2
1
90'

Gol! Strzelił Adrian Paluchowski.

5:2! Paluchowski wykorzystał sytuację sam na sam z Radlińskim i zmniejszył rozmiary porażki pruszkowian.

Znicz Pruszków
3
3
3
5
7
88'

Z 30 metrów uderzył Wojciech Trochim i gości uratowała poprzeczka!

1
3
1
86'

Gol! Strzelił Adrian Basta.

Już 5:1! Misztal poradził sobie ze strzałem Dudzica, ale wobec dobitki Basty był bezradny.

Sandecja Nowy Sącz
17
12
1
1
2
84'

Na trybunach stadionu w Nowym Sączu pojawiło się 2994 widzów.

9
6
2
2
2
83'

Z dystansu wysoko nad poprzeczką uderzył Baran.

3
1
78'

Gol! Strzelił Kamil Słaby. Asystował mu Filip Piszczek.

4:1! Po płaskim dograniu Piszczka z prawego skrzydła, Słaby tylko dopełnił formalności.

22
10
1
3
4
76'
72'

Znów uderzał Michal Piter-Bucko, zablokował go jednak Marcin Rackiewicz.

2
70'

Bardzo groźny strzał głową oddał Michal Piter-Bucko i obrońcy Znicza ratowali się wybiciem piłki z linii bramkowej!

2
1
63'

Gol! Strzelił Michał Gałecki. Asystował mu Lukas Kuban.

3:1 dla Sandecji! Kuban przeprowadził akcję prawym skrzydłem i po jego dograniu Gałecki trafił do siatki głową.

16
6
2
5
61'

Żółtą kartkę za faul na Dudzicu otrzymał Grzegorz Janiszewski.

1
1
1
56'

Niezłą sytuację w polu karnym Znicza miał Piszczek, ale zamiast strzelać wykonał niedokładne podanie.

2
2
53'

Żółtą kartkę za faul na Wdowiaku otrzymał Maciej Mysiak.

4
3
50'

Żółtą kartkę za faul na Banaszewskim otrzymał Bartłomiej Kasprzak.

1
1
3
1
49'

Piszczek podał do rozpędzonego Dudzica, jednak strzał napastnika gospodarzy zatrzymał Misztal.

1
1
47'

Po dośrodkowaniu Banaszewskiego, celnie uderzył Aleksander Jagiełło, ale na posterunku Łukasz Radliński. Sandecja natychmiast odpowiedziała i w boczną siatkę trafił Bartłomiej Dudzic.

1
1
1
46'

Sandecja. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Filip Piszczek.

46'

Początek drugiej połowy.

2
1
44'

Gol! Strzelił Lukas Kuban.

Sandecja już prowadzi! Gospodarze oddali kilka strzałów w jednej akcji i w końcu do siatki trafił Kuban. Misztal popełnił w tej sytuacji błąd.

27
21
4
3
6
42'

Łukasz Radliński złapał piłkę po strzale z dystansu Jagiełły.

3
1
1
1
40'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Maciej Machalski.

11
8
1
1
1
39'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim. Asystował mu Bartłomiej Kasprzak.

Wyrównanie! Kasprzak podał do Trochima, a ten zatańczył w polu karnym i pokonał Misztala precyzyjnym strzałem, po którym piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka.

27
16
6
3
6
35'

Bartłomiej Dudzic padł w polu karnym Znicza, sędzia początkowo wskazał na "wapno", ale szybko zmienił decyzję. Nie ma rzutu karnego dla Sandecji.

2
3
2
1
3
33'

Po prostopadłym podaniu Trochima, Bartłomiej Dudzic wyszedł sam na sam z Misztalem, jednak chybił z ostrego kąta!

1
2
1
30'

Po rzucie rożnym bardzo groźnie główkował Dawid Szufryn, ale Piotr Misztal zdołał obronić!

1
2
1
28'

Bartłomiej Dudzic źle złożył się do strzału z pierwszej piłki i Piotr Misztal zaliczył łatwą interwencję.

2
2
1
25'

Co się dzieje z Sandecją? Adrian Paluchowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Radlińskim i uderzył obok słupka! Gospodarze mieli mnóstwo szczęścia.

4
3
1
1
1
24'

Pruszkowianie chcą pójść za ciosem! Tuż obok słupka uderzył teraz Maksymilian Banaszewski.

4
2
1
2
2
21'

Paluchowski zmylił Radlińskiego i pokonał go pewnym strzałem. Sensacja w Nowym Sączu!

15
7
2
9
10
20'

Rzut karny dla Znicza! Ręką zagrał Michal Piter-Bucko.

1
2
2
6
3
16'

Adrian Danek zagrał wzdłuż bramki, ale Bartłomiej Dudzic nie sięgnął piłki.

1
2
14'

Dawid Szufryn zablokował w polu karnym strzał Jagiełły.

1
1
12'

Żółtą kartkę za faul na Baranie otrzymał Andrzej Niewulis.

3
1
1
7'

Żółtą kartkę za faul na Wdowiaku otrzymał Damian Jakubik.

4
2
1
6'

Z rzutu wolnego dośrodkował Machalski, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i opuściła boisko.

1
1
5'

Po faulu na Danku sędzia zastosował przywilej korzyści, jednak Wojciech Trochim uderzył obok bramki.