5
4
4
86'

Goście starają się zmniejszyć stratę bramkową, ale to kontry City wyglądają dużo groźniej.

4
1
1
3
82'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Leroy Sane. Kontra City, Sane ograł z boku pola karnego bramkarza i wyłożył piłkę Bernardo Silvie, a ten uderzył obok stojących w bramce obrońców.

29
10
5
4
4
79'
78'

Dogranie do Sterlinga, ale ten na spalonym, którego... nie było.

1
1
8
76'
72'
71'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu David Silva. Sane rozegrał piłkę z Silvą i w sytuacji sam na sam uderzył na 3:1! Teraz już na pewno wszystko jasne.

Manchester City
22
15
6
6
5
71'

Dwa szybkie gole dla City pozbawiły rywali złudzeń. Gospodarze panują na boisku, goście już chyba nie wierzą w powodzenie.

8
2
1
1
69'

Burnley. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Nahki Wells.

2
1
2
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jack Cork.

Burnley FC
2
1
1
4
63'

Danilo z ostrego kąta uderzył w bramkarza, poprawka Sane z kilku metrów była niecelna!

7
2
2
1
1
59'

Mogło być 2:2, ale sędzia przerwał akcję dopatrując się spalonego, którego nie było!

4
3
3
4
10
58'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Ilkay Gundogan. Cóż za akcja, cóż za asysta pięta Gundogana. Aguero ograł bramkarza i do pustej bramki trafił na 2:1. Dwie minuty, które wstrząsnęły Burnley!

32
19
6
4
4
56'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Ilkay Gundogan. Gospodarze błyskawicznie rozegrali rzut wolny. Gundogan do Aguero, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. Zaskoczony był nawet... realizator transmisji. 1:1!

34
14
9
2
3
54'

Gundogan wjechał z piłką w pole karne, ale jego dogranie w ostatnim momencie przejęli obrońcy.

7
4
2
1
4
52'

Sane dośrodkował z lewej strony i... wywalił piłkę daleko w trybuny. Tragedia dziesiatego stopnia zasilania, cokolwiek to znaczy.

3
6
1
51'

Kontra Burnley zakończona strzałem Barnesa, dwa metry ponad bramką.

3
1
2
3
3
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danilo.

3
2
5
2
2
49'

Gracze City starają się zepchnąć Burnley pod bramkę, ale gości wcale nie zamierzają stawiać autobusu i wyprowadzają kontry.

1
4
1
46'

Wracamy do meczu!

4
2
3
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
1
3
2
44'

Gospodarze cały czas szukają wyrównania, ale mają niewiele miejsca do oddania strzału.

4
5
3
4
4
40'

City niemal rozgrywa piłkę w polu karnym Burnley, ale gospodarze wciąż bez dogodnej okazji.

1
3
1
5
2
37'

Kolejny strzał oddał Ołeksandr Zinczenko, ponownie ponad bramką, ale już znacznie bliżej celu.

3
1
2
34'

W dalszym ciągu City nie potrafi poważniej zagrozić gościom. To gracze Burnley robią sporo zamieszania pod bramką rywala.

1
1
1
29'

Z pola karnego uderzał Ilkay Gundogan, ale trafił w obrońcę. Mogło być groźnie!

1
1
1
28'

City póki co nie potrafi odpowiedzieć. Burnley nie pozwala gospodarzom nie przedostanie się pod własną bramkę.

1
1
1
1
2
25'

Gol! Strzelił Ashley Barnes. Fatalne zachowanie Stonesa, który skiksował. Sam naprzeciwko bramkarza wyszedł Barnes i w sytuacji sam na sam uderzył przy słupku do siatki! 0:1!

16
14
6
5
20
23'

Kontra Burnley, ale gościom zabrakło zdecydowania i strzału w dobrej sytuacji nie zdołali oddać.

1
1
18'

To był dobry róg gości. Po dośrodkowaniu i zgraniu piłki niewiele zabrakło, aby ktoś wbił ją z bliska do siatki.

2
1
18'

Bravo tak wybijał piłkę, że... goście wykonają rzut rożny.

1
2
1
1
2
17'

Ilkay Gundogan z rzuti wolnego uderzył w mur, poprawka Ołeksandra Zinczenki poszybowała ponad bramką.

1
1
4
15'

David Silva do Aguero, ale ten został popchnięty tuż przed polem karnym.

3
14'

Obraz meczu zmianom nie ulega. Tymczasem na murawie... gołąbek spożywa obiad.

2
3
4
10'

Strzał Davida Silvy sprzed pola karnego w ostatnim momencie zablokował obrońca. Gospodarze nie grają w szybkim tempie, ale konsekwentnie dążą do objęcia prowadzenia.

1
1
1
1
7'

Gościom udało się oddalić grę od własnej bramki, jednak wciąż to gracze City przeważają.

5
2
2
3'

Od pierwszej minuty Manchester City w okolicach bramki gości. Póki co bez strzału.