3
1
3
73'

Ricardo Quaresma szukał na dalszym słupku Ronaldo, ale nie tym razem. Dobra interwencja obronna Korhuta.

6
5
3
2
4
69'

Węgry. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Zsolt Kalmar.

4
4
5
4
3
67'
3
6
10
5
4
65'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Fantastyczny strzał z rzutu wolnego! Piłka przeleciała nad murem i zaskoczyła Gulacsiego.

107
64
32
30
53
62'

Dobry pomysł Dzsudzsaka, który prostopadłym podaniem chciał uruchomić Szalaia. Zabrakło precyzji.

4
8
6
3
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Balazs Dzsudzsak. Faulowany na środku boiska był Fonte.

7
7
4
4
5
57'

Przebieg gry niemal identyczny do tego z pierwszych 45 minut. Portugalia kontroluje spotkanie.

7
4
5
3
3
54'

Szarpnął teraz Cristiano Ronaldo. Kapitan mistrzów Europy nabrał prędkości, wpadł w pole karne, ale w ostatniej jego uderzenie zostało zablokowane przez Kadara.

7
11
7
3
3
51'

Koszmarnie niecelny strzał odchylonego Joao Mario. Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

4
7
4
4
7
49'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Besego, ale pewnie z bramki na przedpole wybiegł Rui Patricio.

3
2
2
2
4
46'

Węgry. Schodzi: Adam Lang. Wchodzi: Gergo Lovrencsics.

5
10
6
5
3
46'

Startujemy z drugą połową.

10
5
2
2
3
44'

Obie drużyny wyczekują już przerwy.

14
7
5
3
3
41'

Wreszcie składnie zagrali przyjezdni, ale w kluczowym momencie akcji dośrodkowanie zepsuł Adam Gyurcso. Zbyt głębokie dogranie piłkarza Pogoni Szczecin.

6
9
5
5
5
40'

Chaotyczne piąstkowanie węgierskiego bramkarza, ale skończyło się tylko na strachu. Piłka u Madziarów.

5
6
10
3
5
38'

Mogło być po zawodach. Joao Mario wypatrzył Ronaldo, ale próba strzału przewrotką była nieskuteczna.

13
7
10
4
2
36'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Andre Silva.

Długie podanie z linii obrony i zgranie piętą Silvy. Do piłki doskoczył Ronaldo i podwyższył wynik pięknym strzałem lewą nogą z 18 metrów.

111
73
35
36
74
32'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Raphael Guerreiro.

Kapitalnie rozprowadzona akcja. Centra z lewego skrzydła i pewne wykończenie Silvy. Tego nie dało się zmarnować! Strzał z 4 metrów i 1:0.

105
64
30
38
65
28'

Zbyt pochopną decyzję o strzale z trudnej pozycji podjął Adam Szalai i piłka przeleciała daleko obok celu. Napastnik przejął futbolówkę po niepewnym wybiciu przez Soaresa, powinien jednak szukać podania do lepiej ustawionych kolegów.

7
8
9
9
13
25'

Strzał z 23 metrów, ale próba Ronaldo została łatwo zablokowana.

8
11
9
13
8
22'

Oskrzydlająca akcja Nagy'ego. Próba dośrodkowania spod linii końcowej, ale nie będzie nawet rzutu rożnego.

5
7
10
7
7
19'

Świetne dosrodkowanie Quaresmy. Piłka miała dziwną parabolę lotu i dość zaskakująco trafiła do Ronaldo. Ten jednak nie był na to przygotowany.

10
11
11
7
4
17'

Kontra gości i mocny strzał Szalaia. Piłkę na klatkę piersiową ofiarnie przyjął Soares, co kosztowało go chwilowym bezdechem.

5
5
11
5
5
15'

Kwadrans za nami. Optyczna przewaga gospodarzy, okazji jednak niewiele.

7
6
6
10
7
12'

"Spadający liść" w wykonaniu Ronaldo i grymas niezadowolenia na twarzy CR7. Piłka na dobrym pułapie, zahaczyła jednak o piłkarza stojącego w murze i tylko korner dla Portugalii.

11
11
9
16
8
11'

Ostry atak na nogi Andre Gomesa. Przesadził Paulo Vinicius, ale sędzia o dziwo nie zdecydował się na pokazanie kartki.

6
4
14
6
11
9'

Lekkie uderzenie Cedrica Soaresa nie mogło przynieść powodzenia. Pewny chwyt Gulacsiego.

10
9
8
4
5
6'

Nagłe przyspieszenie Ronaldo, kilka długich susów zakończone mocnym strzałem z 25 metrów... obok bramki.

20
18
12
12
6
5'

Pretensje do Marciniaka ma Cristiano Ronaldo. Zdaniem gwiazdy Realu Madryt rywale przesadzają z agresją.

16
12
12
8
16
3'

Spokojny początek. Kilka długich podań za linię węgierskiej obrony, ale Ronaldo niewiele wskórał.