Przerwa w grze spowodowana urazem Jakuba Lisa.

1
2
1
112'

Maciej Gostomski! Koszmar napastnika Motoru Lublin - Samuela Mraza, ponieważ nie pokonał uderzeniem z bliska bohatera już ponad 110 minut półfinału.

2
2
2
2
1
108'

Motor Lublin pozostaje na połowie przeciwnika, a ostatnia akcja indywidualna doprowadziła do wybicia Daniela Dziwniela na korner. Dośrodkowanie spod chorągiewki nie nadawało się do oddania uderzenia przez Sebastiana Rudola z powodu interwencji Lukasa Klemenza.

1
1
107'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Roginić za przewinienie taktyczne.

1
1
1
czas Druga połowa dogrywki
106'

Motor Lublin. Schodzi: Michał Król. Wchodzi: Jakub Lis.

102'

Górnik Łęczna ponownie w rozpaczliwej, mimo to skutecznej obronie.

1
1
100'

Na potwierdzenie nieskuteczności, napastnik Motoru trafił w słupek w 100. minucie po dośrodkowaniu Sebastiana Rudola. Ile można zmarnować szans na gola?!

2
5
1
98'

Równie mocne, co niedokładne uderzenie wprowadzonego niedawno do grania Marcela Gąsiora.

1
2
1
1
94'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Luberecki za kumulację fauli.

3
1
2
2
92'

Po bezbramkowych 90 minutach sędzia Jarosław Przybył musiał zarządzić dogrywkę. Na jej początku Motor miał kolejną szansę na pokonanie Macieja Gostomskiego, ale nie potrafił tego zrobić. Samuel Mraz razi nieskutecznością i nadział się na robinsonadę bramkarza po strzale głową.

2
1
1
91'
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Ponad 90 minut bezbramkowego grania. Niestety, drużyny nie zaproponowały nam wielkiego show. Groźniejsi gospodarze, ale nie dość, że nie wykorzystali rzutu karnego, to jeszcze oddali strzał w słupek.

2
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
86'

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem, trzeba będzie doliczać.

1
2
82'

Niezła wymiana podań Górnika Łęczna i zakończyła się ona strzałem zza pola karnego Kacpra Łukasiaka. Zawodnik, wypożyczony z Pogoni Szczecin, domagał się przyznania rzutu rożnego. Jarosław Przybył był kompletnie innego zdania.

80'

No niestety, na kanonadę się nie zanosi. 80 minut bezbramkowego grania i zostaje już mało czasu na odwołanie dogrywki.

77'

Przerwa w grze spowodowana urazem Kamila Wojtkowskiego.

76'

Już tylko kwadrans regulaminowego czasu w drugiej połowie spotkania.

74'

Lukas Klemenz zachował się dobrze blisko bramki Macieja Gostomskiego. Ponownie akcja lublinian zakończyła się niepowodzeniem i musieli zadowolić się wypracowaniem rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki interweniował z kolei Jonatan de Amo.

71'

15110 na trybunach.

2
1
69'

Samuel Mraz strzelił w słupek Górnika. Ale szansa i kolejna zmarnowana!

1
69'

Pierwsza zmiana w Motorze Lublin spowodowana urazem Arkadiusza Najemskiego.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Dziwniel za przewinienie taktyczne.

3
65'

Także kolejne roszady były w Górniku, ale do rewolucji na boisku nie doprowadziły. Niezmiennie Motor przeprowadza groźniejsze ataki, a mankamentem w jego grze jest nieskuteczność. Uderzenie Filipa Wójcika było niedokładne, a kolejna próba Mathieu Scaleta została zatrzymana przez Macieja Gostomskiego.

1
60'

I już bezbramkowa godzina za zespołami.

1
2
1
1
1
58'

Mathieu Scalet strzelił zza pola karnego. W pierwszym tempie interwencja Macieja Gostomskiego była niecelna, ale zgarnął piłkę nogą i nie pozwolił na wykonanie dobitki. Ponownie fragment spotkania ze wskazaniem na Motor Lublin.

1
56'

Filip Wójcik oddał potężne uderzenie zza pola karnego. Po nim piłka przeleciała z wysoką prędkością nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Macieja Gostomskiego.

54'

Michał Król ucierpiał bez kontaktu z przeciwnikiem. Skrzydłowy nie zamierza opuszczać boiska.

1
52'

W sporym zamieszaniu spokojne odegranie Jakuba Bednarczyka w rękawice Macieja Gostomskiego.

50'

W przerwie Pavol Stano przeprowadził teoretycznie ofensywną zmianę w Górniku. Wprowadził drugiego napastnika Karola Podlińskiego, który wszedł zamiast Mateusza Młyńskiego i dołączył w przodzie do Marko Roginicia.