Lotto Ekstraklasa: 28. kolejka
18 mar 2018 15:30
90+5'

Jeszcze stara się atakować Sandecja Nowy SączCracovia oddala jednak grę od własnego pola karnego.

6
2
1
2
4
90+3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

3
1
2
3
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patrik Mraz.

Sandecja Nowy Sącz
3
2
3
90'

Doliczone pięć minut.

8
4
5
2
5
90'

Gra wznowiona. Na boisko wrócił natomiast Dawid Szufryn.

3
89'

Cracovia. Schodzi: Antonini Culina. Wchodzi: Damian Dąbrowski. Piłkarz Cracovii miał rozciętą skórę na głowie.

86'

Przerwa w grze. Zderzyli się głowami zawodnicy obu drużyn.

1
6
2
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Piszczek.

6
1
1
1
1
83'

Sandecja Nowy Sącz atakuje. Przed chwilą strzelał Adrian Danek, ale piłka została wybita.

2
4
2
2
2
78'
78'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Maciej Małkowski. Po dośrodkowaniu Małkowskiego z rzutu rożnego niepilnowany gola z kilku metrów strzelił Filip Piszczek.

15
10
5
5
11
75'

Gol! Strzelił Milan Dimun. Asystował mu Krzysztof Piątek. Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Po chwili strzelał z ostrego kąta Krzysztof Piątek, a niemal z linii bramkowej piłkę do siatki skierował Milan Dimun.

27
21
11
6
9
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Płamen Kraczunow.

1
1
1
2
1
74'
73'
73'

W pole karne gości dośrodkował Sergei Zenjov. Zabrakło strzału na bramkę.

1
2
69'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Patrik Mraz.

3
1
1
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Dimun. Rzut wolny dla gości i dobra okazja do strzału.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Małkowski. Prawdopodobnie za niesportowe zachowanie.

3
1
1
66'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Aleksandar Kolew. Piłka trafiła w mur.

2
2
64'

Ładne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Lekkie zamieszanie, a potem niecelnie główkował Aleksandar Kolew.

1
61'

Jeszcze jeden strzał z dystansu. Tym razem niecelnie uderzył Krzysztof Piątek.

1
1
1
1
61'

Dośrodkowanie w pole karne gości. Tam na raty piłkę łapał Dawid Pietrzkiewicz.

1
2
1
2
59'

Sandecja. Schodzi: Grzegorz Baran. Wchodzi: Adrian Danek.

59'

Z dystansu niecelnie strzelał Deniss Rakels.

1
1
1
1
55'

Dośrodkowanie w pole karne gości, zgranie piłki, a potem strzał na bramkę. Jednak zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

2
2
1
1
3
53'

Cracovia rozgrywa piłkę. Gospodarze mają pod kontrolą to spotkanie.

5
4
1
2
3
51'

Z rzutu wolnego strzelał Javi Hernandez. Pewnie interweniował Dawid Pietrzkiewicz.

2
2
1
1
1
50'

Faulowany był Krzysztof Piątek. Bardzo dobrze gra w tym spotkaniu napastnik Cracovii.

3
3
1
48'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Z dystansu niecelnie strzelał Sergei Zenjov.

1
1
2
43'

Patrik Mraz dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Piłka została jednak wybita.

4
2
2
4
39'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Michal Siplak.

Siplak dośrodkował w pole karne gości. Krzysztof Piątek oddał strzał głową, Dawid Pietrzkiewicz nie zdołał skutecznie zatrzymać piłki i ta wpadła do bramki.

35
21
6
13
16
37'

Javi Hernandez strzelał z rzutu wolnego. To było jednak niecelne uderzenie.

1
2
1
1
3
36'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne gości. Znów piłka została wybita.

1
1
2
1
5
33'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Krzysztof Piątek. To był słaby strzał, piłkę pewnie złapał Dawid Pietrzkiewicz.

2
1
1
2
4
32'

Krzysztof Piątek składał się do strzału zza pola karnego. W ostatniej chwili piłkę wybił mu zawodnik Sandecji Nowy Sącz.

2
3
1
2
3
28'

Sporo dośrodkowań z rzutu wolnego przed bramkę Sandecji. Cracovia szuka okazji na zdobycie gola.

6
2
1
2
4
26'

Jeszcze jeden rzut wolny i dośrodkowanie w pole karne gości. Niecelnie główkował piłkarz Cracovii. Sędzia i tak jednak przerwał grę.

2
25'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę Sandecji. Dawid Pietrzkiewicz wypiąstkował piłkę.

1
3
22'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lekkie zamieszanie w polu karnym Sandecji Nowy Sącz. Po chwili jeszcze uderzenie z dostansu, ale zostało ono zablokowane.

5
21'

Michal Siplak wstrzelił piłkę w pole karne gości. Dawid Szufryn pilnował Piątka, ten nie zdołał oddać groźnego strzału.

1
4
18'

Zza pola karnego strzelał Krzysztof Piątek. Dawid Pietrzkiewicz nie dał się zaskoczyć.

1
1
4
16'

Ładna wrzutka Patrika Mraza z rzutu wolnego. Zabrakło jednak strzału, piłka wyszła poza boisko.

4
2
1
1
15'

W polu karnym do piłki dopadł Krzysztof Piątek. Jego strzał został jednak zablokowany.

2
3
1
2
4
13'

Z około 16 metrów bardzo ładny, minimalnie niecelny strzał oddał Patrik Mraz. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

5
4
1
3
10'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo. Piłkarz Cracovii faulował rywala.

8'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne gości jeden z piłkarzy Sandecji Nowy Sącz wybił piłkę.

2
2
6'

Groźna akcja Sandecji Nowy Sącz. W polu karnym po podaniu Macieja Małkowskiego strzelał Filip Piszczek. Uderzenie było jednak niecelne.

3
1
3
4
5'

Michal Siplak dośrodkował w pole karne gości. Główkował Sergei Zenjov, ale piłkę spokojnie złapał Dawid Pietrzkiewicz.

5
2
2
1
3'

Gra toczy się na połowie Sandecji Nowy Sącz. Przy piłce gospodarze.

2
3
1
1
5
15:01

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

1
1
Kto wygra mecz?
Cracovia
Spotkanie zakończy się remisem
15:01

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

1
2
1
15:01

Przed nami spotkanie Cracovia - Sandecja Nowy Sącz. Początek meczu o godzinie 15:30. W tabeli Lotto Ekstraklasy Cracovia jest dziesiąta, a Sandecja 16.