(2:0)
Zakończony

FC Barcelona

komentarz

FC Barcelona doznała w La Lidze pierwszej porażki w sezonie. Lider tabeli uległ w Pampelunie Osasunie 2:4. Robert Lewandowski na boisku przebywał przez 70 minut.

10
16
4
7
8
90+6'

Groźnie pod bramką gospodarzy, piłka zatrzymała się na słupku po strzale Torresa!

18
12
13
16
14
90+6'
23
19
10
9
15
90+5'

Atak pozycyjny Barcelony. Osasuna broni się niemal całą drużyną.

23
11
5
6
10
90+2'

Yamal stara się w pojedynkę jeszcze coś zdziałać. Osasuna czuje już jednak, że jest bliska triumfu.

33
17
12
13
11
90'

Barcelona jeszcze walczy o remis. Pogramy jeszcze przez 7 minut.

27
20
11
11
16
89'

Gol! Strzelił Lamine Yamal. Z ok. 19 metrów uderzył Yamal i piłka przy słupku w bramce! 4:2!

65
37
13
17
27
87'

Na strzał zdecydował się Casado, daleko od bramki gospodarzy.

13
7
4
5
5
85'
5
85'

Gol! Strzelił Abel Bretones. Czwarty gol dla Osasuny! Przed polem karnym piłka spadła pod nogi Bretonesa, a ten posłał pocisk w kierunku bramki Peny! 4:1!

24
84'
5
19
16
4
5
84'
3
83'

Uderzał Raul Garcia, Pena popisał się bardzo dobrą interwencją. Wojtek też by to obronił!

5
10
3
4
5
82'

Minuty płyną. Barcelona nie potrafi zagrozić, napędzanej przez kibiców, Osasunie.

13
7
4
6
5
79'

Ruben Pena wpadł z piłką w pole karne, ale chyba chciał wjechać do bramki i zablokował go Garcia!

16
10
5
9
3
78'

Garcia do Kounde, który źle przyjął piłkę w polu karnym i po chwili złapał ją bramkarz.

10
9
5
9
9
77'
3
1
10
4
4
77'
3
4
2
5
3
75'

Kwadrans do końca. Barcelona ma niewiele czasu i argumentów, aby wrócić do gry.

20
10
8
8
12
72'

Gol! Strzelił Ante Budimir. Pewny strzał Budimira w prawy róg. Pena nie miał szans! 3:1!

41
25
16
20
34
71'
18
12
4
8
17
71'

Rzut karny dla Osasuny! Kontra Osasuny, zagranie do Budimira, który został sfaulowany!

29
18
15
17
29
70'
40
33
16
42
87
70'
Gerard Martin #35
10
4
2
1
69'
19
8
4
2
3
66'

Indywidualna akcja Torresa, który w sytuacji sam na sam pozwolił wykazać się bramkarzowi!

13
12
20
15
24
65'

Prawą stroną ruszył Zaragoza. Dogranie do Budimira było jednak niedokładne.

16
13
11
11
12
63'

Martin wyłożył piłkę... Budimirowi. Strzał napastnika z pola karnego przeleciał obok słupka!

16
11
10
14
8
63'

Osasunie udało się przetrwać trudniejszy moment i zaczęła oddalać grę od własnej bramki.

15
9
5
13
17
61'
11
59'

Gracze z Pampeluny zamarzyli o rzucie karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

25
15
7
8
9
59'
33
12
3
6
2
59'
39
12
5
3
2
59'
Ruben Pena #15
8
5
2
2
1
56'

Kolejny pożar na przedpolu gospodarzy. Lewandowski omal nie wbił piłki do bramki.

56
26
17
14
19
55'

Herrera podał tlen Barcelonie. Do końca sporo czasu. Tutaj jeszcze wiele się może wydarzyć.

33
18
7
9
11
53'

Gol! Strzelił Pau Victor. Asystował mu Gerard Martin. Co to było! Bramkarz źle rozegrał piłkę. Po chwili przed polem karnym trafiła do Pau Victora, który uderzył z ok. 30 metrów. Strzał był słaby, ale po katastrofalnej interwencji Herrery piłka wpadła do siatki! 2:1!

Asysta:
145
64
15
19
24
53'

Kounde do Lewandowskiego, Herrera wyczuł intencje Polaka i sparował strzał z ok. dziesięciu metrów!

23
11
12
13
23
52'

Zawinął Lewandowski. Piłka poszybowała ponad bramką.

21
26
7
17
18
51'

Będzie rzut wolny dla Barcelony z ok. 22 metrów. Miejsce do uderzenia jest dobre.

14
11
5
1
49'

Cruz powoli zbiera się z murawy. Najgorzej wyglądał upadek zawodnika Osasuny.

8
4
10
9
12
48'

Torres tak wyprowadzał kontrę, że piłka mu uciekła, a po chwili staranował rywala.