2
3
4
120+1'

Złoty kontratak Hiszpanów! Francja ruszyła do przodu całym zespołem i nadziała się na kontrę. Sergio Camello po raz drugi znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i sprytnym strzałem trafił do siatki.

12
8
4
2
3
120'

Sędzia dolicza minimum 1 minutę.

6
4
1
1
1
120'

Jedna z ostatnich szans. Indywidualna akcja Doue, ale na koniec Francuz oddał bardzo mocny i niecelny strzał z ostrego kąta.

6
2
2
1
1
118'

Cherki w polu karnym. Próba dogrania w okolice bliższego słupka, ale piłkę po raz kolejny złapał hiszpański bramkarz.

5
1
1
1
1
117'

Olise z rzutu rożnego... bardzo źle. Spokojnie łapie piłkę Arnau Tenas.

4
2
2
2
2
116'

Cubarsi walczył z Kalimuendo w polu karnym i Francuz nagle upadł na murawę. Sędzia uznał, że nie było faulu.

3
3
116'

Coraz mniej czasu do końca. Niewiele dzieje się na boisku. Hiszpania w defensywie.

1
2
1
113'

Zrobił nam się brzydki mecz w drugiej części dogrywki. Mało piłki, więcej gry na czas. Francja bije głową w mur.

1
1
2
112'

Gra na czas Hiszpanów.

1
2
2
111'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kiliann Sildilla #5
1
110'

Francja się nie poddaje, ale brakuje konkretów.

1
1
1
108'

Hiszpanie nie forsują tempa. Grają spokojnie, na utrzymanie wyniku.

1
1
1
106'

Mocny strzał Sergio Gomeza z dalszej odległości. Restes z trudem odbił piłkę.

1
1
1
106'

Gramy! Czy to ostatnie 15 minut? A może Francja wyrówna i dostaniemy rzuty karne? No to sprawdźmy.

2
1
czas Druga połowa dogrywki
106'
Soungoutou Magassa #17
Manu Kone #6
1
105'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

2
105'

Było groźnie! Doue odpalił pocisk z szesnastu metrów. Arnau Tenas... złapał piłkę, ale uciekła mu na moment między nogami. Niewiele zabrakło do absolutnie kuriozalnego gola na 4:4.

1
102'

I znowu wszystko zmienia się o 180 stopni. Hiszpania zyskała nowe siły. Ma piłkę, odpycha rywala od własnego pola karnego.

1
100'

Hiszpania znowu prowadzi! Oni czekali na tę szansę i się doczekali. Rezerwowy Sergio Camello przelobował bramkarza w sytuacji sam na sam!

3
2
98'
96'

Jedni i drudzy czekają na jakiś błąd. Nikt nie chce przedwcześnie się odkryć.

1
94'

Kalimuendo nie trafił w piłkę, gdy miał przed sobą pustą bramkę.

2
1
1
93'

Żółtą kartkę otrzymał Jon Pacheco.

Jon Pacheco #12
1
91'

Od razu akcja Francji, Mateta ponownie doszedł do strzału w polu karnym, jednak postawił na siłę i posłał piłkę wysoko nad bramką.

1
1
91'

Gramy!

czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
Bradley Locko #15
Adrien Truffert #3
komentarz

PRZED NAMI DOGRYWKA! CO TO JEST ZA FINAŁ!

90+9'

Doliczony czas już dawno upłynął.

90+8'

Ależ tu się dzieje w doliczonym czasie. Akcja w jedną i drugą stronę.

1
1
90+6'

Poprzeczka ratuje Francję! Benat Turrientes strzelił lewą nogą, ale fenomenalnie odbił piłkę Restes.

1
1
1
90+3'

Mateta strzela bardzo pewnie i jest 3:3!

3
1
8
90+2'

Mateta bierze piłkę.

1
1
1
7
5
90+2'
1
2
3
90+1'

Kalimuendo faulowany. Rzut karny! Ależ fatalne zachowanie Pablo Barriosa.

1
1
6
90'

A jednak! Sędzia biegnie do monitora!

2
1
89'

Francuzi domagają się rzutu karnego. Protestuje Kalimuendo, ale sędzia pokazuje, że nic nie było.

1
2
88'

To mogła być zabójcza kontra Hiszpanów. Sergio Gomez strzelał płasko z ostrego kąta, ale nie trafił w bramkę. Zabrakło niewiele.

1
88'
Aimar Oroz #14
1
86'

Hiszpania już nawet nie próbuje atakować. Pełna dominacja Francji.

1
83'
Benat Turrientes #8
Abel Ruiz #9
1
83'
1
81'

Blisko. Przycisnęła Francja. Manu Kone strzelał mocno z 18 metrów, ale nie trafił w bramkę. Bardzo dużo miejsca zostawili mu rywale.

1
80'

Była szansa dla Hiszpanii, ale Sergio Gomez strzelił niecelnie zza pola karnego.

1
79'

Francja łapie kontakt! Kolejny rzut wolny, kolejne dośrodkowanie i tym razem piłka znalazła się w siatce. Wrzucał Olise, lekko trącił piłkę Akliouche i jest już tylko 2:3!

Maghnes Akliouche #8
1
1
1
1
2
78'
1
1
78'
Enzo Millot #12
2
77'

Niecelny strzał głową Matety z kilku metrów po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

2
1
1
76'
Adrian Bernabe #16
1
76'

Gwizdy publiczności, bo Arnau Tenas nie spieszy się ze wznowieniem gry z piątego metra.

1
76'

Olise... podanie w pole karne, choć była sytuacja do strzału z osiemnastu metrów. I to była błędna decyzja. Skończyło się stratą.

1
74'

Zepsuła kontratak Hiszpania. Abel Ruiz podał do Barriosa, ale ten skiksował w polu karnym. To nie był czysty strzał prawą nogą i piłka trafiła w boczną siatkę.

1
73'
1
1
73'
Juanlu Sanchez #20
Marc Pubill #2
1
72'

Przed szansą Manu Kone, ale kolejny raz spektakularnie broni Arnau Tenas!

1
1
70'

Francja ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, jednak zdecydowanie zbyt często przedostaje się pod pole karne rywala.

1
67'

Mateta dostał kapitalne podanie z drugiej linii. Wygrał walkę o pozycję, ale nie trafił czysto w piłkę. Broni Arnau Tenas.

1
1
65'

Niewiele wynika z kolejnych akcji Francuzów. Hiszpania czeka na swoją okazję po jakimś kontrataku.

4
1
62'

Płaski i dość lekki strzał Olise zza pola karnego. Był tam lekki rykoszet, ale zachował czujność Arnau Tenas.

1
61'

Pół godziny do końca. Coraz mniej czasu mają Francuzi, by wywalczyć złote medale.

1
60'

Odpowiedź Hiszpanów! Mogło być już 4:1, ale Miranda spudłował po dośrodkowaniu Pubilla. Miał miejsce w polu karnym, strzelił z powietrza, ale nie trafił w bramkę.

1
57'

Szansa dla Francji! Po dośrodkowaniu z lewej strony z pięciu metrów strzelał Kone i poprzeczka ratuje Hiszpanię! Świetną centrą popisał się Truffert.

1
2
1
1
56'

Niebezpieczna strata Barriosa przed własnym polem karnym, ale sędzia uznał, że Hiszpan był w tej sytuacji faulowany przez Kone. Dyskretne przewinienie.

1
53'

W dużym zamieszaniu w polu karnym uderzał Lukeba, ale został w ostatniej chwili lekko przyblokowany i piłka przeleciała nad bramką.

1
52'
Arnaud Kalimuendo #9
3
52'
Joris Chotard #13
1
1
1
50'

Fermin Lopez dostał podanie przed polem karnym, uderzył bez przyjęcia... bardzo wysoko nad bramką.