1
3
2
83'

Milan wreszcie przejął piłkę i może wymienić kilka podań na połowie przeciwnika. To jest obrazek, którego dawno nie widzieliśmy w tym meczu.

1
1
1
1
2
88'
Toni Fernandez #27
Sergi Dominguez #21
1
15
80'
1
79'
Andres Cuenca #29
Gerard Martin #24
6
1
79'
1
1
1
78'
76'

Kwadrans do końca. Milan za bardzo nie atakuje po przerwie.

7
5
3
3
3
74'

Będą kolejne zmiany w ekipie Barcelony. Ale to za moment.

4
3
3
3
3
70'

Pau Victor założył siatkę rywalowi, a następnie huknął zza pola karnego. Początek dobry, końcówka akcji kiepska, bo piłka przeleciała wysoko nad bramką.

5
3
6
5
4
69'
Marc Casado #30
4
4
4
5
5
69'

Płaska centra z lewej flanki. Był blisko oddania strzału Raphinha, ale w ostatniej chwili jeden z obrońców wybił mu piłkę spod nóg.

1
1
1
1
3
66'

I znowu źle Raphinha. Wbiegł w pole karne, niepotrzebnie wszedł drybling i musiał ratować sytuację strzałem prawą nogą z dość ostrego kąta. Oczywiście nie było z tego żadnego zagrożenia.

4
2
3
2
3
64'

W odpowiedzi Barca, natomiast Raphinha strzelił zbyt czytelnie z ostrego kąta. Kolejna dobra parada Torrianiego.

4
3
1
2
2
63'

Nieudany strzał Chukwueze zza pola karnego. Piłka poszybowała nad bramką.

3
1
1
1
1
62'
Yunus Musah #80
1
1
77'
58'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Pau Victor.

Ładna akcja Barcelony i jest już remis! Raphinha zagrał w tempo na jeden kontakt, Pau Victor urwał się defensywie Milanu, podciął piłkę do Lewandowskiego, a ten trafia na 2:2.

34
16
6
3
3
57'

Lewandowski zagrywał w pole karne. Dobry pomysł, trochę gorsze wykonanie, bo Raphinha nie doszedł do piłki.

3
3
2
2
2
56'

Minimalnie lepsze wrażenie po przerwie sprawia Barcelona.

6
2
1
1
1
55'

Gerard Martin wrzucał w pole karne z lewej strony, ale Pau Victor nie zanotował najlepszego kontaktu z piłką w polu karnym. Po chwili błąd popełnili zawodnicy Milanu, jednak Marc Bernal skiksował i nie oddał dobrego strzału.

1
1
55'

Barcelona w ataku pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika.

51'

Początek pierwszej połowy był znacznie ciekawszy niż początek drugiej.

4
3
2
2
2
48'

Akcja Barcelony! Pau Victor zagrywał z prawej strony w pole karne, ale Lewandowski nie trafił w piłkę na piątym metrze. To powinien być remis.

5
4
3
4
4
46'
46'
czas Druga połowa
61'
Alex Valle #12
2
1
46'
46'
Marc Bernal #16
2
1
46'
45'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

3
2
2
2
1
44'

Auć. Pulisić znokautowany. Amerykanin oberwał w głowę po mocnym wykopie ter Stegena.

1
3
1
2
1
43'

Spotkanie straciło na atrakcyjności.

5
5
3
6
4
41'

Gundogan w trudnej sytuacji opanował piłkę w polu karnym. Mógł strzelać w dobrej pozycji, ale chyba się zawahał. Ostatecznie próbował jeszcze dograć i był to zły wybór.

2
2
1
2
5
39'

Fatalny strzał Chukwueze z ostrego kąta. Łatwo ograny Lenglet, jednak na koniec zabrakło dobrego uderzenia.

3
2
1
1
1
37'

Cóż, niewiele dzieje się po tej przerwie na nawodnienie.

2
2
1
2
2
37'
3
1
1
3
6
30'

Przerwa na picie.

10
7
3
3
5
30'

Christensen potrzebuje pomocy medycznej. Wygląda na zamroczonego.

2
2
8
2
1
29'

Alex Valle świetnie zacentrował w pole karne. Lewandowski wyskoczył do piłki na dalszym słupku, ale jego strzał broni Torriani.

7
3
2
6
3
28'

Dynamiczny rajd Leao. Portugalczyk przewrócił się w polu karnym, jednak sędzia nie przerwał gry.

3
2
1
27'

Raphinha oddał płaski strzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur. Fatalne wykonanie.

4
4
1
4
6
25'

Rzut wolny dla Barcelony. Sędzia uznał, że Loftus-Cheek faulował Casado kilka metrów przed polem karnym. Niepotrzebnie machał rękami zawodnik Milanu.

7
3
1
1
1
24'

Jeszcze jedna szansa dla Barcelony! Raphinha po raz kolejny płasko strzelał z dość ostrego kąta, ale i teraz fantastycznie broni Torriani.

5
3
1
3
5
22'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Raphinha.

Barcelona odpowiada. Robi nam się mecz! Techniczny strzał Lewandowskiego z szesnastu metrów. Idealne trafienie przy bliższym słupku i jest już tylko 1:2 z perspektywy Barcy.

42
19
5
4
9
21'

Alex Valle założył siatkę Terracciano w polu karnym, jednak na tym koniec popisów. Zdążył z asekuracją kolega z drużyny.

1
1
20'

A tu bramka na 2:0 dla Milanu

3
2
1
2
2
18'

Raphinha w polu karnym Milanu, płaski strzał lewą nogą, ale kapitalnie broni Torriani. Po chwili dobijał Lewandowski, jednak był umiejętnie blokowany.

1
1
2
3
1
18'

Leao... kolejna akcja. Dobry drybling, ale na koniec zawiodło podanie już w obrębie pola karnego. Do nikogo.

1
15'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Rafael Leao.

2:0 Milan! Pulisić dostał podanie w tempo od Leao, dynamicznie wbiegł w pole karne i sprytnym strzałem pokonał ter Stegena! Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, bo kąt był bardzo ostry, a tymczasem Amerykanin wybrał inne rozwiązanie.

14'

Mnóstwo miejsca miał Pulisić w tej sytuacji.

2
2
13'

Barca w lekkim szoku. Była dominacja, a tu po prostym błędzie w defensywie inicjatywa oddana rywalowi.

2
2
1
2
1
12'

Milan od razu rzucił się do ataku. Saelemaekers ruszył na obieg, ale nie dograł celnie w pole karne. Barcelona wybija piłkę.

3
1
10'

Gol! Strzelił Luka Jović. Asystował mu Christian Pulisić.

To była tak naprawdę pierwsza akcja Milanu. Chukwueze genialnie zagrał w pole karne. Pulisić miał dużo miejsca, podał wzdłuż piątego metra i Jović trafił do pustej bramki.

10'

Lenglet strzelał niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
1
1
4
9'

Raphinha próbował wyłożyć piłkę do pustej bramki, ale w ostatniej chwili świetnie interweniował Thiaw. Futbolówka nie dotarła do Pau Victora.

3
3
1
1
1
8'

Zawodnicy Milanu rzadko mają okazję, żeby utrzymać się przy piłce i wymienić kilka podań.

4
2
5'

Raphinha przekombinował. Dostał dobre podanie od Lewandowskiego, ale Brazylijczyk pogubił się w polu karnym. Zaczął kiwać i ostatecznie został zablokowany.

2
2
1
4
2
5'

Milan nie za bardzo radzi sobie z wysokim pressingiem Barcy.

5
2
1
4'

Lewandowski zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów. Kiepska ta próba i piłka przeleciała obok bramki.