Zakończony

Warta Poznań

90+5'
90+3'

Była szansa dla Wisły. Carbo doszedł do strzału w polu karnym, ale został zablokowany. Grobelny by nie sięgnął piłki!

3
7
1
4
4
90+2'

Urwał się prawym skrzydłem Baena, zagrał płasko w okolice piątego metra, ale Zwoliński został zablokowany.

2
2
2
7
7
90+1'

W ostatnich minutach Warta kontroluje wydarzenia na boisku.

6
1
11
10
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
11
10
89'

Firlej w polu karnym, ale został w doskonały sposób zablokowany przez obrońcę Wisły.

1
1
2
3
2
88'

Po rzucie rożnym nad bramką strzelał Biedrzycki.

1
1
2
2
1
88'

Baena - dośrodkowanie do nikogo. Strasznie chaotyczne te kolejne akcje Wisły.

2
2
1
1
85'

Szeliga ucierpiał. Oberwał w twarz i krwawi. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

4
1
1
84'
84'

Rodado zbyt wysoko uniósł nogę w polu karnym. Poniosła go ambicja, chciał oddać strzał z absurdalnej pozycji.

1
1
84'
84'
7
6
1
1
1
82'
82'

Kibice Wisły byli cierpliwi, ale chyba właśnie przestali. Słyszymy wulgaryzmy, które mają zachęcić zawodników do lepszej gry.

2
2
3
1
1
79'
2
1
1
1
2
78'

To już jest trochę gra o przetrwanie Warty Poznań, ale z drugiej strony Wisła nie ciśnie jakoś bardzo mocno w ostatnich minutach.

2
2
2
76'

Akcja Wisły. Alfaro spojrzał w pole karne i... nie było tam nikogo. To znaczy nikogo z Wisły, same zielone koszulki.

2
2
1
2
74'
74'
1
2
2
1
2
72'

Kapitalne kierunkowe przyjęcie Carbo. Jednym kontaktem wprowadził się w pole karne i wypracował sytuację do strzału, ale na koniec uderzył nad poprzeczką.

1
1
2
1
1
70'

26. strzał Wisły w tym meczu. Mikulec spróbował szczęścia z dystansu, ale dość wyraźnie się pomylił.

1
3
1
1
68'

Kazimierz Moskal nie może uwierzyć. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strącił piłkę Zwoliński, ale zamykający wszystko na dalszym słupku Biedrzycki uderzył w boczną siatkę.

1
3
1
1
68'
2
2
1
66'

Niesamowite. Po strzale Szeligi piłka leciała obok słupka, ale... nagle się zatrzymała w kałuży. Dość nieoczekiwanie przed szansą stanął Michalski, jednak uderzył w poprzek. Kuriozum.

1
65'

Mocny strzał Carbo z dystansu, ale został zablokowany. Po chwili jeszcze wrzucał Alfaro i z kilku metrów pomylił się Rodado.

3
1
1
2
62'
2
2
1
2
4
61'

Pół godziny do końca. Wisła dalej nie potrafi strzelić gola Warcie.

4
3
1
3
60'

Coraz więcej nerwów w szeregach Wisły. Kibicom nie podoba się już żadna decyzja sędziego.

3
3
1
1
2
58'
58'
58'
58'
57'

Sędzia przerywa grę, bo na boisku leży kontuzjowany Żurawski. Potrzebna pomoc medyczna.

2
2
1
56'

Tkaczuk huknął z dalszej odległości, ale nie trafił w bramkę.

1
54'

A tymczasem Warta mogła podwyższyć wynik. Po dośrodkowaniu z prawej strony czystą sytuację w polu karnym miał Shibata, jednak strzelił zbyt lekko i Cziczkan złapał piłkę.

3
1
3
52'

21-4 w strzałach na korzyść Wisły.

1
1
51'

Wrzutka Jarocha w pole karne, lecz Rodado strzelił niecelnie.

2
1
50'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Mikulca, ale Grobelny pewnie interweniował.

1
1
1
49'

Wisła kontynuuje to, co zaczęła w pierwszej połowie, ale nie potrafi przełamać defensywy Warty.

4
1
2
46'

Rzut rożny rozegrany krótko przez Wisłę, ale Igbekeme strzelił bardzo niecelnie zza pola karnego.

2
1
2
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

1
1
czas Druga połowa
45+5'

Kacper Michalski wziął odpowiedzialność na siebie. Wyczuł go Cziczkan, ale nie dał rady. 1:0 dla Warty!

23
10
4
4
11
45+4'

Karny!

15
5
4
3
9
45+3'

Sędzia biegnie do monitora. To może być rzut karny dla Warty Poznań.

7
3
3
3
6
45+3'

Długo to trwa.

1
5
1
2
45+2'

Ale czy na pewno? Sędziowie jeszcze to analizują. Marc Carbo mógł zagrywać nieprzepisowo.

4
2
6
2
5
45+1'

Goście domagali się rzutu karnego, ale sędzia uznał, że po strzale Szeligi z ostrego kąta nie doszło do zagrania piłki ręką.

1
2
3
3
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

4
1
8
8
45'

Sukiennicki strzelał zza pola karnego, ale wysoko nad poprzeczką.

1
2
4
45'

Warta przez moment będzie grać w osłabieniu.

3
2
1
42'

Nie spieszy się przyjezdnym. Widać, że Warta przyjechała do Krakowa przede wszystkim nie przegrać.

1
1
2
41'

Duarte z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia. Warta wychodziła z kontratakiem, jednak szybko się to zakończyło.

1
1
40'

Mikulec zablokowany w polu karnym. W porę doskoczył Bartkowski i piłka wyleciała poza boisko.

1
1
37'

Szansa dla Wisły! Po strzale Sukiennickiego poprzeczka ratuje zespół gości!

1
1
1
2
3
36'

Nieudany strzał Mikulca z kilkunastu metrów. Przewrócił się zawodnik Wisły, bo bardzo blisko krył go Żurawski, ale sędzia nie dopatrzył się tutaj przewinienia.

1
1
1
35'

Duarte ostro potraktowany przez Michalskiego. Pobłażliwy był sędzia Małyszek, bo zawodnik Warty spokojnie mógł za to otrzymać kartkę.

1
1
1
1
34'

Cóż, brakuje konkretów z jednej i drugiej strony. Wisła ma przewagę, natomiast w dalszym ciągu niewiele z tego wynika.

1
1
31'

Ładna indywidualna akcja Duarte. Wycofanie piłki z linii końcowej w kierunku Igbekeme, ale ten oddał koszmarny strzał lewą nogą.

1
1
1
29'

Nie maleje napór gospodarzy. Rodado strzelał z ostrego kąta - zablokowany. W dużym tłoku, nie było szans nic z tego zrobić.

1
1
1
27'

Rodado idealnie zacentrował z rzutu wolnego, lekko trącił piłkę głową Sukiennicki, ale strzelił nieznacznie obok bramki.

1
1
1
25'

Zablokowany strzał Żurawskiego z osiemnastu metrów, z kolei poprawka Wojcinowicza była zbyt słaba. Cziczkan broni.

3
1
24'

Nieodpowiedzialne podanie Urygi w kierunku Cziczkana. Nie uratował tego bramkarz Wisły i goście dostali rzut rożny za darmo.

1
1
2
23'

Kontratak Warty... zakończył się bardzo szybko. Michalski szukał dłuższego podania w stronę Adamskiego, ale zabrakło dokładności. Piłka w rękach Cziczkana.

1
1
22'

Jedna z niewielu szans dla Warty w tym meczu. Dobrym dośrodkowaniem z rzutu wolnego popisał się Kiełb, ale Biedrzycki zachował spokój w polu karnym i wyjaśnił sytuację.

2
1
19'

Kompletnie nieudany strzał Starzyńskiego zza "szesnastki".

1
1
2
19'

Szeliga świetnie powstrzymał na skrzydle Rodado, ale następnie spanikował i oddał piłkę za darmo. Drużyna Warty nie wygląda w tym meczu zbyt korzystnie.

1
1
1
1
17'

Jeszcze jedna próba Igbekeme zza pola karnego, ale trafiony w głowę został Wojcinowicz.

4
15'

Bartkowski spanikował i podawał bardzo mocno w kierunku Grobelnego. To mogło się skończyć kuriozalnym samobójem, ale na swoje szczęście nie zagrywał w bramkę.

2
1
14'

Teraz Duarte odpalił rakietę z dalszej odległości. Mocno, po ziemi, ale Grobelny końcami palców odbił piłkę.

1
13'

Wisła ma inicjatywę. Przed momentem Rodado w trudnej pozycji strzelał z ostrego kąta, ale Grobelny broni.

1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Jurij Tkaczuk.

1
1
11'

Blisko Wisła! Starzyński wykorzystał błąd Bartkowskiego, wrzucił miękko w pole karne, ale Rodado w niemal idealnej sytuacji główkował obok słupka.

1
1
1
10'

Marc Carbo strzelał z dwudziestu metrów, ale nie trafił w bramkę.

1
1
9'

Tym razem z prawej strony w pole karne podawał Jaroch, lecz składający się do strzału Marc Carbo fatalnie skiksował.

1
8'

Świetna akcja gospodarzy, ale po płaskim zagraniu Starzyńskiego w pole karne piłkę wybił Shibata.

2
6'

Ależ huknął James Igbekeme! Co to był za pocisk z 25 metrów i słupek ratuje Wartę!

4
1
1
1
6'

Marc Carbo w polu karnym. Miał czas, miał miejsce, ale za długo zwlekał ze strzałem i finalnie został zablokowany.

1
1
5'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Wisłę. Sukiennicki zagrywał w pole karne, był tam wyraźny rykoszet po nieudolnej interwencji obrońcy Warty, ale Grobelny zachował czujność.

1
3'

Szansa dla Warty. Niebezpieczny strzał z dystansu oddał Michalski, ale Cziczkan broni na raty.