1
2
89'
88'

Gol! Strzelił Dawid Pakulski. Wejście smoka! W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Pakulskiego, a ten uderzył niemal w samo okienko! 4:0!

32
15
9
4
5
87'
84'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marcin Robak. Starzyński dogrywał z rogu i wydawało się, że po raz kolejny bezpośrdnio trafił do siatki. Okazało się, że do własnej bramki trafił Robak! 3:0!

Śląsk Wrocław
28
21
10
4
7
81'

Stara się jeszcze coś zdziałać Śląsk. Jeśli wrocławianie zdobędą gola, to końcówka może być bardzo ciekawa.

5
4
2
1
5
79'
75'

Niewiele dzieje się na boisku. Zagłębie utrzymuje się przy piłce i kradnie sekundy, minuty.

1
1
4
1
1
71'
68'

Śląsk w osłabieniu prezentuje się lepiej od niż w momencie kiedy grał w przewadze. Goście szukają kontaktowego gola, Zagłębie bardzo pasywne.

2
3
4
1
1
65'

Augusto uderzał z rzutu wolnego, ale Hładun górą. Po chwili strzał Golli i piłka w rękach bramkarza.

5
3
3
1
2
63'
63'

Groźny strzał z dystansu Pawłowskiego, Słowik na raty obronił.

3
1
1
1
2
61'

Sprzed pola karnego uderzył Starzyński, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na róg.

8
2
3
1
2
60'

Uderzenie Chrapka, Hładun na posterunku. Śląsk stara dać sobie jeszcze nadzieję.

6
1
1
1
1
58'

Lubianie prowadzą 2:0, ale chcą więcej. Strzał Damjana Bohara poszybował daleko od celu.

6
2
2
1
1
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Cholewiak. Bezsensowny faul i druga kartka. Śląsk w osłabieniu.

4
8
1
2
3
55'

Po rogu piłka wybita pod nogi Pawłowskiego, ten uderzył z woleja, ale minimalnie przestrzelił.

1
1
1
3
2
54'

Kontra Śląska, ale strzał Pawłowskiemu nie wyszedł. Dlaczego nie podawał? Po raz kolejny?

2
2
1
3
5
52'

Głową z siedmiu metrów uderzał Cholewiak, piłka o pół metra minęła słupek! Śląsk mógł złapać kontakt.

3
1
1
2
2
51'

Zagłębie prowadzi 2:0 i już nie pozwala rywalom na zbyt wiele. Przewaga Miedziowych.

3
2
2
2
2
49'

Anemiczny strzał Cholewiaka, piłkę pewnie złapał Hładun.

1
1
1
2
1
47'

Dogranie w pole karne, Pich składał się do uderzenia, ale został powstrzymany przez Guldana.

3
2
1
2
2
46'

Zabrzmiał gwizdek rozpoczynający 2. połowę.

1
4
1
1
1
46'
2
1
1
1
2
45+1'

Gol! Strzelił Filip Jagiełło. Asystował mu Filip Starzyński. Strata wrocławian w okolicy linii środkowej. Piłkę przejął Jagiełło, rozegrał ze Starzyńskim i w sytuacji sam na sam uderzył między nogami Słowika. 2:0!

42
20
7
9
12
45'

Doliczona została minuta.

4
2
1
1
3
43'

Śląsk, który miał więcej okazji bramkowych, nie potrafi przejąć inicjatywy. To Zagłębie aktualnie dłużej rozgrywa piłkę.

2
5
3
4
10
40'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Co tam się stało! Bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki trafił Starzyński. Słowik... Ależ fatalnie zachował się bramkarz. 1:0!

51
25
15
10
23
39'

Jedno jest pewne. Piłka przeszkadza większości zawodnikom. Momentami nie da się na to patrzeć. Dwa ostatnie zęby nas bolą.

3
7
1
2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. Za co? Prawdopodobnie za faul.

4
3
2
4
1
38'

Piłka trafiła przed pole karne do Balicia, ale ten zamiast huknąć pod poprzeczkę, uderzył w rywala.

2
1
1
4
2
36'

Dogranie do Robaka, ale snajper Śląska na spalonym.

2
1
1
3
5
35'

Robak biegł z piłką, zbyt długo decydował się na uderzenie i w końcu trafił w rywala.

1
1
1
2
6
32'

Pich do Cholewiaka, ale lewy pomocnik został zablokowany przez wracającego obrońcę.

1
1
1
4
5
30'

Odpowiedź Śląska, trafił jednak w Guldana i tylko rzut rożny.

8
6
2
2
2
29'

Damjan Bohar znalazł się w dobrej sytuacji, jednak przestrzelił z 15 metrów. Polak by to trafił?

4
3
1
1
1
28'

Z ok. 30 metrów z rzutu wolnego uderzał Filip Starzyński, dwa metry ponad bramką.

4
6
2
1
4
25'

Płaski strzał z okolic linii pola karnego oddał Robak, bramkarz sparował piłkę na róg!

6
2
3
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Celeban. Obrońcy Śląska nie upiekło się.

5
3
3
5
10
23'

Kolejny faul Robaka, tym razem ustna reprymenda.

3
2
1
1
1
20'

Kontra lubinian, ale Pawłowski nie podawał i akcja zakończyła się. A gospodarze wychodzili 2 na 1.

8
5
3
4
3
Chciałbyś mieć fryzurę jak Bartłomiej Pawłowski?
2
19'

Intryguje na fryzura Bartłomieja Pawłowskiego. Jak on się czesze? Jak układa włosy? A na murawie z ostrego kąta mocno, ale w bramkarza uderzał Cholewiak.

3
7
3
2
2
16'

Boże... Uderzał Starzyński, trafił w budkę z hot dogami na przedmieściach Lubina.

6
25
5
1
3
14'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cholewiak. Faul taktyczny i żółtko przed oczami.

5
2
4
8
7
13'

Dogranie do Picha, ale ten... No właśnie... Gdyby Cholewiak lepiej dogrywał, wówczas mogło być gorąco.

4
7
5
1
1
12'

Wydawało się, że Śląsk wziął się za robotę. Jednak tak było tylko przez moment. Teraz to Zagłębie aktywniejsze z przodu.

3
4
4
11
8
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Robak.

7
6
5
10
8
7'

Pierwsza próba lubinian, dogranie wzdłuż bramki złapał Słowik.

7
9
4
4
6
5'

Ciekawiej zapowiadają się ataki Śląska. Póki co bez uderzenia, ale zawody rozkręcają się!

11
7
3
2
3
3'

Póki co najciekawsze są opady deszczu. Na boisku? Ja do ciebie, ty do mnie, ja na aut.

7
4
3
1
3
17:53

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).