kilka pięter ponad bramką Malarza.

9
5
6
11
20
59'
57'

Po rzucie wolnym piłka spadła na przepole bramki Jagi, ale zabrakło uderzenia.

14
14
5
5
13
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Burliga. Pretensje do arbitra ma obrońca gospodarzy.

Jagiellonia Białystok
9
7
4
3
19
55'

Legia w ataku, Jagiellonia czeka na błąd rywala i chce kontrą zamknąć mecz.

17
6
6
1
5
53'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, powstało niewielkie zamieszanie, ale gospodarzom udało się cało wyjść z opresji.

25
16
6
3
7
49'

Świderski chciał zaskoczyć wysuniętego Malarza, jednak wyraźnie nie trafił w bramkę z boku pola karnego.

12
5
6
4
11
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

Legia Warszawa
25
9
6
4
7
46'

Wracamy do gry!

18
10
4
1
3
46'

Legia. Schodzi: Domagoj Antolić. Wchodzi: Jose Kante.

10
10
6
3
6
45'

Sędzia doliczył minutę.

15
11
6
5
10
43'

Z dystansu mocno, ale minimalnie niecelnie uderzył Szymański.

21
8
10
3
10
41'

Szarżował Szymański, ale obrońcy Jagiellonii są czujni.

32
6
5
2
8
39'

Uderzał Mitrović, piłka przeleciała dość daleko od celu.

14
9
8
9
10
38'

Faul taktyczny Jędrzejczyka. Kartki brak. W co gra sędzia?

16
11
17
7
45
37'

Zaostrzyła się gra, iskry lecą. Sędzia zapanuje nad emocjami piłkarzy?

9
9
20
9
14
37'

Nagu chciał wymusić rzut karny. Węgier powinien otrzymać drugą żółtą kartkę.

23
7
10
11
28
36'

Szymański uderzył z rzutu wolnego, Kelemen zdołał odbić piłkę.

26
13
5
6
10
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

21
10
8
6
26
34'

Kontra Jagi zakończona strzałem Świderskiego z ok. 16 metrów. Malarz złapał piłkę.

15
10
5
6
10
32'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Nagy. Węgier rzucił piłką po tym, kiedy sędzia odgwizdał faul w ataku.

22
13
8
6
12
30'

Szymański dośrodkował z rzutu wolnego, piłka odbiła się od Carlitosa i przeleciała daleko od słupka.

9
10
5
3
7
29'

Po dograniu z rogu piłkę głową zgrał Mitrović, nikt nie zamknął akcji.

6
6
5
3
3
28'

Dwa groźne dogrania w pole karne Legii, czujni jednak kolejno Jędrzejczyk i Hlousek.

9
9
8
6
9
27'

Spadło tempo meczu, graczom Jagi nie spieszy się. Goście od kilku minut nie zagrozili Kelemenowi.

9
10
3
6
9
23'

Legia w ataku, Jagiellonia szuka swoich szans w kontrach. Słabszy fragment meczu.

11
6
8
6
14
21'

Groźne uderzenie Novikovasa, Malarz wybił piłkę na rzut rożny.

24
10
7
9
14
20'

Szuka Legia wyrównującego gola. Przed momentem w pole karne wpadł Carlitos, ale sprytniejszy był obrońca.

19
16
2
2
17
18'

Składna akcja Jagiellonii, gospodarzom zabrakło jednak uderzenia.

13
12
5
4
11
16'

Z piłką biegł Vesović, strzał z ok. 17 metrów złapał Kelemen.

18
8
7
3
9
14'

Płaski strzał Carlitosa, piłka toczyła się daleko od słupka i złapał ją Kelemen.

12
19
6
2
6
12'

Dwa uderzenie Szymańskiego. Pierwszy trafił w obrońcę, drugi poszybował wysoko ponad poprzeczką.

19
10
5
5
8
11'

Groźna akcja Jagiellonii, dośrodkował Burliga, a Świderski głową ponad bramką z czterech metrów.

19
8
2
6
7
9'

Dalekie zagranie w pole karne Jagiellonii, tam jednak czujny, niczym klient na promocjach w markecie, był Kelemen.

14
11
6
2
4
7'

Guilherme dośrodkował z rogu, piłka odbiła się od pleców Cafu i przeleciała tuż obok bramki. Sędzia... nakazał wznowić grę Malarzowi.

12
6
3
3
11
6'

Po stracie gola Legia nie rzuciła się do ataku, Jagiellonia na połowie 13-krotnych mistrzów Polski.

31
13
6
7
12
4'

Z dystansu niecelnie uderzył Martins, a Kwiecień zaskoczony napomnieniem. Gracz Jagi mógł poważnie uszkodzić piłkarza Legii.

12
9
5
4
7
3'

Żółtą kartkę za ostrą grę otrzymał Bartosz Kwiecień.

28
10
6
7
38
1'

Gol! Strzelił Ivan Runje. Asystował mu Guilherme Sitya. Cóż za początek Jagiellonii! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki doszedł Runje i głów uderzył nie do obrony! 1:0!