2
1
2
90'

Jeszcze Nico Williams. Był już w polu karnym, poszukał strzału, ale został zablokowany.

5
3
1
89'

I to by chyba było na tyle. Hiszpania wróciła do podawania piłki w poprzek boiska. Kontrola.

3
4
1
1
3
87'

Kwaracchelia... jakiś szalony rajd między kilkoma rywalami, ale tylko wywalczył rzut rożny.

8
4
3
4
4
85'

Hiszpania się bawi. Im wciąż mało. Gruzini na deskach.

14
11
3
9
6
83'

Hiszpania się nie zatrzymuje! To już jest demolka. Dani Olmo kapitalnie przyjął piłkę przed polem karnym, a następnie strzelił tuż przy słupku. 4:1!

Hiszpania
28
21
3
10
10
82'

Yamal w polu karnym, ale... to nie jest jego mecz. Znowu szukał uderzenia przy bliższym słupku i wyraźnie się pomylił.

1
2
1
7
2
81'
81'
80'

Yamal! Kolejna wyśmienita wymiana podań, ale Mamardaszwili broni strzał wschodzącej gwiazdy Barcelony z kilku metrów.

2
2
1
4
2
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Georges Mikautadze #22
1
2
1
79'
Giorgi Gwelesiani #15
1
1
77'

Powinno być 4:1! Nico Williams wyłożył piłkę do Olmo, ale ten strzelił za lekko i Mamardaszwili broni.

1
1
6
2
75'

Ale teraz nie ma już chyba żadnych wątpliwości. Hiszpania 3:1 i ćwierćfinał jest na wyciągnięcie ręki! Fenomenalny kontratak. Fabian Ruiz zagrał z własnej połowy, a następnie Williams zabawił się z Gwelesianim i huknął nie do obrony!

23
11
5
18
18
74'

Ależ akcja Yamala. Hiszpanie zabawili się z rywalem, zawodnik FC Barcelony podał płasko wzdłuż piątego metra i do własnej siatki Gwelesiani, ale... był tam spalony! Sędziowie nie uznali tego gola.

15
8
4
3
1
71'
6
70'

Mocny strzał Fabiana Ruiza, ale do tego bardzo niecelny.

5
4
3
3
6
68'

Dobra akcja Gruzji! Kwaracchelia genialnie zagrał na lewą stronę, Citaiszwili miał sporo miejsca, ale strzelił bardzo niecelnie.

9
9
1
1
4
67'

Seria zmian w obu zespołach za nami. Hiszpania cały czas w ataku.

5
3
1
4
5
67'
4
2
1
2
219
66'
63'
Luka Loczoszwili #14
2
1
2
1
63'
Giorgi Czakwetadze #10
2
1
1
1
63'

Ależ strata Gruzinów! Koszmarne podanie Koczoraszwiliego. Przechwycił piłkę Yamal, ale strzelił obok bramki z szesnastu metrów. Mamardaszwili nawet nie zareagował. To powinien być gol.

1
2
3
4
61'

Carvajal ruszył na obieg, jednak Olmo mu nie podał. Wybrał strzał z kilkunastu metrów i został zablokowany.

4
3
1
2
2
61'

Pół godziny do końca. Gruzja czeka na swoją szansę, natomiast zdecydowanie bliżej jest do kolejnego gola dla Hiszpanii.

5
4
2
5
4
60'

Kwaracchelia blokuje strzał Olmo z dystansu.

6
4
2
6
6
59'

Hiszpania przy piłce. Od prawej do lewej, na utrzymanie. Gruzini tylko biegają. Jest rzut rożny.

2
2
2
4
5
57'

Kwaracchelia w kontrataku, ruszył sam na kilku rywali, ale nie zdołał się przedostać w pole karne. To była misja z góry skazana na niepowodzenie.

5
3
1
7
3
55'

Niecelny strzał Moraty z dystansu. On też chciał się zapisać w protokole, ale uderzył źle.

9
2
1
3
7
54'

Wyraźnie przybici Gruzini. Bronią się bardzo głęboko, nie potrafią odebrać piłki. Hiszpania ma swój wymarzony wynik.

5
4
3
14
7
53'

Hiszpania mogła pójść za ciosem. Yamal strzelił tuż obok słupka z szesnastu metrów!

4
5
1
3
8
53'
2
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Lamine Yamal.

Ale teraz bramkarz Gruzji był już bezradny! Fabian Ruiz strzela głową z kilku metrów i Hiszpania prowadzi 2:1! Bardzo dużo miejsca z prawej strony miał Yamal, zacentrował precyzyjnie i pozostawiony bez opieki Fabian Ruiz zdobywa bramkę.

19
9
10
22
34
51'

Yamal oddał mocny strzał z rzutu wolnego, ale Mamardaszwili jest dziś w nieziemskiej formie!

8
4
2
2
50'

A tymczasem akcja Hiszpanów. Yamal faulowany tuż przed polem karnym.

2
1
1
5
48'

Ludzie łapią się za głowy! Kwaracchelia dostrzegł, że Unai Simon jest bardzo wysoko ustawiony i zdecydował się na strzał z własnej połowy. Zabrakło naprawdę niewiele do fenomenalnego gola!

17
9
7
6
6
46'

Pierwsza akcja Hiszpanów po przerwie. Pokazał się na wolne pole Morata, odegrał piłkę do lepiej ustawionego Fabiana Ruiza przed polem karnym, ale ten strzelił bardzo niecelnie.

2
2
3
3
4
46'

Gramy! Czy to ostatnie 45 minut dla Hiszpanii lub Gruzji na Euro 2024? A może czeka nas dogrywka? Rzuty karne?