1
1
1
70'

Goście rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy, którzy marzą już tylko o końcowym gwizdku. A po nim... na plac gry mogą wbiec sfrustrowani fani St. Etienne.

3
4
2
2
2
65'

St.Etienne. Schodzi: Hernani. Wchodzi: Assane Diousse.

Hernani #20
3
3
2
2
2
65'

Niespokojnie w loży VIP wśród działaczy gospodarzy. Kamery jednak szybko przestały pokazywać zajścia na trybunie.

2
2
2
1
2
65'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

2
2
2
2
2
64'

Mocny strzał z rzutu wolnego oddał Hernani, Subasić odbił piłkę!

4
3
3
2
2
60'

Gol! Strzelił Keita Balde. Asystował mu Fabinho. Fabinho odebrał piłkę rywalowi, dograł do Balde, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę trafił na 0:4!

14
9
5
6
5
56'

Wciąż gra nie została wznowiona. Jeden z członków sztabu szkoleniowego usunięty z ławki.

1
2
55'

St.Etienne. Schodzi: Vagner. Wchodzi: Jessy Moulin.

Jessy Moulin #30
Vagner #33
2
1
53'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Stephane Ruffier. Wściekły Ruffier podbiegł do sędziego asystenta, wykrzyczał mu coś do ucha z odległości centymetra. Za moment wyleciał z boiska!

10
7
2
1
2
53'

Gol! Strzelił Fabinho. Po rzucie rożnym strzał Falcao orbił bramkarz, a z bliska do bramki wbił Fabinho, który nie był na spalonym. Arbiter słusznie trafienie uznał.

AS Monaco
14
6
1
2
2
52'

Balde sam na sam z bramkarzem, ale Ruffier zdołał wybić piłkę na róg.

3
3
2
2
3
52'

W odpowiedzi z pola karnego, wysoko nad bramką, uderzył Lemar.

1
1
51'

Zamieszanie w polu karnym Monaco, ale gościom udało się w końcu wybić piłkę.

48'

Vagner mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale został zatrzymany przez Jorge'a.

46'

Wracamy do meczu.

43'

Vagner zagrał wzdłuż linii pola bramkowego. Nikt nie wbił piłki do siatki.

1
1
1
1
2
39'

Drugi stracony gol podłamał odradzających się gospodarzy. Monaco panuje na placu gry.

2
1
1
1
35'

Sidibe nadepnął Cabellę. Po raz kolejny bez kartki.

1
1
1
1
1
32'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Keita Balde. Gospodarze uwierzyli w siebie i dość szybko zostali sprowadzeni na ziemię. W polu karnym piłkę otrzymał Lemar, zamarkował wejście do środka, tymczasem ruszył prawą stroną i płaskim strzałem pokonał Ruffiera.

15
9
5
4
4
31'

Mocna wrzutka Vagnera z boku pola karnego, Subasić wybił piłkę.

1
29'

Po fatalnym początku dużo lepiej prezentują się gospodarze. Piłkarze Monaco chyba są trochę zbyt pewni siebie.

26'

Diony podcięty przez Glika. Polak nie ujrzał kartki? Panie sędzio...

6
2
1
1
24'

Pierwszy celny strzał St. Etienne. Akcja prawą stroną i strzał z siedmiu metrów Vagnera obronił Subasić.

1
23'

Diony symulował, że był faulowany przez Glika. Kabaret w wykonaniu napastnika gospodarzy.

2
2
3
21'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Monaco. Strzał, a może dośrodkowanie przeleciało daleko od bramki Subasicia.

18'

Radamel Falcao tym razem głową. Uderzeniu z sześciu metrów było jednak niecelne.

17'

Falcao sam przed bramkarzem, napastnik chciał lobować golkipera, ale obrońca zdołał wrócić i wybić piłkę sprzed linii.

1
1
16'

Nic nie potrafią zdziałać pod bramką Monaco gospodarze. Mistrzowie Francji bez większego wysiłku mają spotkanie pod kontrolą.

1
1
1
1
1
12'

Z dystansu Fabinho, piłka przeleciała obok słupka.

11'

Uderzał Rony Lopes, piłka minęła jednak spojenie słupka z poprzeczką.

9'

Goście cały czas przeważają. Kolejne gole dla Monaco wiszą na włosku. Targany problemami zespół gospodarzy jest bezradny, dodatkowo nie może liczyć na doping swoich fanów. Trwa konflikt na linii fani - działacze, piłkarze.

6'

Dogranie do Falcao, jego strzał z ostrego kąta na róg wybił bramkarz. Możemy być świadkami pogromu!

2
1
3'

Gol! Strzelił Djibril Sidibe. I już! Targana problemami drużyna gospodarzy po twarzy dostała już w 3. minucie. Po zablokowanym uderzeniu Balde, piłka trafiła pod nogi Sidibe, a ten uderzył idelanie pod poprzeczkę. 0:1!

17
12
8
6
8
1'

W walce o piłkę kopnięty w czoło Kamil Glik. Krwi nie ma, guza też. Można grać.