22 paź 2016 13:30
90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Gorąco w polu karnym Tottenhamu! Francis dośrodkował na siódmy metr, gdzie strzał głową Afobe przeleciał tuż nad poprzeczką.

88'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Ryan Fraser.

85'

Aktywniejszy w ostatnich minutach jest Tottenham Hotspur. Gospodarzy dużo kosztował ten mecz.

83'

Wilshere pada na murawę w polu karnym Kogutów. Karny? Nie, sędzia jest innego zdania.

82'

Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Benik Afobe.

79'

Chamskie zachowanie Sissoko, który celowo uderzył w twarz łokciem Artera. Sędzia niczego nie zauważył.

76'

Zbyt lekki strzał Rose'a, chociaż piłka zmierzała w róg bramki Boruca. Polak na posterunku.

74'

Rwane tempo od kilku minut. Niewiele dzieje się na murawie.

71'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Moussa Sissoko.

69'

Na boisku leży Gosling. Możliwe, że konieczna będzie zmiana.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Max-Alain Gradel.

AFC Bournemouth
66'

Ważna interwencja Artera, który powstrzymał Lamelę.

64'

Kąśliwy strzał Lameli z rzutu wolnego, ale wprost w Boruca.

61'

Son w ostatniej chwili został zablokowany po podaniu Allego.

60'

Bournemouth. Schodzi: Jordon Ibe. Wchodzi: Max-Alain Gradel.

58'

Bournemouth przez dobrą chwilę nie potrafiło wyjść z własnej połowy.

56'

Chwila wytchnienia w pierwszym meczu 9. kolejki Premier League.

52'

Ostry kąt, ale Lamela zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

51'

Lamela wyszedł środkiem, ale był zbyt wolny i stracił piłkę.

48'

Brawo Boruc! Polak obronił strzał Allego z dystansu.

48'

Kąśliwe dośrodkowanie Walkera, ale żadnego z jego kolegów nie było na piątym metrze.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Ibe pokazał, że dysponuje sporą szybkością. Płasko zagrał na jedenasty metr, lecz Wilson uderzył obok bramki.

45+1'

Nieudany strzał głową Wilsona i piłka poszybowała obok słupka.

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

Długie podanie w kierunku Wilsona, ale piłkę złapał Lloris.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Rose.

Tottenham Hotspur
40'

Lamela znów faulował rywala. To powinna być druga żółta i w konsekwencji czerwona.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Dan Gosling.

38'

Lamela upadł w polu karnym Bournemouth, ale sędzia nie wskazuje na "wapno".

37'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

36'

Rose nieczysto trafił w piłkę i ta nawet nie leciała w światło bramki.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vertonghen.

34'

Bournemouth już nie naciska tak rywali, jak w pierwszych dwóch kwadransach.

31'

Francis zgrał piłkę do Boruca, ale było to przypadkowe zagranie i Polak mógł złapać futbolówkę.

29'

Son lekko sfrustrowany, że sędzia liniowy pokazał jego spalonego. Kąśliwe spojrzenie w kierunku arbitra.

28'

Groźnie! Strzał Eriksena, piłka odbija się Artera i zmierza w róg bramki Boruca. Polak popisuje się jednak bardzo dobrym refleksem.

27'

Piłka w polu karnym miejscowych. Son się poźliznął i leżąc już na murawie źle odegrał do kolegi z zespołu.

24'

Koguty naprawdę rzadko dochodzą pod pole karne gospodarzy.

21'

Lloris dalekim wyjściem poza własne pole karne zażegnał niebezpieczeństwo.

18'

Arter nie przebierał w środkach i wyciął Wanyamę, ale sędzia nie odgwizdał nawet faulu.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Lamela.

17'

Lamela długo holował piłkę aż w końcu oddał strzał z 22 metrów i futbolówka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką!

16'

Lloris pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu Wilshere'a z rzutu rożnego.

16'

Ostry kąt miał Wilson, a mimo to zdecydował się na strzał. Został zablokowany - korner dla Bornemouth.

14'

Rose wydaje się, że nie jest dzisiaj w dobrej dyspozycji. Ponownie ograł go King.

11'

Tottenham stara się uporządkować grę, ale gospodarze są dzisiaj bardzo zmotywowani.

8'

Tottenham miał rzut wolny w okolicach pola karnego Bournemouth, ale dośrodkowanie zostało wybite.

5'

Jak to nie wpadło?! Hugo Lloris jakimś cudem obronił strzał Danielsa z kilku metrów. Piłka jeszcze odbiłą się od poprzeczki.