37
31
39
89'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Dawidowicz. - Ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - krzyknął jeden z Francuzów. Sędzia wziął to na poważnie.

56
123
38
24
68
88'

Mbappe w walce o piłkę dostał po nosie od Lewandowskiego.

234
301
39
28
27
87'

Efektownie i ryzykownie dla zdrowia Skorupski. Skutecznie dla nas!

118
43
14
14
17
87'

Francuzi walczą o 1. miejsce w grupie, ale zarazem mogą spaść na 3. Rywale w ataku!

62
41
15
15
19
86'
85'

Kounde do Giroud, ale Bednarek nas uratował. Ofiarnie i skutecznie!

60
32
9
10
12
84'

Dobrze Moder, Upamecano uprzedził Lewandowskiego.

46
58
17
14
17
83'

To już pewne. Tak blisko remisu na tym EURO jeszcze nie byliśmy się. Zawsze o tej porze było już posprzątane.

40
154
16
11
14
82'

Zieliński do Lewandowskiego, ale nasz kapitan celownik to ma rozwalony totalnie.

40
183
19
19
35
81'
14
81'

Francuzi jeszcze się śmieją i nie są w stanie przejąć piłki. Jak tak można strzelać, dziwią się.

47
174
10
12
14
79'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Teraz wpadło, ale z trudem! Od słupka, ale ważne, że piłka w bramce! 1:1!

615
287
51
50
124
79'

Już kiedyś do przerabialiśmy!

85
162
24
14
23
78'

Bramkarz rzucił się przed strzałem, odbił piłkę, ale będzie powtórka!

99
154
38
25
38
76'

Rzut karny dla Polaków! Lewandowski podejdzie do piłki!

384
151
36
35
53
76'

Sędzia już przy monitorze! To pachnie karnym!

103
51
13
18
19
75'

Kopnięty był Świderski! Co na to VAR??????

60
27
23
9
18
74'

Panie Włoch! Świderski padł w polu karnym, sędzia nic nie widział!

20
18
17
15
53
74'

Kontra Polaków, zagranie do Frankowskiego, ten wciąż bez szału. Wywalczył... aut.

15
15
7
6
4
72'

Lewandowski przejął piłkę, po chwili uderzył płasko z ok. 18 metrów. Pomylił się nieznacznie.

50
46
12
15
17
70'

Hernandez w prosty sposób urwał się Urbańskiemu, na szczęście bez konsekwencji.

20
17
8
10
17
68'
68'
67'

Skorupski kilka metrów przed polem karnym wybił piłkę i przerwał akcję.

20
4
6
6
4
66'

Lewandowski gdzieś się po raz kolejny zagubił, piłkę przejęli rywale. W końcu uderzył Griezmann, na szczęście po nogach obrońcy na rzut rożny.

10
41
4
8
19
63'

Dembele szarpnął prawą stroną, zagranie do Mbappe nie dotarło. Na szczęście.

18
29
7
18
19
62'

Nie potrafimy odpowiedzieć Francuzom. A przecież my już nic nie musimy. A może właśnie dlatego nie jesteśmy w stanie nic zdziałać.

28
67
6
12
12
61'
61'
61'
59'

Barcoli jak na orlku, łatwo minął rywala. Strzał z ostrego kąta odbił bramkarz.

37
31
8
8
16
58'

Nie mamy już czego bronić, nawet honoru. Pozamiatani jesteśmy już od kilku dni.

188
130
17
31
40
56'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Pewny strzał Mbappe i stało się to, co stać się musiało. 1:0.

247
163
27
73
120
55'

Dembele wpadł w pole karne, Kiwior go podciął. Bez sensu. Rzut karny.

115
156
30
54
94
53'

Hernandez znokautował we naszym polu karnym Bednarka. Sędzia nie musiał gry przerywać, ale w końcu ją przerwał. Polak pozbierał się.

35
27
11
13
21
51'

Po obwodzie grają sobie Francuzi, my biegamy za rywalami.

18
68
11
11
19
50'

Kolejny raz Mbappe, tym razem obok słupka. Źle to wygląda w tyłach.

17
36
6
6
41
49'

Prosimy się o gola. Mbappe uderzył technicznie, Skorupski wyciągnął się i piłkę wybił.

49
22
11
10
7
48'

Kante do Mbappe, który trafił w Dawidowicza. Udało nam się.

18
23
6
3
11
48'

To mogła być szybka akcja Polaków. Mogła... Jakoś bez wiary nasi.

5
24
2
8
12
47'

Mbappe uderzył z dystansu ponad bramką, ale wcześniej sędzia przerwał grę.

8
6
1
3
4
46'

Nasze ostatnie trzy kwadranse w Niemczech rozpoczęły się.

komentarz

Przerwa. Wszystko wyglądało w miarę poprawnie, do momentu kiedy w końcówce Francuzi wrzucili pierwszy bieg.

36
88
14
12
22
45'

Jeszcze dwie minuty. Dowieźmy ten punkt. Może nam go wliczą do tabeli.

51
183
16
17
25
45'

A teraz przed szansą Mbappe. Skorupski już jest warty 100000 milionów wszystkiego.

90
66
15
11
13
44'

Wygląda to coraz mniej miło. Hernandez z lewej strony, piłkę rywalowi wybił nasz obrońca. A do bramki brakowało już tylko metra, może dwóch.

14
22
11
12
17
43'

Kosa w nogi Szymańskiego i Rabiot zdziwiony jak Polak na lotnisku kupujący wodę.

53
69
7
5
12
42'

Tymczasem piłka bezkarnie odbijała się po naszym przedpolu po odbiciu jej przez Skorupskiego. Uderzał chwilę wcześniej Mekambe.

16
42
7
4
9
41'

Jezus... Sędzia biega z żółtym gwizdkiem i będąc na boisku ma się wrażenie, że on biegnie do mnie i chce mnie srogo ukarać.

12
38'

A po nim do piłki dopadł William Saliba. Strzał z pierwszej piłki poszybował ponad bramką.

28
22
8
9
18
38'

Ładnie Francuzi. Aurelien Tchouameni przymierzył z ok. 17 metrów, piłka odbiła się od obrońcy i obok słupka wyszła na korner.

8
23
10
4
13
37'

Francuzi jakoś tak nie kwapią się do ataku. Jakby liczyli na to, że nasi w końcu się pogubią.

22
32
13
10
17
34'

Zieliński do Lewandowskiego, strzał głową z ośmiu metrów był niecelny! To powinien być gol!

57
102
23
43
40
33'

Dobrze Lewandowski, ale problem w tym, że wszystko działo się 30 metrów przed bramką. Naszą bramką.

27
84
4
8
7
31'

Kwadrans do przerwy. Raczej wszystko jest wyrównane, ale jesteśmy świadomi, że wystarczy moment nieuwagi.

50
32
7
5
9
28'

Na to czekaliśmy. Cooling time. Czas na "orężadę".

24
64
6
7
13
26'

Bardzo pewnie Skorupski na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jeszcze trochę oberwał Bednarek. - Jajć - zapiszczał Jan.

17
32
14
5
8
24'

Zalewski wytargał Mbappe jak na LZS-ie. To lepsze niż takie zagranie jak z Holandią.

61
93
23
27
37
23'

Kontra Polaków, ale Zalewski dogrywał trochę niedokładnie... Szkoda.

24
22
6
15
15
22'

Staramy się oddalać grę od własnej bramki, ale po przejęciu piłki przez Francuzów musimy być bardzo czujni.

23
26
5
4
10
19'

Prosta strata naszych, szybkie wyjście smakoszy win, Dembele z pola karnego, ale Skorupski górą!

86
40
12
10
17
19'

W drugim meczu Austria prowadzi z Holandią i jest liderem grupy.

83
39
15
6
18
17'

Młotek w nodze ma Moder, teraz wyszedł z tego młot pneumatyczny pozbawiony kontroli. Piłka gdzie w miejscowych bajorku.

14
63
9
5
10
17'

Gdyby w bramce stał Fabien Barthez to był "pokilał" naszego gwiazdora. A tak to wyszło dość sztywno. Lewandowskiemu nic się nie stało.

8
45
2
3
9
15'

Lewandowski starał się zablokować bramkarza przy wyprowadzeniu piłki, a ten bez respektu. "Lewy" padł na murawę.

26
96
19
24
25
15'

Po rzucie rożnym strzał Szymańskiego poszybował wprost w bramkarza.

29
21
7
7
12
14'

A teraz my! Szymański wpadł w pole karne, strzał zablokował Hernandeza. A gdyby zrobił zwód...

27
37
10
9
11
13'

Błąd Polaków w środku pola, zagranie do Kante, ale ten trochę zwariował i wywalił piłkę w nieznanym kierunku.

13
29
4
10
5
12'

Musimy się ustawiać bardzo głęboko. Francuzi szukają gola i nie chcą nam oddać piłeczki.

13
62
10
14
19
11'

Ratujemy się! Dembele wzdłuż pola bramkowego, akcję zamykał Hernandez. Skorupski nas uratował!

69
32
8
8
9
9'

Urbański trochę zbyt ostro. Piłkę odzyskaliśmy, ale po chwili arbiter odgwizdał faul.

33
32
8
7
15
8'

Akcja Francuzów prawą stroną, płaskie dogranie spokojnie przejął obrońca.

30
15
11
6
10
6'

Mamy celny strzał! Do piłki przed polem karnym dopadł Zieliński. Mocna próba, bramkarz bez błędu.