Primera Division: 3. kolejka
10 wrz 2016 20:30
90+4'

Centymetry od wyrównania!!! Lionel Messi udrzeył tuż obok słupka z ok. 11 metrów!

1
1
90'

Tylko 3 minuty doliczone.

1
1
88'

FC Barcelona bezradna. Alaves coraz bliżej zwycięstwa!

2
85'

Andres Iniesta strzelił technicznie z 17 metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

1
1
82'

Jeremy Mathieu uderzył z ostrego kąta, jednak skuteczną interwencją popisał się Pacheco.

1
81'

Alaves zaczyna grać na czas, a Barcelona wciąż bije głową w mur.

2
79'

. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Victor Camarasa.

wchodzi Wchodzi
Victor Camarasa #8
schodzi Schodzi
76'

Barcelona ma wielkie problemy ze stworzeniem groźnej okazji. Coraz bliżej olbrzymiej sensacji.

1
73'

. Schodzi: Kiko Femenia. Wchodzi: Carlos Vigaray.

Carlos Vigaray #22
Kiko Femenia #21
73'

Bardzo zły strzał w wykonaniu Messiego. Piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Garcia. Będzie świetna okazja dla Barcelony!

Raul Garcia #3
Deportivo Alaves
2
70'

. Schodzi: Edgar Mendez. Wchodzi: Cristian Espinoza.

1
69'

Luis Suarez źle przyjął futbolówkę i bramkarz Alaves zaliczył udaną interwencję. To będzie ciężkie 20 minut dla Barcelony.

66'

Barcelona. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Luis Suarez.

64'

Gol! Strzelił Ibai Gomez. Katastrofalny błąd Mascherano wykorzystał Ibai Gomez, który przejął piłkę i strzelił obok bezradnego Cillesena!

6
3
64'

Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Andres Iniesta.

60'

Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Lionel Messi.

58'

Spokojny okres w meczu. Za chwilę na boisku pojawi się Lionel Messi.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

52'

Arda Turan dograł płaską piłkę w pole karne, a na krótkim słupku niecelnie strzelił Paco Alcacer.

51'

Piłka w siatce Barcelony, jednak sędzia odgwizdał spalonego!

1
51'

Lionel Messi rozpoczął rozgrzewkę.

1
50'

Neymar z dystansu huknął nad poprzeczką. Barca w natarciu!

49'

NIEPRAWDOPODOBNE!!! Jeremy Mathieu powinien mieć drugą bramkę! Francuz znalazł się w jeszcze lepszej sytuacji, jednak z pięciu metrów uderzył tuż obok słupka!

46'

Gol! Strzelił Jeremy Mathieu. Asystował mu Neymar. Nie minęła minuta, a Barcelona już wyrównała!!! Po rzucie rożnym celną główką popisał się Mathieu.

3
1
46'

Bez zmian po przerwie! Zaczynamy!

45'

Ivan Rakitić!!! Po zespołowej akcji Barcy Chorwat uderzył z 11 metrów obok słupka.

1
43'

Barcelona w końcu włączyła wyższy bieg. Mistrzowie doprowadzą do wyrównania jeszcze przed przerwą?

1
40'

I jest odpowiedź Barcelony! Javier Mascherano świetnie zagrał na głowę Neymara, który złożył się do strzału szczupakiem i posłał piłkę obok słupka.

39'

Gol! Strzelił Deyverson. Asystował mu Kiko Femenia. Sensacja!!! Deyverson uprzedził rywala w polu karnym i z bliskiej odległości trafił do siatki!

Asysta:
4
3
35'

Tym razem Neymar zdecydował się na strzał w kierunku krótkiego słupka. Pomylił się o kilka metrów.

2
33'

W końcu było gorąco! Neymar kapitalnie rozegrał rzut wolny, zagrywając płaską piłkę do zupełnie niepilnowanego Vidala, którego silny strzał zdołał obronić Pacheco.

32'

Minęło pół godziny, a Barcelona wciąż nie stworzyła żadnej bramkowej okazji!

3
29'

Pacheco źle interweniował po rzucie rożnym, ale gospodarze nie skorzystali z kiksu golkipera Deportivo.

25'

Arda Turan ładnie odegrał piłkę w polu karnym do Vidala, którego uderzenie zostało zablokowane.

22'

Alaves przyjmuje Barcelonę na własnej połowie z ustawieniem 5-4-1. Wszyscy piłkarze praktycznie nie przekraczają 40 metra. Taka taktyka na razie przynosi korzyści.

18'

Z piłką przed polem karnym znalazł się Ivan Rakitić, ale strzał Chorwatowi zupełnie nie wyszedł.

1
14'

Blisko bramki samobójczej. Wracający Dani Torres kopnął jednak piłkę obok własnego słupka.

1
14'

I mamy pierwszą interwencję Cillesena w Barcelonie. Holender spokojnie złapał piłkę po strzale z dystansu Ibaia Gomeza.

1
14'

Sporo niedokładności w rozegraniu piłki przez graczy Barcelony. Zupełnie niewidoczny jest debiutujący Paco Alcacer, a grę na swoje barki stara się przejąć Neymar. Czekamy na pierwsze groźne akcje.

2
9'

Na razie defensorzy Alaves nie popełniają błędów. Optyczna przewaga Barcy, okazji bramkowych brakuje.

1
4'

Od początku zdecydowana przewaga Barcelony. Alaves w głębokiej defensywie.

1
19:32

Na ławce Barcelony zasiedli m.in. lider strzelców Luis Suarez oraz Lionel Messi, który ostatnio miał drobne problemy ze zdrowiem.

1
19:32

Swój mecz wygrał już Real Madryt, który z kompletem punktów na tę chwilę przewodzi w tabeli Primera Division.

1
19:32

Niecała godzina do meczu. Na Camp Nou na razie pustki.

19:32

W nowym zespole zadebiutują Jasper Cillessen oraz Paco Alcacer, a pierwszy raz w tym sezonie w barwach Barcy zagra Neymar.

19:32

Totalna rewolucja w podstawowym składzie Barcelony. W porównaniu z poprzednim meczem miejsce w podstawowej jedenastce utrzymało 4 graczy - Ivan Rakitić, Sergio Busquets, Denis Suarez i Arda Turan.