2
2
3
85'

Ostatnie zrywy AC Milan, jednak już bez wiary w zwycięstwo. Lazio Rzym czeka na możliwość wyprowadzenia jakiegoś zabójczego kontrataku.

1
83'

Wszystkie akcje Biancocelestich przechodzą aktualnie przez Jordana Lukaku. Obu młodym szkoleniowcom wyszły w tym meczu zmiany. Tylko Simone Inzaghiemu wyszedł wybór jedenastki.

80'

Lazio. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Luiz Felipe.

wchodzi Wchodzi
Luiz Felipe #27
schodzi Schodzi
1
78'

Ofensywne wejście Jordana Lukaku, do jakich przyzwyczaił kibiców w Rzymie. Po podaniu Belga nie opanował piłki Marco Parolo i ta padła łupem zawodników w czarnych koszulkach.

1
75'

Kwadrans do końca spotkania. Jego bohater jest już wyłoniony. Ciro Immobile strzelił trzy gole, a przy czwartym asystował.

2
2
74'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo.

2
1
1
70'

Miał swoją szansę Ciro Immobile, by zostać liderem klasyfikacji strzelców. Przed oczami napastnika Lazio Rzym był wyłącznie Gianluigi Donnarumma. Ciro ominął go płaskim uderzeniem, ale jednocześnie ominął bramkę.

65'

Lazio. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jordan Lukaku.

2
2
1
1
1
65'

Mateo Musacchio, a sekundę później Franck Kessie. Druga bramka AC Milan dodałaby dreszczyku emocji końcówce spotkania, ale świetnie interweniował na linii Thomas Strakosha!

2
60'

Pomogły Rossonerim zmiany personalne. Swoich szans szuka nie tylko Hakan Calhanoglu, ale także sprowadzony z ACF Fiorentina napastnik Nikola Kalinić.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Senad Lulić.

1
2
1
57'

Gol! Strzelił Riccardo Montolivo. Asystował mu Hakan Calhanoglu.

Hakan Calhanoglu ledwo pojawił się na murawie, a już asystował przy golu. Zapomnieli rzymianie o Riccardo Montolivo, który miał przed oczami jedynie bramkarza i ominął go płaskim strzałem.

56'

Milan. Schodzi: Fabio Borini. Wchodzi: Nikola Kalinić.

56'
55'

Suso wymanewrował przeciwników przed polem karnym i oddał mocne uderzenie. Thomas Strakosha dotychczas broni pewnie w tym spotkaniu.

52'

Vincenzo Montella przygotowuje zmiennika. Trudno będzie uratować wynik, ale pora ratować twarz przed jakąś kompromitacją.

1
2
1
2
1
49'

Gol! Strzelił Luis Alberto. Asystował mu Ciro Immobile.

Wszystko w Rzymie jest jasne! Tym razem Ciro Immobile asystował, a w sytuacji sam na sam Luis Alberto ominął płaskim strzałem Gianluigiego Donnarummę.

11
4
1
2
3
48'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Marco Parolo.

Nie ma litości Ciro Immobile dla Rossonerich! Hat-trick skompletowany po sprytnej wymianie podań, której przedostatnim uczestnikiem był Marco Parolo. Jeszcze gola brakuje Włochowi do liderujących w klasyfikacji strzelców Mauro Icardiego oraz Paulo Dybali.

13
9
3
1
3
46'

1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
1
2
42'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Senad Lulić.

Idzie za ciosem Ciro! Uciekł obrońcom i miał wystarczająco dużo miejsca, żeby strzelić z powietrza na 2:0 po miękkiej wrzutce z prawego skrzydła.

8
4
3
4
8
41'

Simone Inzaghi stoi blisko linii bocznej boiska. Pokazuje swoim zawodnikom, by spokojnie operowali piłką i nie cofali się ani o centymetr przed przerwą.

38'

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Trafia doświadczony napastnik! Potężne uderzenie z rzutu karnego do siatki. Gianluigi Donnarumma wyczuł intencję strzelca, ale nie zatrzymał futbolówki.

8
1
3
8
9
37'

Doczekali się gwizdka gospodarze! Luis Alberto sfaulowany w polu karnym i za moment Ciro Immobile będzie egzekwować jedenastkę.

1
35'

Sergej Milinković-Savić podbijał sobie piłkę główką na skrzydle. AC Milan szybko powiedział dość cyrkowym sztuczkom. Twarda walka ponad wszystko.

2
2
32'

Trochę brakuje klarownych sytuacji podbramkowych w hicie kolejki.

30'

Niby dobrze wyglądają podania z głębi pola w kierunku Ciro Immobile, jednak za każdym razem brakuje centymetrów rzymianom. Właśnie rozpoczął się ostatni kwadrans przed przerwą.

1
25'

Już nie tylko Lucas Biglia słyszy gwizdy z trybun. Sędzia znów nie podyktował rzutu karnego dla rzymian. Tym razem po starciu Mateo Musacchio z Luisem Alberto.

1
3
24'

Na obrzeżach pola karnego został zatrzymany Ciro Immobile. Po bramce dla reprezentacji Włoch napastnik Lazio Rzym ma apetyt na trafienie w klubie, jednak przyjezdni znajdują sposób na jego ataki.

2
1
20'

Zgodnie z prawdopodobnym scenariuszem mecz wyrównał się. Coraz dalej zapędzają się na połowę przeciwnika Dusan Basta oraz Sergej Milinković-Savić.

2
1
17'

Po rzucie rożnym prawie tak samo groźnie jak po rzucie karnym. Piłka zatańczyła blisko linii bramkowej i w ostatnim momencie wybił ją sprzed nosa Ciro Immobile golkiper Gianluigi Donnarumma.

1
1
16'

Runął jak długi Ciro Immobile w polu karnym Rossonerich. Sędzia daje jasno do zrozumienia rzymianom, że nia ma ochoty wysłuchiwać protestów. Zamiast jedenastki jest korner.

15'

Lazio. Schodzi: Wallace. Wchodzi: Bastos.

1
12'

Na boisko upadł Wallace i niewykluczone, że za moment trener Simone Inzaghi będzie musiał wprowadzić na boisko rezerwowego stopera.

9'

Thomas Strakosha był skoncentrowany oraz dobrze ustawiony i zatrzymał futbolówkę po płaskim uderzeniu Francka Kessie.

8'

Dość ostrożnie Biancocelesti, ale nie ma wątpliwości, że niebawem spróbują zaatakować. Na swoim stadionie Lazio Rzym potrafi być groźne nawet dla Juventusu.

2
1
5'

Odpowiedział Fabio Borini, który w odpowiednim momencie oderwał się od defensora, jednak nie potrafił oddać soczystego strzału nożycami. Piłka uciekła gościom poza boisko, więc grę wznowił Thomas Strakosha.

4'

Gianluigi Donnarumma wyprzedził Ciro Immobile, który wystartował do prostopadłego podania z głębi pola. Obaj znają się dobrze z reprezentacji Włoch. Na razie górą bramkarz AC Milan.

3'

Gwizdy, gdy tylko piłka znajduje się blisko Lucasa Biglii. Nowa drużyna Argentyńczyka skonstruowała pierwszą akcję oskrzydlającą, ale nie zakończyła się strzałem.

2
1
1
1
2
15:16

Piłkarze zameldowali się na boisku. Lazio Rzym w błękitnych koszulkach, a drużyna z Mediolanu na czarno. Czas na pierwszy gwizdek.

Kto wygra mecz?
Lazio Rzym
AC Milan
1
1
15:16

Lazio jeszcze bez Naniego, a także kontuzjowanego Felipe Andersona. Na drugiego w kampanii gola zapoluje Ciro Immobile.

15:16

W jedenastce AC Milan jest Lucas Biglia, który latem przeniósł się do Mediolanu z Lazio Rzym. Argentyńczykowi towarzyszą w drugiej linii Franck Kessie oraz Riccardo Montolivo.

15:16

Sędzia: Gianluca Rocchi

1
1
15:16

Mecz w Rzymie rozpocznie się o godzinie 16. Będzie to pierwszy egzamin dla AC Milan po meczach z Universitatea CraiovaSkendiją TetowoFC Crotone i Cagliari Calcio. Lazio powinno wyżej zawiesić poprzeczkę przebudowanej drużynie Vincenzo Montelli.