Płaskie wstrzelenie w pole karne reprezentacji Chorwacji. Pewnie interweniuje nadal Lovre Kalinić.

1
1
1
83'

Piłka przed polem karnym reprezentacji Hiszpanii. Skumulowana w pierwszej połowie energia eksplodowała i obie drużyny mają zamiar szturmować bramkę przeciwnika do końca spotkania.

1
1
1
1
80'

Sergio Ramos i Hiszpanie ponownie dopadli przeciwnika.

2
1
1
1
1
78'

Gol! Strzelił Sergio Ramos.

Bardzo zaskakujacy przebieg meczu, w którym do czasu pierwszego gola nic się nie działo. Sergio Ramos zmylił bramkarza i uderzył na 2:2 z rzutu karnego!

17
9
5
6
14
76'

Rzut karny dla reprezentacji Hiszpanii za zagranie ręką leżącego na murawie Sime Vrsaljko.

4
2
2
3
3
75'

Alvaro Morata nie wepchnął piłki z bliska do bramki. Lovre Kalinić w komitywie ze swoimi defensorami, a przede wszystkim z Sime Vrsaljko uratowali gospodarzy.

2
74'

Hiszpania. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Suso.

73'

Chorwacja. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Josip Brekalo.

73'

Ante Rebić powinien zamknąć to spotkanie trzecim golem dla Chorwacji. Miał mnóstwo czasu, równie dużo miejsca, jednak przegrał pojedynek z Davidem de Geą. Bramkarz utrzymuje Hiszpanów przy życiu w Zagrzebiu.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Ante Rebić za wcześniejsze przewinienie.

2
3
2
2
3
69'

Gol! Strzelił Tin Jedvaj. Asystował mu Luka Modrić.

Trzy gole w kwadrans! Widowiso nabrało rumieńców. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Luka Modrić zakręcił Hiszpanami w okolicy narożnika pola karnego, po czym dośrodkował na głowę Tina Jedvaja. Defensorowi pozostało wpakować futbolówkę z bliska do bramki po perfekcyjnym zagraniu zawodnika Realu Madryt.

19
7
7
4
5
68'
66'

Hiszpanie walczą o zapewnienie sobie zwycięstwa w grupie. Coraz częściej uderzają przyjezdni, a Chorwacja jest w ostatnich minutach w głębokiej defensywie.

2
2
1
64'

Hiszpania. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Alvaro Morata.

63'

W ostatnim momencie interweniowali Chorwaci po wstrzeleniu Iago Aspasa. Piłkarzom obu reprezentacji nagle zachciało się atakować. Klincz przerwany.

3
2
61'
59'

Dani Ceballos błyskawicznie odpowiedział na gola.

3
2
1
56'

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Asystował mu Isco.

Nie nacieszyli się długo swoim prowadzeniem gospodarze. Dani Ceballos już skierował piłkę do ich bramki. Akcję między kompletnie zdezorganizowanymi Chorwatami rozegrał Isco, a zakończyła się uderzeniem z centralnej części pola karnego do siatki.

22
8
4
5
5
54'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Ivan Perisić.

Bramka z niczego powinna ożywić to spotkanie! Chorwacja na prowadzeniu. Hiszpania miała problem z wyprowadzeniem piłki z własnego pola karnego i zachowała się beznadziejnie. Akcja bramkowa wicemistrzów świata była złożona z dwóch zagrań. Z przechwytu Ivana Perisicia oraz strzału Andreja Kramaricia.

20
12
3
2
5
54'

Przyspieszyli piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego. Nadal nie oddają niebezpiecznych uderzeń, ale dzieje się coraz więcej na obrzeżach pola karnego Lovre Kalinicia.

1
1
52'

Pojedynek Andreja Kramaricia z Sergio Ramosem. Sędzia chroni doświadczonego defensora reprezentacji Hiszpanii, po którego staranowaniu odgwizdał faul.

2
1
1
49'

Jordi Alba posłał dośrodkowanie w pole bramkowe reprezentacji Chorwacji. Czujnie interweniuje Lovre Kalinić.

1
2
47'

Kibice oczekują od zawodników zdecydowanie lepszego widowiska po ich rozmowach z selekcjonerami w szatni.

1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

1
2
1
1
1
45'

Isco przejął piłkę przed polem karnym Vatrenich i wykorzystał ich błąd. Uderzenie madrytczyka z kilkunastu metrów obronił Lovre Kalinić. Hiszpanie muszą zadowolić się rzutem rożnym.

1
1
2
2
1
43'

Uderzenie reprezentacji Hiszpanii. Wreszcie można opowiadzieć o jakiejś próbie zaskoczenia golkipera. Saul Niguez tylko próbował, ponieważ zza pola karnego nie trafił w światło bramki.

1
1
1
1
2
41'

Sergi Roberto zablokowany na prawym skrzydle. Defensorowi nie udało się dostarczyć futbolówki do ustawionego centralnie Iago Aspasa.

38'

Jordi Alba opanował trudną piłkę na lewej flance. Po wymianie podań z Isco defensor dośrodkował prosto w rękawice Lovre Kalinicia. Kolejna nieudana akcja przyjezdnych.

2
1
1
1
2
35'

Jeden celny strzał gospodarzy, zero gości.

2
1
1
2
3
34'

Podanie w pole karne gospodarzy, którego jedynym adresatem mógł być ponownie Lovre Kalinić. Często wspominany jest bramkarz reprezentacji Chorwacji, ale nie po skomplikowanych interwencjach.

1
1
1
1
1
32'

Wysoka piłka zawieszona w polu karnym reprezentacji Chorwacji. Miał ją złapać Lovre Kalinić, ale został sfaulowany i sędzia kazał wznowić grę wykopem bramkarzowi gospodarzy.

2
1
1
1
1
30'

Wycofanie aż do Lovre Kalinicia, który wznowi atak reprezentacji Chorwacji. Hiszpanie zdążyli się już ustawić i dwukrotnie sprawdzić to ustawienie.

1
28'

Obudzili się Chorwaci. Przewagę w polu karnym reprezentacji Hiszpanii zrobił Ante Rebić, jednak jego podanie po ziemi dotarło do przeciwnika, a nie do Andreja Kramaricia.

2
27'

Trochę już trwa okres bez sytuacji podbramkowych. Dużo walki, głównie z inicjatywy gospodarzy.

1
25'

Podania Hiszpanów w środkowej strefie boiska, ale ich rozegrania są zdecydowanie zbyt wolne, żeby zaskoczyć wicemistrzów świata.

2
1
1
21'

Głośno jest na trybunach. Ten doping ma nieść piłkarzy z Chorwacji do kolejnych ataków.

2
19'

Lepiej zapowiadała się niż zakończyła akcja zespołu z Półwyspu Iberyjskiego. Jordi Alba niepotrzebnie wycofał piłkę ponownie do drugiej linii.

1
1
17'

Początek meczu ze wskazaniem na Chorwację, która dwukrotnie podniosła temperaturę w polu karnym przeciwnika.

3
2
14'

Zabrakło centymetrów Andrejowi Kramariciowi, żeby wpakować piłkę z bliska do bramki Hiszpanii. Na lewym skrzydle zameldował się Ante Rebić zamiast Ivana Perisicia i to on rozpędził akcję reprezentacji Chorwacji.

2
13'

Skuteczna interwencja Saula Nigueza na lewym skrzydle. Pomocnik nie pozwolił się tam rozpędzić Chorwatowi i wybił piłkę poza boisko.

1
1
1
1
1
10'

Podanie w pole karne Chorwacji, gdzie Iago Aspas nie był w stanie wyprzedzić interweniującego na przedpolu Lovre Kalinicia.

4
1
8'

Tym razem akcja Vatrenich z wykorzystaniem prawego skrzydła. Zbyt płaskie i anemiczne dośrodkowanie i obrońca reprezentacji Hiszpanii nie miał problemu z wyekspediowaniem futbolówki.

4
2
6'

Ivan Perisić! Akcja na lewym skrzydle w stylu pomocnika Interu. Wbiegł on w pole karne Hiszpanii i poczęstował bramkarza płaskim uderzeniem w kierunku bliższego słupka. Z trudem interweniował David de Gea.

5
2
5'

Powoli krąży futbolówka między grającymi w białych strojach Hiszpanami. Przyjezdnym nie udało się przetransportować piłki w okolicę pola karnego Lovre Kalinicia.

2
1
4'

Piłkarze walczą już o punkty w Lidze Narodów.

2'

Przewinienie powracającego na własną połowę Luki Modricia. Pomocnik reprezentacji Chorwacji sprowadził Hiszpana do parteru w centrum boiska.

20:00

Chorwacja zdobyła punkt z sześciu możliwych w Lidze Narodów. Bardzo realne, że pożegna się z dywizją A. Podstawowym warunkiem uratowania się przed spadkiem jest wygranie rewanżu z Hiszpanami. Od półfinału mistrzowstw świata ekipa z Bałkanów zwyciężyła tylko raz z Jordanią.

1
20:00

Pierwsze spotkanie Hiszpanii z Chorwacją w Lidze Narodów zakończyło się kosmicznym wynikiem 6:0. Każdego gola zdobył inny zawodnik. Kanonadę rozpoczął Saul Niguez, a zakończył ją Isco. Wicemistrzowie świata zostali ośmieszeni w Elche.

1
20:00

Reprezentacja Hiszpanii przystąpi do meczu z wicemistrzem świata po mało spodziewanej porażce 2:3 z Anglią na własnym terenie. Po tym spotkaniu drużyna z Półwyspu Iberyjskiego nie jest jeszcze pewna awansu do turnieju finałowego dywizji A.