(1:0)
Zakończony

FC Barcelona

komentarz

Po dwóch wygranych w La Lidze FC Barcelona musiała się sporo napocić, aby sięgnąć po kolejne trzy punkty. Blaugrana ostatecznie pokonała Rayo Vallecano 2:1.

52
19
5
2
3
90+12'

A my wciąż gramy...

11
3
4
3
2
90+10'

Sporo szczęścia miała Barcelona, jeden z graczy gospodarzy przed bramką skiksował!

53
22
18
9
9
90+9'

Jeszcze desperackie próby ataku Rayo. Gospodarze na wyrównanie mają niewiele czasu.

11
12
18
8
14
90+6'
32
15
9
9
10
90+6'

Minuty płyną, Barcelona w końcówce nie pozwala rywalom na wiele.

38
20
7
8
5
90+4'
Marc Bernal #28
10
8
13
11
28
90+3'

Strzał z dystansu Bernal bramkarz gospodarzy zdołał odbić.

11
6
8
6
10
90'

Pogramy jeszcze przez 10 minut.

53
18
8
6
10
90'
13
4
6
13
6
89'

Nie zdziwi nas, jeśli za moment sędzia zmieni swoją decyzję i wyrzuci gracza gospodarzy z boiska. Pedri został brutalnie potraktowany.

21
6
6
21
28
88'
Pathe Ciss #6
14
10
1
1
1
88'

Na strzał zdecydował się Yamal. Piłka nie zdołała nabrać rotacji i padła łupem bramkarza.

12
7
3
7
6
85'

Barcelona prowadzi i nie zamierza oddawać pola gry trochę sfrustrowanym rywalom.

53
24
7
6
12
82'

Gol! Strzelił Dani Olmo. Asystował mu Lamine Yamal. Yamal z prawej strony pola karnego do Olmo, ten momentalnie wypracował sobie miejsce do strzału i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza! 1:2!

224
90
12
7
20
81'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Gracze Rayo cało wyszli z opresji.

15
7
7
15
15
79'

W końcu próba gospodarzy. Pewnie interweniował na linii ter Stegen.

19
5
3
3
10
76'

A teraz idziemy na jednego. Oczywiście chodzi i łyk wody z bidonu, termosu, szklanki.

24
20
5
3
6
75'

Kwadrans pozostał Barcelonie na zadanie decydującego ciosu.

19
9
7
11
14
72'

Gol Roberta Lewandowskiego został słusznie anulowany. Wcześniej rywala na stopę nadepnął Kounde. Wciąż 1:1!

27
28
19
61
132
72'

Jeszcze mamy VAR. Wydaje się, że Kounde faulował rywala.

13
10
17
36
70
71'

Ależ on to zrobił! Piłka spadła pod nogi Lewandowskiego po odbiciu przez bramkarza. "Lewy" nie dał rady uderzyć, ale po chwili wypracował sobie miejsce do strzału i idealnie trafił. 1:2!

102
45
9
4
10
71'
Abdul Mumin #16
20
10
2
1
4
70'

Gracze Rayo starają się sprawić, aby tempo gry było szarpane i Barcelona nie złapała swojego rytmu.

10
5
6
7
13
68'
wchodzi Wchodzi
Pep Chavarria #3
schodzi Schodzi
Oscar Valentin #23
2
3
66'

Gracze Rayo co chwilę kładą się na murawie. Przed momentem kostkę skręcił Valentin.

6
10
10
10
9
64'
2
64'
Jorge De Frutos #19
4
8
1
2
2
65'
Gerard Martin #35
12
4
2
2
1
62'

Barcelona wyraźnie wrzuciła wyższe przełożenie. Gospodarze mają coraz większe problemy.

50
16
5
3
5
60'

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Raphinha. W Madrycie remis! Raphinha wypatrzył w polu karnym Pedriego, a ten uderzeniem z ok. 10 metrów trafił do bramki! 1:1!

132
53
10
15
18
58'

Olmo uderzył z ok. 30 metrów. Piłka trafiła w poprzeczkę!

39
14
14
13
13
58'

Wyraźna przewaga Barcelony. Wydaje się, że gol na 1:1 to kwestia czasu. Oczywiście świadomi jesteśmy, że piłka nożna jest nieprzewidywalna.

20
11
4
5
5
56'
Adrian Embarba #21
Alvaro Garcia #18
2
3
1
55'
4
7
1
3
1
54'

Pedri do Lewandowskiego, strzał w krótki róg był niecelny.

12
16
7
14
15
53'

Raphinha uderzył lewą nogą z rzutu wolnego obok muru, ale także centymetry obok słupk!

9
7
4
11
10
50'

Ależ było blisko! Raphinha na czwarty metr do Lewandowskiego, któremu ostatecznie piłka przeleciała między nogami!

29
48
13
21
30
49'

Po przerwie gracze Barcelony żwawiej poruszają się po boisku. Czekamy na pierwsze okazje z jednej lub drugiej strony.