(0:2)
Zakończony

Portugalia

komentarz

Nie było niespodzianki w meczu Portugalii z Turcją. Faworyt już do przerwy zapewnił sobie dwubramkową przewagę. Kuriozalny gol padł w 28. minucie. Ostatecznie potyczka zakończyła się wynikiem 3:0.

9
7
2
2
2
90+5'

Strzał z dystansu Nevesa poszybował ponad bramką.

90+3'

Jeszcze Turcy w końcówce szukają honorowego gola. Portugalia musi być czujna. A na boisku czwarty kibic.

4
5
2
4
1
90+3'

A na murawie już trzeci kibic. Waga coraz cięższa.

3
7
1
2
1
90+2'

Portugalia zamarzyła o rzucie karnym. Sędzia uznał, że Bernardo Silva nie był faulowany.

1
1
2
2
90'

Jeszcze 5 minut emocji w 2. połowie.

4
4
3
2
2
88'
1
1
1
1
2
87'

Kontra Portugalii, zagranie do CR7, ten nie dał rady opanować piłki w polu karnym.

4
1
85'

Dość oszczędna Portugalia w końcówce. Turcy w ataku, jednak nie są w stanie zagrozić rywalom.

2
1
1
82'
1
2
2
2
1
81'

Sporo chaosu w atakach Turków, którzy nie są w stanie wykreować sobie okazji na oddanie strzału.

3
2
2
79'

Jeszcze Turcy w ataku. ale nie są w stanie poważniej zagrozić Portugalczykom.

3
3
2
1
2
75'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Samet Akaydin #4
2
73'

Niewiele się dzieje na boisku. Wszystko od dawna jest jasne.

3
1
1
1
71'

Emocje jak na imprezie u królowej balu. Wszystko już posprzątane, królowa, a właściwie król, jest jeden.

4
7
3
2
2
70'
4
1
3
2
3
68'
68'

Młody kibic na boisku, fotka z CR7 jest. Uciekał chłopaczek na trybuny, ale go złapali. Oby zdjęcie zostało!

14
4
1
66'

Turcy w dość nieśmiałym ataku. Portugalia bez większych problemów rozbija próby rywali.

1
2
1
63'

Portugalia bawi się z rywalem. Turcy nie są w stanie przejąć piłki.

2
3
1
1
60'

Nic nie wychodzi podłamanym już Turkom. Dwa kwadranse do końca, ale oni już chcieliby zejść z boiska.

4
1
1
58'
Kenan Yildiz #19
58'
Ismail Yuksek #16
2
56'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Już po emocjach. Po błędzie obrony Portugalczycy wyszli dwójką zawodników naprzeciwko bramkarza. Ronaldo zagrał do Fernandesa, a ten do pustej bramki na 3:0! Tragicznie w tej sytuacji zachował się Celik, który złamał linię spalonego.

20
6
2
1
3
53'

Yusuf Yazici dogrywał, z czego wyszedł strzał. Costa był czujny i piłkę złapał.

4
1
1
51'

Mogło być groźnie pod bramką Turków. Portugalczykom do szczęścia zabrakło celnego uderzenia. Jeden z zawodników w decydującym momencie skiksował.