90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gabriel Paulista.

90+1'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Olivier Giroud.

3:1! Giroud dośrodkował płasko spod końcowej linii i z bliska formalności dopełnił Sanchez.

90'

Doliczone 5 minut.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Dan Gosling.

AFC Bournemouth
87'

Mesut Oezil oddał nieczysty strzał po dośrodkowaniu Ramseya i Federici nie musiał interweniować.

85'

Walczą jeszcze goście, ale ich akcje wyglądają mało przekonująco.

81'

AFC Bournemouth. Schodzi: Brad Smith. Wchodzi: Lys Mousset.

80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Brad Smith.

77'

Mogło być 2:2! Kapitalnie interweniował Cech, broniąc strzał Afobe z 3 metrów.

75'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Olivier Giroud.

73'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Harry Arter.

73'

Powinien być rzut karny dla gości. W polu karnym ewidentnie ręką zagrał Nacho Monreal.

71'

AFC Bournemouth. Schodzi: Junior Stanislas. Wchodzi: Jordon Ibe.

70'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Junior Stanislas.

67'

Bournemouth w ataku pozycyjnym, z którego jednak niewiele wynika.

63'

AFC Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Benik Afobe.

62'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Arterze otrzymał Alexis Sanchez.

61'

Teraz Alex Oxlade-Chamberlain zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta. Dobrze interweniował Steve Cook.

60'

Alexis Sanchez trochę za głęboko dośrodkował do Oezila i tego drugiego uprzedził Adam Federici.

57'

Teraz Bournemouth ma problem z dojściem do siebie. Goście nie potrafią odpowiedzieć Arsenalowi.

53'

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Nacho Monreal.

2:1 dla Arsenalu! Po wrzutce Oezila Monreal przytomnie zgrał piłkę do Walcotta i ten bez trudu pokonał Federiciego uderzeniem głową.

52'

Coraz intensywniej w zespole Arsenalu rozegrzewa się Olivier Giroud.

50'

Kanonierzy w ataku pozycyjnym, ale obrona Bournemouth gra bardzo czujnie.

47'

Niezłe dośrodkowanie Oezila z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i poleciała obok słupka.

47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

45+3'

Potężna bomba Sancheza z ostrego kąta i gości uratowała poprzeczka!

45+1'

Arsenal nie potrafi złapać właściwego rytmu i stwarzanie sytuacji przychodzi mu z trudem.

45'

Doliczone 3 minuty.

42'

Theo Walcott zakręcił obrońcami Bournemouth, ale Brad Smith zablokował jego strzał z ostrego kąta.

38'

Alexis Sanchez ładnie wymienił w polu karnym krótkie podania z Oezilem, ale przestrzelił z ostrego kąta.

36'

Zaskakujący obrazek, dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście.

33'

Wyrównane spotkanie na Emirates Stadium. Gol na 1:1 dodał ekipie Bournemouth pewności siebie.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi.

28'

Z ostrego kąta w krótki róg uderzył Brad Smith i Petr Cech wybił piłkę na rzut rożny.

26'

Powinno być 2:1 dla gości! Po zgraniu Ake Adam Smith główkował z 6 metrów tuż nad poprzeczką!

23'

Gol! Strzelił Callum Wilson.

1:1! Wilson zmylił Cecha i pokonał go pewnym płaskim strzałem.

1
22'

Rzut karny dla Bournemouth! Sędzia uznał, że Monreal sfaulował Wilsona. Dość "miękka" jedenastka.

19'

Zablokowane dośrodkowanie Wilsona spod końcowej linii.

14'

Alexis Sanchez padł w polu karnym po interwencji Ake i miał do sędziego ogromne pretensje. Ten powinien użyć gwizdka, ale Kanonierom należał się tylko rzut wolny, bo przewinienie miało miejsce jeszcze przed linią szesnastki.

12'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

1:0 dla Arsenalu! Koszmarny błąd Cooka, który zbyt krótko podał do Federiciego. Piłkę przejął Sanchez i z łatwością pokonał bramkarza gości płaskim strzałem.

12'

Optyczna przewaga po stronie Arsenalu, ale goście odgryzają się kontrami.

8'

W zamieszaniu po rzucie wolnym Ake zablokował potężny strzał Elneny'ego z 13 metrów.

7'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Simon Francis.

4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Steve Cook.

2'

Od razu wyszli z kontrą goście. Mocno, ale obok słupka uderzył z dystansu Adam Smith.

2'

Kapitalna okazja Arsenalu! Mesut Oezil zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale jego strzał z kilku metrów zablokował Nathan Ake.