(3:0)
Zakończony

Deportivo Alaves

komentarz

Na finiszu sezonu Real Madryt nie bierze jeńców. W meczu 36. kolejki Królewscy na Santiago Bernabeu nie dali szans Deportivo Alaves zwyciężając 5:0.

9
4
1
2
1
90+2'

Mocny strzał oddał Rioja, Courtois świetnie między słupkami.

2
1
1
1
90'

Pogramy jeszcze przez 2 minuty.

2
2
3
1
89'

Jedna z nielicznych prób gości. Courtois do końca zachowuje czujność.

2
1
1
86'

Strzał z pola karnego oddał Rodrygo, Owono odbił piłkę na korner!

1
1
3
85'

Real na połowie Deportivo. Królewscy nie zamierzają oddawać rywalom piłki.

4
2
82'
wchodzi Wchodzi
Mario Martin #28
schodzi Schodzi
2
81'

Gol! Strzelił Arda Guler. Gol numer pięć! Piłka trafiła do Gulera, który z pierwszej piłki z ok. 12 metrów uderzył na 5:0!

Real Madryt
11
5
80'

Świętują miejscowi fani, przypominając wszystkim o odzyskanym tytule. Deportivo nie jest w stanie przejąć piłki.

2
77'
Abde Rebbach #21
Samu Omorodion #32
77'

Samu Omorodion powinien uratować honor dla Deportivo, ale w świetnej sytuacji spudłował!

1
1
75'

Kwadrans do końca. Deportivo szuka honorowego gola i nie jest wykluczone, że w końcu go znajdzie.

1
2
74'

Strzał Rodrygo z pola karnego, dobrze w bramce zachował się Owono.

73'

Dość chaotyczna próba Rioji, piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

4
71'
71'
71'
Joaquin Panichelli #29
70'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Jude Bellingham. Mamy czwartą bramkę! Bellingham do Viniciusa, a ten z dość trudnej pozycji znalazł miejsce do strzału! 4:0!

69'

Real już na mniej pozwala gościom. Królewscy sam dość anemicznie szukają czwartego gola.

1
66'

Bellingham do Caravajala, który jednak nie był w stanie z kilku metrów skierować piłki do bramki!

4
1
1
64'

Trochę radosna gra po przerwie. Akcja za akcję, zespoły nie przykładają się zbytnio do gry w tyłach.

4
1
61'
Ander Guevara #6
61'
61'
Xeber Alkain #17
Alex Sola #7
61'
Nahuel Tenaglia #14
Andoni Gorosabel #2
61'

I kolejna próba w wykonaniu Hagiego i ponownie Belg w bramce Realu górą.

1
58'

Odpowiedź Królewskich! Płaski strzał Rodrygo odbił Owono! Bardzo dobra interwencja bramkarza!

57'

Kolejna próba w wykonaniu Hagiego. Strzał przy słupku świetnie wyciągnął Courtois!

3
56'

Vinicius uderzał z pola karnego, bramkarz obronił. W odpowiedzi strzał oddał Omorodion. Courtois górą!

3
1
55'

Vinicius padł w pole karne, padł w nim, ale o "jedenastce" mowy nie ma.

3
1
52'
1
2
52'

Efektowny rajd przeprowadził Camavinga. Zatrzymał się na bramkarzu, którzy odważnie wyszedł przed linię i piłkę zdołał złapać.

1
50'
Ruben Duarte #3
1
2
48'

Problemy z kolanem ma Militao, ale wygląda na to, że Brazylijczyk pozbiera się sam z boiska.

3
46'

Cudowne są przerwy w Hiszpanii. Ponad 20 minut. Oni mają czas na wszystko, zawsze.