1
1
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lanzini. Niesportowe zachowanie - wykopał piłkę po gwizdku.

West Ham United
2
3
1
1
1
88'

Indywidualna akcja Solanke, zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale przymierzył niedokładnie.

1
2
86'

Firmino wpadł w pole karne, nie chciał już oddawać piłki, ale jego strzał poszybował tuż nad poprzeczką.

2
1
84'

Alex Oxlade-Chamberlain minął rywala w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

2
1
80'

West Ham United ma podcięte skrzydła i już praktycznie się poddał.

2
2
77'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: James Milner.

76'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Sadio Mane. 4:1! Płaski strzał Salaha z 14 metrów po dokładnym zagraniu Mane. Joe Hart nie był w stanie sięgnąć piłki.

25
13
5
2
2
75'

Uspokoiła się gra w ostatnich minutach meczu.

3
4
1
72'
69'

To powinna być bramka! Firmino wpadł w pole karne, uderzył płasko, ale obok bramki.

2
2
1
68'

Kontra Liverpoolu. Firmino piętą zagrał do Mane, którego strzał był mocno niecelny.

5
3
1
1
64'

Arnautović w poszukiwaniu Hernandeza, jednak zagrał zbyt mocno.

5
5
62'

Hernandez uderzył niecelnie głową po dośrodkowaniu Lanziniego z rzutu wolnego.

5
5
1
61'
59'

Fantastyczna okazja przed Lanzinim, jednak z kilku metrów uderzył nad poprzeczką.

6
6
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Ależ odpowiedź LFC! Anglik "na raty" pokonał Harta. Najpierw jego strzał obronił bramkarz, ale dobitka była już skuteczna.

25
12
5
3
3
55'

Gol! Strzelił Manuel Lanzini. Asystował mu Andre Ayew. Kontaktowa bramka! Dośrodkowanie w pole karne, Lanzini przyjął piłkę na klatkę piersiową (błąd Gomeza), a później z pięciu metrów zdobył gola.

11
7
5
8
11
54'

Młoty częściej są przy piłce od początku drugiej połowy. Tylko co z tego skoro nie przekłada się to na sytuacje strzeleckie.

6
5
51'

Andy Carroll zaatakował łokciem Cana w walce o górną piłkę. Sędzia odgwizdał rzut wolny.

6
6
49'

Mane zdecydował się na strzał z 18 metrów, ale uderzył mocno niecelnie.

6
7
47'

Żółtą kartkę otrzymał Winston Reid. Faulowany Mane.

6
7
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
6
1
1
1
45'

Dwie minuty doliczone.

8
8
44'

Reid w ostatniej chwili uprzedził szarżującego Salaha.

8
8
41'

Salah wpadł w pole karne, ale defensywa Młotów nie dała się zaskoczyć.

8
8
37'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble. Pomocnik Młotów próbował wymusić rzut wolny.

9
9
1
36'

Teraz The Reds oddali pole Młotom, ale te nie potrafią dostać się pod bramkę Liverpoolu.

7
8
33'

Zbyt mocne zagranie Salaha do Mane i pierwszy do piłki dopadł Joe Hart.

9
9
31'

Piłkę ze spokojem rozgrywają zawodnicy Liverpoolu.

11
11
29'

Bardzo silne wstrzelenie piłki przez Firmino, ale ta padła łupem bramkarza.

11
11
27'

Trudna sytuacja WHU. Slaven Bilić załamany przy linii bocznej.

11
11
24'

Gol! Strzelił Joel Matip. 2:0! Po kornerze Noble przypadkowo uderzył na własną bramkę, Hart odbił piłkę, ale wprost pod nogi Matipa, który tylko dopełnił formalności.

Liverpool FC
27
17
2
2
3
21'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Sadio Mane. 1:0 dla Liverpoolu! Po kornerze dla Młotów wyszła szybka kontra gości. Nikt nie był w stanie dogonić Mane i Salaha. Senegalczyk zagrał do Egipcjanina, który płaskim strzałem z ośmiu metrów zdobył bramkę.

27
17
1
2
3
19'

Zbyt mocne podanie do Alexa Oxlade'a-Chamberlaina. Liverpool na razie nie może wrzucić wyższego biegu.

13
13
16'

Liverpool rozgrywa piłkę daleko od bramki rywala. Młoty dobrze się przesuwają po boisku.

13
13
13'

Hernandez kopnięty w kolano 25 metrów od bramki rywali. Sędzia nie odgwizdał nawet faulu.

15
16
1
1
1
12'

Matip dobrze wybił piłkę spod nóg Hernandeza.

13
13
9'

Ayew miał niełatwą sytuację, ponieważ miał ostry kąt, Mignolet szybko wyszedł, ale mimo to uderzył z pięciu metrów w słupek.

13
13
5'

Gospodarze starają się grać wysokim pressingiem i w ten sposób szybko odzyskiwać piłkę.

17
14
2'

Zagotowało się w polu karnym WHU po rzucie wolnym. Joe Hart skrócił kąt i zablokował strzał Firmino.