Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Massimo Bruno.

Genk. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Dante Vanzeir.

80'

Genk stara się jeszcze coś wskórać, ale nie wygląda na zespół, który byłby w stanie odrobić straty.

76'

Gol! Strzelił Hamdi Harbaoui. Asystował mu Diego Capel.

0:2! Prawym skrzydłem świetnie przedarł się Capel, a jego dośrodkowanie strzałem nie do obrony wykończył Harbaoui.

Hamdi Harbaoui #9
73'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Thomas Buffel.

70'

Gra się zaostrzyła, sędzia często musi teraz uspokajać zawodników.

69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nicolae Stanciu.

66'

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alejandro Pozuelo. Zawodnik Genku się poślizgnął i dość pechowo sfaulował Spajicia.

Alejandro Pozuelo #24
KRC Genk
65'

Żółtą kartkę otrzymał Alejandro Pozuelo.

KRC Genk
64'

Gol! Strzelił Kara Mbodji. Asystował mu Uros Spajić.

1:0 dla Anderlechtu! Z rzutu wolnego dośrodkował Stanciu, piłkę zgrał głową Spajić i potężną bombą pod poprzeczkę do siatki trafił Mbodji.

Kara Mbodji #4
Asysta:
Uros Spajić #5
63'

Łukasz Teodorczyk sfaulowany przed polem karnym Genku. Polak wywalczył rzut wolny.

60'

Anderlecht. Schodzi: Stephane Badji. Wchodzi: Hamdi Harbaoui.

Stephane Badji #8
57'

Przytomna interwencja Roefa poza polem karnym. Uprzedził tam Karelisa.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Onyinye Ndidi.

Onyinye Ndidi #25
KRC Genk
53'

Niebywałe! Teraz poprzeczka uratowała gości, a trafił w nią strzałem z ostrego kąta Buffel.

51'

Kapitalnie sprzed pola karnego uderzył Nicolae Stanciu i gospodarzy uratowała poprzeczka!

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Z dystansu na wiwat strzelił Bailey i piłka poszybowała w trybuny.

49'

Tempo nadal jest bardzo szybkie i widowisko może się podobać.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Omar Colley.

KRC Genk
39'

Kolejny faul na Teodorczyku, gospodarze mocno "opiekują" się Polakiem.

38'

Zablokowany strzał z dystansu Susicia.

36'

Łukasz Teodorczyk ruszył do prostopadłego podania, ale nie opanował piłki. W dodatku sędzia odgwizdał wątpliwego spalonego Polaka.

34'

Roef nogami obronił strzał Susicia z ostrego kąta. Znów lepszy fragment w wykonaniu gospodarzy.

31'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Susicia z lewego skrzydła. Piłka zeszła mu ze stopy i opuściła boisko.

29'

Niezła wrzutka Stanciu z rzutu wolnego, strzału jednak nie było.

26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Uros Spajić.

24'

Powinno być 1:0 dla miejscowych! Nikolaos Karelis stanął oko w oko z Roefem, podciął nad nim piłkę, ale trafił tylko w boczną siatkę.

21'

Kolejna oskrzydlająca akcja gości, zamknął ją strzałem głową niekryty Hanni, znakomicie jednak obronił to Bizot.

21'

Łukasz Teodorczyk mógł zaliczyć asystę. Polak dośrodkował w polu karnym w kierunku Alexandru Chipciu, ale Rumun nie zdołał oddać strzału.

18'

Bizot z kłopotami obronił groźny strzał Acheamponga z ostrego kąta.

15'

Z dystansu obok słupka uderzył Hanni.

15'

Gra się trochę uspokoiła, goście zniwelowali przewagę KRC Genk.

11'

Łukasz Teodorczyk na razie dokładnie pilnowany przez rywali, ale też cały Anderlecht nie pokazał jeszcze w ofensywie zbyt wiele.

9'

Zupełnie niekryty Tino-Sven Susić zamknął dośrodkowanie Pozuelo, główkował jednak zbyt lekko i Roef na posterunku.

8'

Płaski strzał Hanniego sprzed pola karnego. Tuż obok słupka. Jak na razie jesteśmy świadkami niesamowitych emocji, bardzo szybkie tempo i sporo sytuacji.

6'

Teraz Bailey zamknął dośrodkowanie z lewej strony boiska, uderzył zza obrońcy, ale nie trafił w bramkę.

5'

Nieźle z dystansu uderzył Bailey, jednak Roef złapał piłkę.

5'

Przed tym meczem Anderlecht miał na koncie 12 pkt. (po sześciu kolejkach), zaś Genk - 10.

4'

Bardzo dynamiczny start w wykonaniu gospodarzy, Anderlecht ma spore kłopoty.

2'

Już mogło być 1:0 dla gospodarzy! Po strzale Susicia Roef zdążył z interwencją, ale i tak miał sporo szczęścia, bo piłka odbiła się jeszcze od słupka.

Czy Łukasz Teodorczyk znów strzeli co najmniej jednego gola?