Man City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Brahim Diaz.

Cardiff. Schodzi: Joe Ralls. Wchodzi: Loic Damour.

Joe Ralls #8
87'

Świetna okazja przed Danilo, ale jego płaski strzał obronił bramkarz.

87'

Bravo miał... gorąco w polu karnym. Przedryblował jednego zawodnika, a następnie podał obok kolejnego.

1
83'

Nic się nie dzieje w ostatnich minutach poza licznymi faulami.

1
2
3
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho.

Manchester City
1
1
78'

Cardiff. Schodzi: Nathaniel Mendez-Laing. Wchodzi: Liam Feeney.

Liam Feeney #12
Nathaniel Mendez-Laing #19
77'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Ecuele Manga. Faulowany Aguero.

Bruno Ecuele Manga #5
2
75'

Raheem Sterling mógł mieć dublet, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Fantastycznie w tej sytuacji podawał Kevin De Bruyne.

1
72'

Odważne wyjście Bravo na własnym przedpolu. Pewna interwencja bramkarza.

68'

Junior Hoilett przeprowadził indywidualną akcję i oddał strzał z 17 metrów. Futbolówka przeleciała tuż nad poprzeczką.

1
1
65'

Zohore pośliznął się przy oddawaniu strzału, a mimo to Bravo musiał się natrudzić, żeby złapać piłkę.

3
1
64'

Od dobrych kilku minut The Citizens rozgrywają piłkę. To coraz mocniej nie podoba się fanom gospodarzy.

61'

Man City spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

1
1
58'

Kolejny faul gospodarzy. Bardzo często przekraczają przepisy.

56'

Zohore wpadł w pole karne i oddał bardzo silny strzał - tuż nad poprzeczką.

53'

To powinna być bramka! Sterling minął już na 20. metrze bramkarza, ale piłkę w ostatniej chwili wybił mu obrońca.

49'

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej połowy.

1
46'

Początek drugiej połowy.

46'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Sergio Aguero.

45'

Trzy minuty doliczone.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Joseph Bennett. Piękny rajd Sane - przebiegł z piłką 70 metrów.

1
1
1
41'

Cardiff już zupełnie bez wiary w końcowy sukces.

1
1
1
37'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Bernardo Silva. 2:0! Idealne dośrodkowanie z lewej flanki i niepilnowany Sterling głową z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

9
5
2
3
2
36'

Cardiff nie jest już tak aktywne w ofensywie, jak we wcześniejszych fragmentach.

1
1
1
1
33'

Pep Guardiola zdążył już "porozmawiać" z sędzią głównym. Hiszpan najpewniej wie, że jego zespół został okradziony z gola.

1
29'

Kolejne powtórki tylko pokazują, że trudno było nie uznać tej bramki...

2
1
2
25'

Co za koszmarna decyzja! Bernardo Silva zdobył piękną bramkę z 15 metrów, ale o dziwo sędzia pokazał... spalonego. Sane był jego zdaniem na ofsajdzie, ale nie dość, że powtórka wykluczyła to, to dwa: Niemiec nie brał udziału w akcji.

1
1
3
2
5
24'

Sane szukał podaniem Silvę, ale zagrał mu niedokładnie już w polu karnym Cardiff.

1
1
1
1
1
21'

Niezłe tempo meczu i nie jest to jednostronne widowisko.

1
1
18'

Piękne dośrodkowanie na piąty metr i Paterson nie sięgnął piłki. To mogła być bramka.

2
2
2
2
2
16'

Junior Hoilett sprawił sporo problemów Bravo swoim strzałem. Chilijczyk złapał piłkę tuż przed linią bramkową.

2
1
15'

Ilkay Gundogan oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
1
14'

Marko Grujić pociągnął środkiem boiska, ale De Bruyne dobrze interweniował w defensywie.

1
1
12'

Przewaga Man City, goście chcą kolejnych goli.

2
8'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. 1:0 dla Man City! Sprytny strzał Belga, który z rzutu wolnego z 17 metrów uderzył pod murem. Piłkarze wyskoczyli, ponieważ spodziewali się strzału na wyższej wysokości.

15
17
6
5
5
7'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Ilkay Gundogan.

1
2
2
4
3
6'

Silny strzał z woleja w wykonaniu Ilkaya Gundogana i bramkarz wybił piłkę przed siebie.

2
5'

Przewagę w posiadaniu piłki ma rzecz jasna Man City, chociaż gospodarze ustawieni dość wysoko.