Serie A: 13. kolejka
19 lis 2016 18:00
90+2'

Sytuacyjny strzał głową jednego z gospodarzy. Pepe Reina nie musiał interweniować.

1
90'

Pogramy dodatkowe 4 minuty.

88'

Schodzi Mertens, za niego Omar El Kaddouri.

84'

Udinese ruszyło do przodu. Miejscowi nie mają nic do stracenia, dlatego szukają gola, który da im remis.

81'

Rodrigo De Paul za Duvana Zapate.

79'

Giaccherini w miejsce Insigne.

78'

Mertens ruszył z piłką, brak wsparcia ze strony kolegów sprawił, że zawodnik Napoli postanowił strzelać! Mocno po ziemi i będzie rzut rożny.

75'

Jakub Jankto w miejsce Svena Kumusa.

wchodzi Wchodzi
Jakub Jankto #15
schodzi Schodzi
Sven Kumus #7
75'

Felipe ogląda żółtą kartkę.

Felipe #5
Udinese Calcio
74'

Niewiele zabrakło, a Piotr Zieliński znalazłby się w doskonałej sytuacji.

72'

Piotr Zieliński w miejsce Marka Hamsika.

69'

Mertens został złapany na spalonym.

66'

Zapata może się podobać. Widać, że chce dać swojej drużynie sto procent.

64'

Udinese szuka okazji, ale piłkarze Napoli są dobrze ustawieni w obronie.

61'

Godzina gry za nami. Liczymy na to, że zobaczymy jeszcze kilka goli.

59'

Udinese walczy! Wprowadzony po przerwie Stipe Perica zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego na precyzyjny strzał głową!

57'

Co się odwlecze... Lorenzo Insigne skompletował dublet! SSC Napoli po słabej pierwszej połowie w drugiej robi z rywalem co chce.

56'

Powinno być 2:0 dla Napoli! Lorenzo Insigne dość szczęśliwie otrzymał piłkę w polu karnym, ale zamiast do siatki uderzył w trybuny!

53'

Stipe Perica w miejsce Rydera Matosa.

52'

Ryzykowna, ale udana interwencja Pepe Reiny. Nad stadionem mocno się rozpadało, czy to zachęci do oddawania strzałów z dystansu?

50'

Gospodarze muszą ruszyć, a to z kolei doskonała okazja do kontry dla Napoli.

1
48'

Poprzeczka! Ależ rozkręca nam się ten mecz! Lorenzo Insigne huknął z dystansu, gdyby nie interwencja bramkarza Udinese byłoby 2:0!

1
47'

Napoli zdobywa gola! Lorenzo Insigne wykorzystał podanie Jose Callejona z prawego skrzydła!

46'

Druga połowa rozpoczęta!

43'

Napoli długo wymienia podania, problem w tym, że nic z tego nie wynika.

41'

Z chęcią napisalibyśmy, że pachnie gole, ale musielibyśmy skłamać.

38'

Duvan Zapata mógł stanąć oko w oko z golkiperem Napoli. Mógł, gdyby uciekł obrońcy.

36'

Trzeci korner dla Udinese i znów piłka wylądowała w rękach Reiny.

35'

Gospodarze szarpnęli lewym skrzydłem i wywalczyli rzut rożny.

34'

I jak na zamówienie spróbował Mertens, ale jego próba była bardzo, bardzo nieudana.

33'

Dużo niedokładnych podań. Może jakieś strzały z dystansu?

31'

Faul w środku pola. Piłka dla SSC Napoli.

29'

Hamsik szukał podaniem Insigne, ale dobrze defensywa gospodarzy.

27'

Aktywny Duvan Zapata zdecydował się na strzał... taką próbą krzywdy się nie zrobi.

25'

Nie jest to wielkie widowisko. Chwaliliśmy Udinese, ale po niezłym początku oglądamy teraz wyrównane i słabe spotkanie.

23'

Piłkarze Udinese zmarnowali rzut rożny. Futbolówkę bez żadnego problemu wyłapał Pepe Reina.

21'

Mały kocioł w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie futbolówka wylądowała w rękach Karnezisa.

19'

Faworyt nie pokazuje za wiele. Za pierwsze minuty więcej ciepłych słów należy kierować pod adresem Udinese.

18'

Nie ma gola! Pepe Reina ratuje Napoli, a doskonałym dryblingiem w polu karnym popisał się Duvan Zapata!

14'

Jak dotąd dużo chaosu w ofensywie obu ekip.

12'

Bardzo ładnie pograli teraz piłką miejscowi. Ostatecznie zbyt lekki strzał głową oddał Duvan Zapata.

9'

Pepe Reina bez problemu przejął dośrodkowanie.

7'

Niezłe tempo w tych pierwszych minutach. Mimo, że to Napoli jest faworytem, to Udinese nie ma zamiaru czekać na to, co zrobi rywal.

5'

Było groźnie! Po dośrodkowaniu z prawej strony strzał głową oddał Badu. Zabrakło mu jednak precyzji.