Mamy wrażenie, że gole w meczu już nie padną.

Gorąco w polu karnym gości. Po raz kolejny zabrakło uderzenia!

3
2
84'

Akcja za akcję, ale uderzeń niewiele. Czasu na zdobycie gola drużyny mają coraz mniej.

1
1
1
1
80'

Chorwacja. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Marko Livaja.

78'

Anglia. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Jadon Sancho.

77'

Krótka przerwa w grze. W siatce znaleziono... dziurę.

5
10
5
1
2
74'

Piłka w bramce gospodarzy, Kane jednak na spalonym i gola nie ma.

1
2
3
2
2
74'

Z dystansu uderzł Modrić, wprost w bramkarza.

2
2
5
1
1
73'
1
2
1
1
1
72'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Raheem Sterling.

1
2
1
1
1
70'

Rebić uderzył sprzed pola karnego. Niewiele brakowało mu do szczęścia!

2
4
1
1
2
68'

Chorwacja. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Marko Pjaca.

1
1
1
1
1
67'

Akcja Chorwaci lewą stroną, dogranie Rebicia do Kramaricia, ale strzał niecelny.

1
1
62'

W końcu udało się Chorwatom wyjść z własnej połowy. Wicemistrzowie świata nie potrafią zagrozić Anglikom.

1
1
59'

Żółtą kartkę za bardzo ostry faul otrzymał Tin Jedvaj.

1
2
1
3
2
57'

I znowu Rashford miał świetną okazję. W sytuacji sam na sam górą bramkarz!

3
1
2
1
3
55'

Podanie do Rashforda, ten miał mnóstwo czasu i... podał do bramkarza. Piłkarski kryminał!

1
1
3
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał John Stones.

1
1
52'

Anglicy domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nie zareagował.

1
1
51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Kane głową i piłka trafiła w poprzeczkę. Klasyk przypomina: strzał w poprzeczkę jest uderzeniem niecelnym.

2
1
1
2
50'

Boże... W strzałach celnych 2:0. A grają już 50 minut.

1
1
2
49'

Kilka dobrych podań Chorwatów, strzelał z ok. 16 metrów Perisić, Pickford odbił piłkę.

2
1
48'

Anglicy po zmianie stron aktywniejsi. Uderzał sprzed pola karnego Rashford. Niecelnie.

1
2
46'

Wracamy do gry!

1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Lovren.

4
2
2
43'

Po dośrodkowaniu z rogu w kierunku bliższego słupka nabiegł Dier, uderzył głową i... piłka trafiła w dalszy!

2
1
5
1
2
40'

Coraz bliżej przerwy. Pozostaje cieszyć się z tego, wszak mecz porywa jedynie pasjonatów piłkarskich szachów i wariatów.

2
2
1
37'

Do czasu! Rebić przepuścił piłkę, doszedł do niej Kramarić, jego uderzenie instynktownie odbił Jordan Pickford!

2
1
1
36'

Dwie groźne wrzutki w pole karne Anglików. Goście jednak w obronie są pewni i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

Utworzenie Ligi Narodów to dobry pomysł?
Tak
Nie
To nie czas na podsumowania
2
33'

Chorwaci niezbyt często zagrażają Anglikom. Jak ocenił pan ekspert - piłkarskie szachy.

1
30'

Aktywniejsi Anglicy, którzy właśnie wywalczyli pierwszy rzut rożny. I tyle z tego...

27'

Cisza na stadionie jest mordercza dla piłki nożnej i każdego kibica. Dlaczego nikt nie wydał zgody na wejście na mecz dzieci i starców?