Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

5
2
1
90'

Na zakończenie regulaminowego czasu Douglas Costa mógł podsumować dobry występ golem. Brazylijczyk oddał techniczne uderzenie nieopodal bramki przeciwnika.

3
2
1
1
86'

Rozsądnie ustawieni na boisku piłkarze Juventusu obserwują to, co robi przeciwnik i czekają na ostatni gwizdek.

2
2
3
84'
80'

Przewinienie na Alexie Sandro i czujny w tej sytuacji sędzia przyznał piłkę Bianconerim. Do końca regulaminowego czasu pozostało zaledwie 10 minut.

4
3
2
1
1
78'

Alessio Romagnoli wybił piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu niestrudzonego w tym spotkaniu Douglasa Costy.

4
3
2
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu i Juventus może już powoli myśleć o następnych wyzwaniach. Przeżyli trochę stresu gospodarze, ale ostatecznie stawiają na swoim.

7
5
1
2
1
73'

Bologna. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Mattia Destro.

5
4
1
1
1
72'
69'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Douglas Costa.

Nie próżnują gospodarze w drugiej połowie. Już trzecia bramka i ona praktycznie rozstrzyga to spotkanie. Świetnie grający po wejściu na boisko Douglas Costa zabrał przeciwnikom futbolówkę na skrzydle i obsłużył Paulo Dybalę idealnym podaniem. Wbiegający w pole karne Argentyńczyk huknął bez przyjęcia do siatki.

43
27
7
3
2
66'

Bologna. Schodzi: Felipe Avenatti. Wchodzi: Rodrigo Palacio.

2
65'

Mając przewagę gola Juventus zamierza kontrolować wydarzenia na murawie. Druga połowa przebiega zdecydowanie pod jego dyktando.

10
8
2
63'

Gol! Strzelił Sami Khedira.

Mniej niż kwadrans wystarczył faworytowi na odwrócenie wyniku! Juventus już prowadzi po uderzeniu Samiego Khediry. Niemiec wykorzystał dośrodkowanie z lewego skrzydła i pierwsze w tym meczu złe zachowanie Antonio Mirante.

Juventus FC
30
20
3
4
5
60'
61'

Żółtą kartkę za przewinienie taktyczne otrzymał Lorenzo Crisetig.

5
4
1
1
1
59'

Efektem ataku przyjezdnych świetna sytuacja podbramkowa. Emil Krafth strzelił z bliska i świetnie interweniował po tej próbie Gianluigi Buffon. Częściowa rehabilitacja weterana za sprokurowanie rzutu karnego w pierwszej połowie.

11
7
1
1
58'

Paulo Dybala zgłaszał się po piłkę w bocznym sektorze boiska, jednak nie doczekał się wymarzonego podania. Bologna FC odzyskała futbolówkę i sunie w kierunku bramki Juventusu.

4
4
3
3
3
55'

Antonio Mirante został pokonany przez partnera z zespołu, ale przeciwnicy nie znają sposobu na jego poskromienie. Bramkarz gości wygrał nie pierwszy tego wieczoru pojedynek z Gonzalo Higuainem.

4
4
1
2
53'

Juan Cuadrado bierze udział w każdym niebezpiecznym ataku turyńczyków. Ponownie był o krok od zamknięcia akcji strzałem z bliska do bramki po dośrodkowaniu Douglasa Costy.

6
5
1
1
1
51'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sebastien De Maio.

Po przerwie ataki Juventusu skutkują wyczekiwanym przez kibiców na stadionie wyrównaniem. Po dośrodkowaniu Juana Cuadrado pechowo interweniował Sebastian De Maio i wpakował piłkę do własnej bramki. Rywale pomagają sobie zdobywać gole w tym spotkaniu.

31
19
6
9
5
50'

Claudio Marchisio zbyt nerwowo próbował odebrać piłkę przeciwnikowi, co skończyło się gwizdkiem i rzutem wolnym dla zespołu z Bolonii.

5
5
1
2
48'

Do szalonego ataku przystępuje mistrz kraju. Wprowadzony w przerwie na murawę Douglas Costa dośrodkował do coraz bardziej ofensywnie ustawionego Juana Cuadrado, a ten nie zdołał wpakował piłki z bliska do bramki.

5
4
46'

Piłka ponownie w grze.

8
6
1
46'
2
45'

Dodatkowe dwie minuty od sędziego.

10
8
1
1
43'

Nie zanosi się na wyrównanie w pierwszej połowie. Ciasno ustawili się zawodnicy z Bolonii i pilnują Bianconerich.

7
6
3
2
3
40'

Lepsza akcja Juana Cuadrado z Gonzalo Higuainem. Napastnik strzelił głową po centrze Kolumbijczyka w dobrze ustawionego Antonio Mirante.

10
9
2
1
2
37'

Juan Cuadrado szarżował na skrzydle, ale nie zakończył tego rajdu dobrym podaniem do Gonzalo Higuaina. Argentyńczyk liczył na możliwość oddania strzału, tymczasem Kolumbijczyk go rozczarował.

9
9
2
2
2
35'

Bologna FC niespodziewanie prowadzi. Po zdobyciu gola przyjezdni chcą przetrwać do przerwy z czystym kontem.

10
9
3
3
4
33'

Pierwsza riposta Starej Damy po zmianie wyniku. Kwadwo Asamoah strzelił nad poprzeczką zza pola karnego.

10
10
2
2
2
30'

Gol! Strzelił Simone Verdi.

Niespodzianka w Turynie po strzale Simone Verdiego z rzutu karnego. Bologna jest na prowadzeniu, ponieważ Gianluigi Buffon nie zdołał zatrzymać piłki.

38
18
8
13
18
29'

Długo czeka Simone Verdi na możliwość wykonania rzutu karnego.

9
9
1
1
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani. Faulował obrońca Juventusu we własnym polu karnym, a to oznacza, że przyjezdni będą mieć możliwość zdobycia gola z 11. metra! Koszmarnie zachowali się w tej sytuacji Gianluigi Buffon oraz Daniele Rugani.

14
13
3
2
3
25'

Jeden z obrońców Bologna FC wyręczył tym razem swojego nakręconego dobrymi interwencjami bramkarza. Antonio Mirante dostał wolne po uderzeniu Paulo Dybali zza pola karnego.

7
8
1
1
24'

Idzie nieustannie do przodu lider, ale ma problem z udokumentowaniem swojej przewagi golem. Prześladuje go Antonio Mirante, bramkarz przyjezdnych.

8
9
1
2
3
22'

Kolejny stały fragment dla lidera. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Alessio Romagnoli nie pozwolił na oddanie soczystego strzału głową Paulo Dybali.

11
11
1
1
19'

Po przewinieniu Andrei Poliego był oczywiście stały fragment dla Juventusu. Niebezpiecznie dośrodkował pod bramkę Paulo Dybala, a Alex Sandro strzelił z bliska. Przyjezdnych uratowała po raz drugi w tym spotkaniu interwencja Antonio Mirante.

11
11
2
1
18'

Żółtą kartkę za wślizg w nogi Gonzalo Higuaina otrzymał Andrea Poli.

11
11
1
1
16'

Gianluigi Buffon ustawił we właściwym miejscu Andreę Barzagliego. Ten będąc w murze zablokował ekspresowo zagranie z rzutu wolnego.

11
13
1
14'

Żółtą kartkę za faul na Cheicku Keicie otrzymał Juan Cuadrado.

Juventus FC
13
11
1
2
2
12'

Podopieczni Massimiliano Allegriego wymieniają podania w ataku pozycyjnym. Starają się konsekwentnie pracować nad rozmontowaniem defensywy przeciwnika.

14
13
1
1
1
10'

Cheick Keita miał ochotę na wprowadzenie piłki na połowę Juventusu, jednak dobrze antycypował to wszystko Andrea Barzagli i nie pozwolił na wiele przeciwnikowi.

13
14
1
7'

Pierwsza tak dobra sytuacja podbramkowa. Zmarnował ją Gonzalo Higuain. Strzelec wyborowy Juventusu otrzymał podanie w tempo za obrońców przyjezdnych, jednak Antonio Mirante zdążył skrócić kąt i zatrzymać uderzenie Argentyńczyka.

13
14
1
5'

Odpowiada swoimi nieśmiałymi atakami jedenastka z Bolonii. Cheick Keita nie dogonił piłki po crossowym podaniu, a niewiele później zablokowane zostało zagranie Emila Kraftha.

14
14
1
2
1
3'

Kibice zastanawiali się czy sędzia zagwiżdże po niebezpiecznym zderzeniu w centrum boiska. Cisza i Juventus może kontynuować budowanie ataku.

20:03

Rossoblu wygrali w tym roku jeden mecz z Juventusem. Ciekawe, że stało się to nie w Bolonii, a w Turynie. 26 lutego 2011 roku do wyniku 2:0 doprowadził Marco Di Vaio, który strzelił oba gole. Zagrali wówczas i mogą wystąpić również w sobotę Andrza Barzagli oraz Claudio Marchisio.

2
3
1
1
1
20:03

Bologna FC plasuje się na 12. miejscu w tabeli i jest jeszcze zagrożona spadkiem. Ewentualne zwycięstwo na stadionie lidera zagwarantuje Rossoblu na sto procent pozostanie w lidze.

2
1
20:03

Juventus zamierza nocować z przewagą siedmiu punktów nad wiceliderem Napoli. W tym celu musi wykorzystać atut własnego boiska i pokonać Bologna FC. Poprzedni mecz u siebie przegrał z Napoli i zamierza poprawić się po tamtym nieszczęściu.