I liga: 16. kolejka
05 lis 2016 16:00
90+1'

Gol! Strzelił Paul Batin. Asystował mu Petteri Forsell.

Wejście smoka Patina. Napastnik Miedzi otrzymał podanie, rzecz jasna, od Forsella i podwyższył wynik meczu. Deklasacja

90'

Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył trzy minuty

88'

Na murawie panuje Miedź. Płaskie uderzenie Keona Daniela minimalnie obok lewego słupka posterunku Rafała Misztala

86'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Paweł Kapsa.

Miedź Legnica
85'

Uderzenie Rafała Makowskiego na wiwat

83'

Piękne zachowanie kibiców Pogoni. Pomimo bardzo niekorzystnego wyniku, głośno wspierają gospodarzy

81'

To jeszcze nie koniec? Kontra Miedzi. Forsell dostrzegł Łobodzińskiego, a ten najpierw ograł Chyłę, po chwili trafił jednak w słupek

78'

Pogoń. Schodzi: Marcin Burkhardt. Wchodzi: Alban Sulejmani.

To juz ostatnia zmiana wśród gospodarzy

76'

Gol! Strzelił Wojciech Łobodziński. Asystował mu Petteri Forsell.

Fin jest dzisiaj królem asyst. Podanie Forsella na bramkę zamienił Łobodziński. Skrzydłowy przelobował Rafała Misztala

75'

Miedź przejęła inicjatywę nad meczem. Goście dominują w środku pola i kontrolują przebieg spotkania

73'

Łobodziński próbował szczęścia z dziesiątego metra, ale skończyło się na bardzo niecelnym strzale

68'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Burkhardt.

Pogoń Siedlce
67'

Miedź nie postawiła autobusu przed swoim polem karnym i nadal jest łasa na bramki. Łukasz Garguła wypatrzył niepilnowanego Rybickiego. Pomocnik Miedzi zmarnował jednak dogodną okazję

62'

Przerwa w grze. Pomocy potrzebuje Rumen Trifonov

60'

Forsell poczyna sobie coraz odważniej. Przed chwilą asysta, teraz strzał z 20 metrów. Górą jednak Misztal

58'

Gol! Strzelił Damian Rasak. Asystował mu Petteri Forsell.

Atakowała Pogoń, a bramkę strzeliła Miedź. Forsell znakomicie wypatrzył Damiana Rasaka, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Rafała Misztala

55'

Pogoń cały czas próbuje. Niedokładne podanie Makowskiego na prawe skrzydło

15:31

Spotkanie ogląda 1632 widzów

51'

Michałowi Bajdurowi brakło centymetrów, by z rzutu wolnego zaskoczyć Kapsę

50'

Pogoń chce jak najszybciej odrobić straty. Gospodarze przeważają, grają znacznie lepiej niż w pierwszej połowie

47'

Było blisko! Kapitalna okazja dla gospodarzy. Po podaniu Tomasiewicza w sytuacji sam na sam znalazł się Daniel Gołębiowski, jednak zmarnował szansę

46'

Piłkarze wrócili do gry

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej połowy

40'

Pogoń w natarciu. Po centrze Burkhardta bliski szczęścia był Demianiuk

38'

Sędzia nie dał się na to nabrać. Za próbę wymuszenia karnego żółtą kartkę otrzymał Michał Bajdur.

37'

Bardzo mądra gra Miedzi Legnica. Przyjezdni nie pozwalają Pogoni rozwinąć skrzydeł

33'

Emocje udzieliły się kibicom. Miejscowi fani nie mogą pogodzić się z decyzjami sędziów

30'

Zrobiło się nerwowo i ostro. Żółtą kartkę otrzymał Daniel Gołębiewski. Napastnik nie patyczkował się z Jonatanem Perezem

29'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Rafał Misztal.

28'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Arkadiusz Jędrych.

Po centrze Łukasza Garguły piłkarz Pogoni Siedlce skierował piłkę do własnej bramki

1
25'

Na strzał z 20 metrów zdecydował się Wojciech Łobodziński. Próba skrzydłowego Miedzi nie sprawiła problemów Rafałowi Misztalowi

1
23'

Optycznie w ostatnich minutach dominuje Miedź. Pogoń zamknięta na własnej połowie

19'

Marcin Burkhardt prostopadłym podaniem szukał Tomasiewicza. Intencje pomocnika Pogoni wyczuł Paweł Kapsa

15'

To się mogło podobać. Z autu piłkę wyrzucił Daniel Chyła, futbolówka trafiła pod nogi Marcina Burkhardta. Strzał byłego reprezentanta Polski mocno niecelny

13'

W zamieszaniu podbramkowym do piłki doszedł Grzegorz Bartczak. Uderzył jednak zbyt lekko

12'

Kombinacyjna akcja Lobodzińskiego oraz Garguły. Ważna interwencja Daniela Chyły i tylko rzut rożny dla Miedzi

10'

Zabrakło kropki nad i, czytaj dobrego dośrodkowania. Świetna indywidualna akcja Demianiuka, który minął dwóch zawodników Miedzi.

8'

Trzeszczą kości. Za brutalny atak na Tomasiewiczu żółtą kartkę otrzymał Keon Daniel.

7'

Szybkie tempo meczu. Oba zespoły grają bardzo ofensywnie

4'

Było groźnie, ale sędzia dostrzegł spalonego. Michał Bajdur znalazłby się w sytuacji sam na sam

2'

Pierwsza składna akcja Pogoni. Z prawej strony dośrodkowywał Cezary Demianiuk, ale do piłki nie doszedł Daniel Gołębiewski

czas Start meczu
15:31

Piłkarze już na murawie. Pogoń na biało-niebiesko, Miedź w granatowych koszulkach

15:31

W zespole z Siedlec zabraknie Konrada Wrzesińskiego, dotąd najlepszego zawodnika Pogoni. Na czwartkowym treningu doznał bowiem kontuzji.