Żółtą kartkę za krytykowanie orzeczeń sędziego otrzymał Munas Dabbur.

4
3
14
116'

Wreszcie Olympique wykorzystał dośrodkowanie ze stałego fragmentu! To prawdopodobnie decydująca bramka! Rolando główkował w sam narożnik po wrzutce z rzutu rożnego!

Rolando #6
50
27
19
32
67
114'

Red Bull atakuje na tę samą bramkę, w której już dwukrotnie umieścił piłkę tego wieczoru. Szybują dośrodkowania w pole karne Olympique, ale tym razem jakoś bronią się goście.

10
5
7
6
11
112'

Kibice skandowali personalia Valona Berishy, który zderzył się z Andre-Franckiem Zambo Anguissą przed polem karnym Olympique. Rzut wolny wykonał Amadou Haidara, którego dośrodkowanie spadło na głowę defensora w błękitnej koszulce.

6
4
5
5
5
109'

Nawarstwia się zmęczenie w obu obozach. W nerwowych sytuacjach piłkarze ratują się faulem. Głównie ci, którzy jeszcze nie zdążyli dostać żółtej kartki.

7
3
3
4
5
108'

Temperatura cały czas rośnie.

5
2
3
4
3
106'

Gra wznowiona po raz ostatni.

8
5
2
3
3
105+1'

Nic nie wiemy. Jeszcze kwadrans na rozstrzygnięcie rywalizacji w dogrywce.

8
5
2
3
105'

Doliczona minuta.

6
4
4
5
5
103'

W końcówce pierwszej części dogrywki jeszcze jedno groźne uderzenie Valona Berishy. Zabrakło precyzji liderowi Red Bulla. Aktywniejsza i bardziej niebezpieczna była drużyna z Austrii w "ekstra czasie".

8
5
4
4
4
101'

Ol. Marsylia. Schodzi: Morgan Sanson. Wchodzi: Rolando.

5
100'

Żółtą kartkę za chwyt zapaśniczy i sprowadzenie do parteru otrzymał Jordan Amavi.

5
5
7
6
5
99'

Wielka szansa na rozstrzygnięcie rywalizacji w dogrywce. Zmarnowana! Duje Caleta-Car dopadł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu roznego, zostawił w blokach Adila Ramiego i główkował celnie. Ekipę z Marsylii uratował interwencją na linii Yohann Pele.

4
4
2
3
3
97'

Red Bull. Schodzi: Andreas Ulmer. Wchodzi: Marin Pongracić.

Marin Pongracić #34
10
5
5
5
3
94'

Żółtą kartkę za brzydkie przerwanie ataku przeciwnika otrzymał Duje Caleta-Car.

4
4
4
4
6
93'

Pierwsze, niecelne uderzenie w dogrywce oddał Andre-Franck Zambo Anguissa. Francuzi są rozczarowani stratą swojej zaliczki, ale zmobilizowali się ponownie do walki.

3
1
2
2
3
93'

Obie drużyny muszą spędzić na boisku jeszcze minimum 30 minut.

9
3
3
4
2
91'

Rozpoczęła się dogrywka.

15
4
5
5
3
Czy rywalizacja rozstrzygnie się w dogrywce?
3
90'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

11
5
4
3
5
89'

Clinton N'Jie główkował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła po dośrodkowaniu Dimitri Payeta. Zabrakło metra do zmiany wyniku zmiennikowi.

3
1
2
87'

W ostatnich minutach Olympique miał dużo pretensji do sędziego. Duje Caleta-Car blokował ręką uderzenie, mimo to Rosjanin nie przyznał Francuzom rzutu karnego.

4
1
1
4
86'

Żółtą kartkę za przewinienie otrzymał Andre Ramalho.

5
2
2
86'

Tak cieszyli się ze swoich goli zawodnicy Red Bulla.

7
3
1
1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Payet. To napomnienie odłożone w czasie.

7
3
2
2
2
84'
84'

Red Bull. Schodzi: Xaver Schlager. Wchodzi: Takumi Minamino.

Takumi Minamino #18
4
1
1
1
2
81'

Opanowali skołatane nerwy przyjezdni i nawet przenieśli grę na połowę Red Bulla. Olympique stara się odwołać dogrywkę, do jakiej dojdzie przy obecnym rezultacie.

1
1
1
2
4
79'

Przemiana Red Bulla Salzburg robi wrażenie. W pewnym momencie zerwali się do ataku gospodarze i w kilka minut stworzyli więcej sytuacji podbramkowych niz przez całą pierwszą połowę.

3
2
1
1
78'

Żółtą kartkę za faul na dynamicznym Koreańczyku otrzymał Valere Germain.

2
1
1
2
3
75'

Żółtą kartkę za faul na Dimitri Payecie otrzymał Amadou Haidara.

5
2
73'

Florian Thauvin przypomniał o swojej obecności na boisku. Po uderzeniu głową najlepszego strzelca Olympique piłka spadła na poprzeczkę.

2
2
2
1
3
71'

Hee-Chan Hwang już oddał uderzenie w kierunku bramki Francuzów. Yohann Pele zatrzymał Koreańczyka, mimo to piłka pozostała w posiadaniu gospodarzy.

2
1
1
1
2
69'

Red Bull. Schodzi: Fredrik Gulbrandsen. Wchodzi: Hee-Chan Hwang.

3
65'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bouna Sarr.

Straty z Marsylii odrobione! Red Bull Salzburg doprowadził do remisu w dwumeczu. Po dośrodkowaniu Amadou Haidary nie wybił dobrze piłki Adil Rami. Ta spadła pod nogi Xavera Schlagera, po którego płaskim strzale Bouna Sarr trafił do własnej bramki.

39
27
11
8
10
63'

Podnieśli się kibice z miejsc i napędzają gospodarzy do kolejnych ataków. Olympique kontrolował wydarzenia w pierwszej połowie, miał sytuację podbramkową na początku drugiej części, a po stracie gola spanikował.

4
1
1
1
60'

Coraz więcej dzieje się w polu karnym Francuzów. Bramka jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki przyspieszyła ataki Red Bulla Salzburg.

2
1
58'

Andre Ramalho podbiegł pod pole karne przeciwnika i poczęstował Yohanna Pele uderzeniem z dystansu. Na zaskoczonego wyglądał w tej sytuacji bramkarz Olympique.

3
1
1
57'

Żółtą kartkę za faul blisko koła środkowego otrzymał Adil Rami.

1
1
1
55'

Red Bull potrzebuje jeszcze gola do dogrywki.

2
1
2
1
53'

Gol! Strzelił Amadou Haidara.

Mimo problemów Red Bull Salzburg wraca do poważnej gry o awans! Indywidualna akcja Amadou Haidary zakończona płaskim uderzeniem zza pola karnego do bramki. Pomocnik gospodarzy ukarał zbyt biernych w tej sytuacji obrońców Olympique.

29
19
1
5
9
52'

Mają prawo do rozczarowania kibice Red Bulla Salzburg. Spodziewali się szturmu gospodarzy, a sytuację podbramkową stworzył po przerwie Olympique.

1
2
1
50'

Rozpoczął się prawdopodobnie ostatni akt dwumeczu.

1
49'

Szansa na zamknięcie dwumeczu. Po miękkiej wrzutce Dimitri Payeta strzelił z powietrza Valere Germain. Zabrakło mu do szczęścia metra.

1
1
1
46'

2
Czy Red Bull Salzburg strzeli gola po przerwie?
Tak
Nie
2
1
45'

3
2
41'

Robi swoje Olympique w rewanżu. Czas pracuje na jego korzyść.

1
2
39'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne na połowie przeciwnika otrzymał Maxime Lopez.

2
1
1
37'

Luiz Gustavo ponownie interweniował świetnie po wstrzeleniu Red Bulla Salzburg z rzutu wolnego. Jeszcze mieli korner gospodarze, z którego nic wynikło.

2
3
35'

Żółtą kartkę za faul na obrzeżach pola karnego otrzymał Bouna Sarr.

1
2
33'

Najgorsze dośrodkowanie Dimitri Payeta ze stałego fragmentu w tym meczu. Alexander Walke mógł od razu myśleć, w jaki sposób wznowi grę.

1
1
31'

Amadou Haidara wbiegł ze środka pola w szesnastkę Olympique i zakończył swój rajd dośrodkowaniem. Pewnym chwytem popisał się Yohann Pele.

1
30'

Piłkarze ofensywni Red Bulla szukają miejsca do zdobycia gola kontaktowego w dwumeczu.

3
2
2
2
27'

Zbyt głębokie podanie w kierunku napastnika gospodarzy i Yohann Pele nie musiał interweniować.

1
1
3
25'

Po niebezpiecznym uderzeniu Valona Berishy w 13. minucie Red Bull Salzburg nie stworzył następnej sytuacji podbramkowej. Z taką częstotliwością przeprowadzania groźnych ataków będzie trudno o odrobienie strat z Marsylii.

2
1
23'

Dimitri Payet próbował uruchomić podaniem z głębi pola Valere Germaina. Napastnik Olympique był na spalonym, więc nie miał prawa przejąć futbolówki i pognać z nią w kierunku bramki.

2
1
1
20'

Blisko 30 tysięcy kibiców na trybunach.

3
1
1
19'

Luiz Gustavo wyskoczył najwyżej we własnym polu karnym i wyekspediował futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Doświadczony obrońca stara się trzymać w ryzach defensywę Olympique.

3
1
1
17'

Piłka trafiła dość przypadkowo do Morgana Sansona, po którego strzale z 20. metra Alexander Walke odprowadził futbolówkę poza boisko.

1
16'

Defensywa Olympique Marsylia wciąż na zero w tym dwumeczu.

1
15'

Coraz bardziej niebezpieczne są ataki Red Bulla Salzburg. Muszą się uwijać jak w ukropie obrońcy w błękitnych koszulkach.

1
2
1
13'

Szybka wymiana podań przed polem karnym Olympique i jest niebezpieczne uderzenie. Yohann Pele zatrzymał z trudem piłkę, która sunęła po ziemi po strzale Valona Berishy.

1
11'

Olympique Marsylia nęka gospodarzy dośrodkowaniami ze stałych fragmentów. Austriacy mają problem ze sprawnym wyekspediowaniem futbolówki.

1
1
8'

Munas Dabbur dostał podanie z drugiej linii, ale natychmiast obok napastnika Red Bulla Salzburg znalazło się kilku przeciwników. Niewiele później dośrodkowanie z prawego skrzydła, po którym skutecznie piąstkował Yohann Pele.

1
1
1
1
2
6'

Kilku zawodników starało się oddać strzał z bliska po dośrodkowaniu Dimitri Payeta z rzutu wolnego. Twardo bronił mistrz Austrii i nie pozwolił na wpakowanie piłki do bramki.

4
4
1
1
1
5'

Dotychczas nieskuteczne ataki Red Bulla Salzburg. Nie jest to jeszcze zdecydowany szturm na bramkę czołowego zespołu Ligue 1.

1
1
1
2
4
2'

Grający w błękitnych strojach piłkarze Olympique Marsylia ruszyli pod pole karne Red Bulla Salzburg. Było jedno groźne dośrodkowanie, jednak Valere Germain nie doskoczył do futbolówki.

1
1
2
1
20:30

Valon Berisha - jeden z tych, na których najbardziej liczą dziś kibice w Salzburgu.

20:11

W fazie grupowej Red Bull wygrał na własnym stadionie 1:0 z Olympique dzięki bramce Munasa Dabbura. Francuzi odnieśli swoje jedyne zwycięstwo w Austrii w sierpniu 2003 roku z Austrią Wiedeń.