10
12
36
84'

Bramka kontaktowa podgrzałaby atmosferę końcówki meczu. Płaskie uderzenie zatrzymał Hugo Lloris i swoją interwencją ostudził impet Królewskich.

35
17
11
9
12
81'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Theo Hernandez.

22
15
9
10
11
80'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

W polu karnym gospodarzy znalazł się Portugalczyk i płaskim, sytuacyjnym strzałem przywraca nadzieję w obozie Realu Madryt!

89
42
24
53
154
79'
11
9
3
5
9
78'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Dele Alli oddał strzał między zdezorientowanymi przyjezdnymi. Nie trafił w światło bramki i zmarnował wielką szansę na skompletowanie hat-tricka.

6
5
13
3
2
77'

Real Madryt ma problem ze zdobyciem choćby honorowego gola. Wielka noc Tottenhamu.

21
14
2
2
4
74'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Borja Mayoral.

11
15
9
4
8
74'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Marco Asensio.

18
16
10
10
10
71'

Ole, ole w Londynie. Anglicy bawią się jak Hiszpanie nie tylko na boisku, ale również na trybunach.

26
15
7
6
7
69'

Real Madryt stara się czymkolwiek odpowiedzieć, ale jednocześnie musi uważać na kontrataki rozpędzonych gospodarzy, by nie skończyło się totalną kompromitacją.

15
13
3
4
4
66'

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Moussa Dembele.

17
5
5
5
2
65'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Harry Kane.

Prawdopodobnie to już zabójczy cios dla Realu Madryt! Alli do Kane'a, Kane do Christiana Eriksena, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem dziobnął piłkę ponad Kiko Casillą do siatki.

189
81
23
20
37
64'

Chwila oddechu dla zespołu z Anglii po faulu na Dele Allim w centrum boiska.

12
5
3
4
4
62'

Kocioł w polu karnym londyńczyków. Kilku Królewskich próbowało skierować piłkę z bliska do bramki, Sergio Ramos strzelił prosto w Cristiano Ronaldo, co uratowało gospodarzy!

18
8
4
6
5
58'

Dwa gole przewagi i nieco ponad dwa kwadranse do końca meczu.

22
10
5
3
6
56'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Eric Dier.

Po podaniu z głębi pola Dele Alli wygrał pojedynek z Casemiro i strzelił zza pola karnego na 2:0! Autorowi dubletu pomógł rykoszet od nóg Sergio Ramosa, który zmylił bramkarza Realu Madryt.

153
75
19
14
33
53'

Cristiano Ronaldo czekał na dośrodkowanie Marcelo. Wstrzelenie Brazylijczyka trafiło w rękawice Hugo Llorisa, a sparowana przez bramkarza futbolówka została wyekspediowana przez obrońców Tottenhamu.

19
10
7
4
8
52'

Tottenham Hotspur ma czego bronić po przerwie.

9
4
1
2
3
50'

Real Madryt organizuje się do ataku po przerwie. Moussa Sissoko sfaulował Marcelo i przedstawiciel Primera Division miał szansę na zaskoczenie przeciwnika ze stałego fragmentu. Piąstkował po dośrodkowaniu Hugo Lloris.

10
7
4
2
47'

Pierwsza akcja po przerwie Harry'ego Kane'a, którego podanie w kierunku Dele Alliego zatrzymał w ostatnim momencie stoper Królewskich.

5
3
2
2
8
46'

Gra wznowiona po przerwie.

8
8
2
1
3
Czy Real Madryt odpowie golem po przerwie?
6
45'

Doliczona minuta.

15
8
4
2
5
43'

Francuski pojedynek dla Hugo Llorisa. Bramkarz Tottenhamu Hotspur zatrzymał piłkę po strzale Karima Benzemy. Już blisko 10 uderzeń celnych w Londynie.

12
9
5
4
5
41'

Harry Kane nie spodziewał się, a dostał piłkę w polu karnym. Próbował dobijać uderzenie Moussy Sissoko, jednak w idealnym momencie wyszedł na przedpole Kiko Casilla.

9
7
2
2
4
39'

Tak cieszyli się ze zdobycia gola gospodarze.

15
8
4
4
7
37'

Real Madryt chce odrobić stratę do Tottenhamu Hotspur przed przerwą. Zrobił to w pierwszym meczu, także w ostatnich minutach miał swoje sytuacje podbramkowe.

9
8
3
4
5
33'

Po płaskim podaniu Cristiano Ronaldo dopadł do piłki w polu karnym Tottenhamu Hotspur i przetestował ponownie czujność Hugo Llorisa. Miał szczęście bramkarz, że Portugalczyk uderzył prosto w niego!

16
14
7
5
11
32'

Zakręcił dwoma przeciwnikami Cristiano Ronaldo i znalazł miejsce do oddania strzału. Hugo Lloris dotknął piłkę zanim wylądowała w bocznej siatce. Po rajdzie Portugalczyka korner.

17
7
4
3
5
29'

Podrażniony Real Madryt zdążył odpowiedzieć dwoma strzałami. Rozgrzewa się Hugo Lloris, który zatrzymał między innymi próbę Luki Modricia.

14
6
2
3
5
28'

Po blisko dwóch kwadransach Tottenham ma przewagę gola. Jego autorem Dele Alli.

26
12
3
3
7
27'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Kieran Trippier.

Podanie za plecy obrońców Realu Madryt, gdzie był Kieran Trippier i bez przyjęcia wstrzelił futbolówkę w pole bramkowe. Dele Alli wepchnął ją z bliska do siatki i Tottenham Hotspur jest na prowadzeniu! Sędzia asystent nie zauważył w tej akcji spalonego.

127
60
26
21
46
24'
23'

Być może szykuje się wymuszona zmiana w Tottenhamie Hotspur. Poza boiskiem cierpi Toby Alderweireld, który w pojedynku z Casemiro doznał urazu mięśniowego.

8
2
3
4
10
22'

Dotychczas bezbramkowo w pojedynku na szczycie.

7
4
3
4
6
20'

Całe zamieszanie wyjaśnił Kiko Casilla, który złapał piłkę po zdecydowanie zbyt lekkim uderzeniu Harry'ego Winksa. Czas na odpowiedź Realu Madryt.

9
7
4
5
3
20'

Po rzucie rożnym w sumie trzy dośrodkowania. Z mniejszymi bądź większymi problemami wyekspediowali piłkę Królewscy.

11
5
4
5
5
19'

Londyńczycy na moment przeszli do ataku pozycyjnego. Akcja została skasowana w bocznym sektorze boiska, ale Tottenham ma jeszcze korner.

12
7
4
2
3
16'

Toby Alderweireld interweniował we własnym polu karnym i nie pozwolił Karimowi Benzemie na oddanie strzału po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

13
6
3
4
4
13'

Harry Kane miał już pierwszą szansę na zdobycie gola w meczu, który zapowiadano jako pojedynek reprezentanta Anglii z Cristiano Ronaldo.

8
3
1
2
4
11'

Harry Kane obiegł Sergio Ramosa i miał przed oczami tylko bramkarza Realu Madryt. Superstrzelec Tottenhamu Hotspur spróbował przelobować Kiko Casillę, a ten nie dał się zaskoczyć.

13
7
5
6
7
10'

Christian Eriksen w dwóch akcjach. Najpierw huknął z dystansu w Sergio Ramosa, a następnie nie zabrał się z futbolówką po podaniu Harry'ego Kane'a. Duńczyk musi szukać kolejnych szans na zmianę wyniku.

9
6
5
4
8
7'

Zero szachów, dynamiczny początek. Harry Kane polował na piłkę wrzuconą w pole karne Realu Madryt z głębi pola. Reprezentanta Anglii wyprzedził Kiko Casilla.

12
6
4
6
9
6'

Isco dośrodkował w kierunku Sergio Ramosa. Na plecach reprezentanta Hiszpanii był defensor, który utrudnił do maksimum oddanie strzału. Nie minęła minuta i Ramos musiał interweniować na własnej połowie.

13
7
7
7
4
5'

Sprytnie wymienili podania gracze Realu Madryt. Wydawało się, że ta akcja musi zakończyć się niebezpiecznym strzałem, jednak szyki pomieszał przyjezdnym Davinson Sanchez.

15
8
5
4
5
3'

Hugo Lloris był bohaterem pierwszego spotkania w Madrycie. Przed momentem Francuz interweniował po raz pierwszy w rewanżu. Na raty, ale skutecznie poradził sobie z płaskim uderzeniem Isco.

17
9
5
4
6
2'

Tottenham Hotspur w białych koszulkach i spodenkach, natomiast przyjezdni na czarno. W posiadaniu piłki na samym początku meczu zawodnicy z Madrytu.

9
6
5
5
12
19:50

Piłkarze wyszli na murawę. Czas na hymn Ligi Mistrzów. Po raz drugi w tym sezonie na stadionie Wembley w Londynie.

15
6
3
2
1
19:50

Gospodarze gotowi do walki z obrońcą trofeum.