Anderlecht. Schodzi: Sofiane Hanni. Wchodzi: Olivier Deschacht.

schodzi Schodzi
Sofiane Hanni #94
1
90+1'

Gol! Strzelił Alexandru Chipciu. 4:2! Dośrodkowanie z prawej flanki i niepilnowany Chipciu z sześciu metrów wpakował piłkę do siatki.

5
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Lerager. Faulowany Chipciu.

Lukas Lerager #8
SV Zulte Waregem
1
83'

Zulte. Schodzi: Brian Hamalainen. Wchodzi: Kingsley Madu.

Kingsley Madu #13
Brian Hamalainen #31
3
81'

Ogromne PUDŁO Teodorczyka! Polak dostał wymarzone podanie z lewej strony i z trzech metrów wystarczyło tylko dostawić nogę, ale Polak trafił wprost w bramkarza!

4
80'

Anderlecht głęboko cofnięty i często posyła długie podania do Teodorczyka.

76'

Sporo gry w środkowej strefie boiska, Anderlecht stara się zwalniać swoje akcje.

73'

Zulte. Schodzi: Marvin Baudry. Wchodzi: Luca Marrone.

Marvin Baudry #3
71'

Hanni szukał dośrodkowaniem Teodorczyka, ale ubiegł go bramkarz.

70'

Anderlecht. Schodzi: Dennis Appiah. Wchodzi: Uros Spajic.

Uros Spajic #5
Dennis Appiah #12
69'

Tielemans dośrodkował w pole karne, jednak Teodorczyk minął się z piłką.

67'

Wymarzona okazja dla "Teo", który przepchnął obrońcę, ale jego strzał obronił bramkarz. Tylko korner dla Fiołków.

65'

Anderlecht wyprowadził kontrę, faulowany był jednak Chipciu.

2
62'

Anderlecht. Schodzi: Massimo Bruno. Wchodzi: Adrien Trebel.

Adrien Trebel #25
1
61'

Zamieszanie w polu karnym Anderlechtu po rzucie wolnym. Piłka ostatecznie została wybita.

59'

Teodorczyk naciskał bramkarza rywali, jednak miał za daleko do pilki.

56'

Babacar Gueye ładnie minął rywala i z 20 metrów uderzył wprost w bramkarza.

55'

Bardzo ciekawe widowisko w Brukseli.

53'

Gol! Strzelił Mbaye Leye. Napastnik Zulte zmylił bramkarza i pewnym strzałem pokonał Franka Boeckxa.

Mbaye Leye #9
1
5
51'

Rzut karny dla gości! Faulował Kara Mbodji.

1
48'

Teodorczyk klnie pod nosem i wyraźnie utyka po starciu z rywalem.

1
4
46'

Zulte. Schodzi: Robert Muehren. Wchodzi: Babacar Gueye.

Babacar Gueye #14
Robert Muehren #21
46'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Asystował mu Łukasz Teodorczyk. 3:1! Polak zagrał do wchodzącego w pole karne Tielemansa, który mając przed sobą tylko bramkarza uderzył obok niego.

46'

Początek drugiej połowy.

1
43'

Dośrodkowanie do Teodorczyka, jednak piłka nie dotarła do Polaka.

42'

Gol! Strzelił Massimo Bruno. Asystował mu Sofiane Hanni. 2:1 dla Anderlechtu! Hanni dośrodkował w pole karne, Teodorczyk nie sięgnął piłki, ale z pięciu metrów do siatki wpakował ją Bruno.

RSC Anderlecht
Asysta:
8
37'

To była wymarzona okazja dla Anderlechtu. Youri Tielemans miał mnóstwo miejsca i czasu na 14 metrze, ale uderzył wysoko nad poprzeczką.

36'

Teodorczyk cały czas bez okazji strzeleckiej.

Czy Teodorczyk strzeli dzisiaj bramkę?
Tak
Nie
2
32'

Bruno przebiegł z piłką pół boiska, nie zdecydował się na podanie, lecz na strzał, który obronił bramkarz.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandru Chipciu.

29'

Chipciu miał trudną sytuację i mimo to zdecydował się na strzał, który w bezpiecznej odległości minął bramkę rywali.

27'

Lepszy fragment w wykonaniu Anderlechtu.

24'

Obradović dośrodkował na dalszy słupek i Chipciu nie zdołał trafić w piłkę.

22'

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Asystował mu Kara Mbodji. 1:1! Po rzucie wolnym Mbodji zgrał piłkę do Hanniego, który z pięciu metrów huknął nie do obrony.

Asysta:
Kara Mbodji #4
11
1
20'

61 procent posiadania piłki ma Zulte.

1
18'

Hanni mocno uderzył sprzed pola karnego, jednak za blisko środka bramki i golkiper poradził sobie z tym strzałem.

1
18'

Dośrodkowanie Bruno do Teodorczyka, lecz za plecy Polaka i ten nie mógł oddać strzału.

1
1
15'

Zamieszanie w polu karnym gości, jednak Bruno nie był w stanie oddać strzału.

13'

Fiołki nadal w defensywie. Gościom póki co wychodzi bardzo dużo.

10'

Kiepsko z rzutu rożnego dośrodkował Tielemans. Piłka przeleciała przez całe pole karne.

1
9'

Bardzo dobrze prezentują się gracze gości. Anderlecht ma problemy z utrzymaniem się przy piłce.

6'

Teodorczyk popchnął rywala, a ten wpadł w bramkarza. Sędzia ogwizdał spalonego.

4'

Teodorczyk urwał się obrońcy, wpadł w pole karne i chyba chciał podawać do Hanniego, ale piłka przelała mu się po nodze i poleciała wprost w bramkarza.

1
1
2'

Gol! Strzelił Mbaye Leye. 1:0 dla Zulte! Leye przejął piłkę przed polem karnym i oddał techniczny, płaski strzał z lewej nogi. Futbolówka znalazła się tuż przy słupku!